روش صاف کردن موهای فر با روشی طبیعی

تاریخ انتشار پست : 1394-11-22 دسته : آرایش مو
روش خانگی برای صاف کردن موها

flatten out Curly hair Natural way
به روشی طبیعی در خانه موهای خود را صاف کنید

مو به تدریج و به دلیل استفاده از مواد شیمیایی کیفیت خود را از دست می ‎دهد. این اتفاق به ویژه در زنانی که ترجیح می دهند موی بلندتر و براق تری داشته باشند، بیشتر خود را نشان می دهد.

موهای فر خود را به روشی طبیعی صاف کنید!
موی صاف در دنیای مد امروز بسیار ضروری است. بسیاری از افراد از وسایلی چون اتوی مو برای صاف کردن موی خود استفاده می کنند، اما این روش آثار جبران ناپذیری بر روی مو به جای می گذارد. حال اگر روشی ساده و طبیعی بتواند همان کار را برای شما انجام دهد، بدون شک می تواند راه حلی دائمی باشد.

اگر موهای شما فر است و این مسئله تا حدی شما را اذیت می کند، می توانید به کمک این ترکیب بر این مسئله فائق آیید. اگر این ترکیب برای موهایتان جواب داد، به طور قطع برای همیشه جایگزین اتوی مو خواهد شد.

مواد لازم و طرز تهیه
چهار قاشق چایخوری آب لیمو
یک فنجان روغن نارگیل
دو قاشق چایخوری روغن زیتون
سه قاشق چایخوری نشاسته ذرت

آموزش صاف کردن موهای فر

مواد مورد نیاز برای صاف کردن موهای فر

- مواد بالا را داخل ظرفی ریخته و بر روی دمای ملایم با هم ترکیب کنید تا حالت خمیری به دست آید. سپس آن را بر روی موی خود بمالید.

روش طبیعی برای صاف کردن موهای وز

روش طبیعی و خانگی جهت صاف کردن موها

- سرتان را با یک کلاه حمام ویژه رنگ کردن مو بپوشانید. بعد از این مرحله، یک حوله گرم بر روی آن بگذارید و اجازه دهید تا یک الی دو ساعت به همین حالت باقی بماند. این ترکیب آسان می تواند موهای شما را سالم، درخشان و صاف نگه دارد.

منبع: فرادید - faradeed.ir

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :