علت بازداشت محمد مایلی کهن در انزلی چیست؟

تاریخ انتشار پست : 1396-3-21 دسته : اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
محمد مایلی کهن

مایلی کهن سرمربی سابق تیم‌ملی یک بار دیگر در انزلی بازداشت شد.

شرح علت بازداشت مایلی کهن در انزلی

خبر آنلاین: محمد مایلی‌کهن امروز برای حل مشکل عمرانی و ساختمان یک مسجد به یکی از روستاهای اطراف انزلی رفته بود که با یکی از مسئولان شورای آن روستا درگیری لفظی پیدا کرد و در نهایت با شکایت آن مسئول روستای مایلی‌کهن بازداشت و روانه دادسرا شده است.هم اکنون ماموران در حال انتقال مایلی‌کهن به دادسرا هستند.

مهر نیوز: نادر فریادشیران از دوستان نزدیک محمد مایلی کهن درباره جزئیات بازداشت سرمربی فصل گذشته ملوان به خبرنگار مهر، گفت: آقای مایلی کهن روز گذشته در روستای پدری خود (بشمن در انزلی) حضور داشتند که به وی اعلام می شود اهالی محل برای برگزاری قرائت قرآن در مسجد به دلایلی مشکل دارند. گویا مسجد محل تعطیل بوده و یا به توقف عملیات احداث آن اعتراض داشته اند.

وی افزود: مایلی کهن هم برای حل این مشکل به شورا مراجعه می کند. در میانه گفتگوی وی با رئیس شورا، یکی از اعضا که جوانی ۲۴ یا ۲۵ ساله بوده است، به یکباره به مایلی کهن کنایه می زند که به جای حل و پیگیری این مسائل بهتر است درباره نتایج تیم ملوان پاسخگو باشد و اگر می خواهد چیزی را درست کند، بهتر است سراغ نتایجش در ملوان برود.

فریادشیران تاکید کرد: مایلی کهن چندبار به این جوان بی اعتنایی می کند ولی در نهایت پاسخش را می دهد و همین مسئله منتج به شکایت می شود. این اتفاق روز گذشته افتاد و امروز ماموران بر اساس صورتجلسه، برای بازداشت مایلی کهن مراجعه می کنند. مایلی کهن هم با بیان اینکه تخلفی انجام نداده است می گوید بازداشتش کنند و این اتفاق هم می افتد.

محمد مایلی کهن در انزلی بازداشت شد؟

انتهای متن/غ

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :