طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار تکنولوژی10 ابرخودروی مطرح که در مکان های جذاب ساخته می شوند!

10 ابرخودروی مطرح که در مکان های جذاب ساخته می شوند!

چرا تا ۸۰ سال دیگر خاورمیانه مکانی برای زندگی نیست؟

سوپرکارها بهترین چیزی هستند که دنیای خودرو به خود دیده است. این خودروها سریع و زیبا هستند و با جدیدترین تکنولوژی های بکار در این صنعت به مشتریان عرضه می شوند.

وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: سوپرکارها بهترین چیزی هستند که دنیای خودرو به خود دیده است. این خودروها سریع و زیبا هستند و با جدیدترین تکنولوژی های بکار در این صنعت به مشتریان عرضه می شوند.


سوپرکار, ابرخودرو, خودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!

ابرخودرو, سوپرکار, خودرو


به خاطر دقت عمده در ساخت و بکار بردن تکنولوژی بالا، خودروسازان عموماً این نوع از خودروها را در مکانی یکسان با سایر خودروهای به نسب عادی نمی سازند. اینجا برخی مکان های جالب، غیرعادی و شگفت آور لیست شده اند که سوپرکارهای مدرن در آن ساخته می شوند.


آکورا NSX: اوهایو


خودروساز ژاپنی مشهور خودروی پرچم دار خود را در وطن نمی سازد. به جایش، آکورا NSX فوق العاده در مرکز ساخت پرفورمنس اوهایو متولد می شود. بله درست است، قدرتمندترین آکورا در آمریکا ساخته می شود و این تنها ابر خودرویی است که مراحل طراحی، ساخت و مونتاژ خود را در این کشور سپری کرده است.


خودرو, ابرخودرو, سوپرکار, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!فورد GT: اونتاریو، کانادا


فورد GT آتی نه تنها زیباست بلکه مجسمه ای متحرک با تکنولوژی بالا و مواد استفاده شده با کیفیت است. پیشرانه ی 6 سیلندر اکوبوست این خودرو بیش از 600 اسب بخار قدرت تولید می کند. خب چه کسی می تواند چنین خودروی پیشرفته ای را سر هم کند؟

فورد برای این کار نیم نگاهی به کانادا دارد. مرکز Multimatic یک محل متمرکز در اونتاریوی کانادا است که در گذشته به طور گسترده با استون مارتین برای ساخت One-77 همکاری داشته است. این مکان که با ساخت سیستم تعلیق و شاسی مشهور شده، محلی است که فورد ساخت فرزند دلبند خود را به آن سپرده است.


سوپرکار, ابرخودرو, خودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!کونیگزگ: سوئد


پایه ریزی کونیگزگ در سوئد بوده و تمرکز اصلی این شرکت روی سرعت و مهندسی می باشد؛ اما وقتی به خودروهای ساخت سوئد فکر می کنید، عموماً خودروهای ایمن و خانوادگی ولوو به ذهن متبادر می شوند. کونیگزگ یک انحراف بزرگ از این گونه خودروها است. همه ی خودروها در Angelholm سوئد ساخته می شوند.سوپرکار, خودرو, ابرخودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!لایکن هایپراسپورت: دوبی


واضح است که تب سوپراسپورت ها کل دنیا را دربر گرفته و خاورمیانه نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد. لایکن هایپراسپورت سوپرکاری گران قیمت است که نقشی پر رنگ در آخرین قسمت فیلم سریع و خشن داشته و در واقع در دوبی و توسط W Motors ساخته می شود. این خودروساز دسته ای از مهندسان لبنانی، فرانسوی و ایتالیایی را گرد هم آورده تا این خودروی 3.4 میلیون دلاری را بسازند. این سوپراسپورت دیفرانسیل عقب در مدت زمان 2.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد.


سوپرکار, ابرخودرو, خودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!پیشرانه های آئودی R8/لامبورگینی اوراکان: مجارستان


لامبورگینی اوراکان و آئودی R8 از یک پلتفرم استفاده می کنند اما در واقع در دو نقطه ی مختلف ساخته می شوند. طبیعتاً R8 در آلمان و اوراکان در ایتالیا ساخته می شود اما جذاب اینکه هر دو خودرو از پیشرانه هایی استفاده می کنند که در مجارستان ساخته می شوند.


سوپرکار, ابرخودرو, خودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!تِک رولز AT96 و GT96 TREV: چین


بسیاری از گجت های مورد علاقه ی ما ساخت چین هستند و خودروهای ساخت این کشور نیز به زودی از این قاعده مستثنا نخواهند بود. AT96 و GT96 دو سوپرکار ساخت چین با 1030 اسب بخار قدرت،6 موتور الکتریکی و حداکثر سرعت تئوری 350 کیلومتر در ساعت هستند. AT96 از سوخت هواپیما استفاده می کند درحالی که GT96 بنزین معمولی را می سوزاند. این دو اگر ساخته شوند، انتظار می رود که بسیار کم مصرف و کارا باشند. تِک رولز یک شرکت تحقیق و توسعه ای است که در پکن بنا شده است. هدف این شرکت تحقیق درباره ی تکنولوژی های جدید قوای محرکه است.


سوپرکار, خودرو, ابرخودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!پورشه 918: Weissach و Zuffenhausen


918 هیبریدی جدیدترین سوپرکار پورشه است و قدرت خروجی ترکیبی 887 اسب بخاری دارد. جذاب اینکه این خودرو همانند 911 در اشتوتگارت ساخته نمی شد و محل تولد آن Zuffenhausen است.


خودرو, سوپرکار, ابرخودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!مک لارن P1: Woking، Surrey، انگلستان


مک لارن به عنوان پادشاه انگلیسی سوپرکارها شناخته می شود و P1 نیز سریع ترین همه ی آن ها است؛ اما بجای اینکه P1 در مکانی هیجان انگیز ساخته شود در Woking انگلستان ساخته می شود. این شهر جمعیت کمی دارد و بزرگ ترین کارفرمای این منطقه احتمالاً خود کارخانه است.


سوپرکار, ابرخودرو, خودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!بوگاتی ویرون: طراحی و توسعه در آلمان، ساخت مولشایم فرانسه


نهایت مهندسی صنعت خودرو، بوگاتی ویرون، توسط گروه فولکس واگن آلمان طراحی و توسعه یافته است. ساخت این اَبَر خودرو نیز در مولشایم فرانسه صورت گرفته است.


خودرو, سوپرکار, ابرخودرو, ابرخودروی مطرح مکان ساخته شوند!

کمپ های ترک اعتیاد، مکانی برای امید به زندگی دوباره
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات