طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آموزش غذاهای مختلف7 سُس خوشمزه؛ یکی از یکی راحت تر

7 سُس خوشمزه؛ یکی از یکی راحت تر

پای گلابی؛ یکی از خوشمزه ترین پای هاست

سینه ی مرغ بی استخوان یکی از آن خوراک های کم کالری و دم دستی است که همه دوستش دارند. منتها اینکه بدانید چگونه طعم دارش کرده و از بی مزگی درش بیاورید، معمولا کار آسانی نیست.

وب سایت فیدیلیو: سینه ی مرغ بی استخوان یکی از آن خوراک های کم کالری و دم دستی است که همه دوستش دارند. منتها اینکه بدانید چگونه طعم دارش کرده و از بی مزگی درش بیاورید، معمولا کار آسانی نیست. در این مطلب دستور تهیه هفت سس آسان و یک دقیقه ای وجود دارد که یکی از یکی راحت تر و خوشمزه تر است.

سس, سینه مرغ, سس, سس خوشمزه یکی یکی راحت

سس, سینه مرغ


ابتدا دو تکه بزرگ سینه مرغ بدون استخوان را برداشته و نمک و فلفل و سبعد روغن زیتون بزنید. پس تابه چدنی را حسابی داغ کنید و آنها را بدون اضافه کردن روغن در تابه بگذارید و هر طرف را حدود شش دقیقه گریل نمایید. سبعد مرغ ها را برداشته و با یکی از سس های زیر سرو کنید.

1. سس پرتقال

سس, سس, سینه مرغ, سس خوشمزه یکی یکی راحتنصف فنجان آب پرتقال، کمی آویشن خشک و یک قاشق چای خوری خردل را با هم مخلوط کنید و سبعد در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد دو قاشق چای خوری کره اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو کنید

2. سس بالزامیک و کرن بری

سس, سس, سینه مرغ, سس خوشمزه یکی یکی راحت
¼ فنجان آب مرغ را با ¼ فنجان سرکه بالزامیک و دو قاشق غذاخوری کرن بری (قابل تهیه از خشکبار فروشی های معتبر) مخلوط کرده و همه را در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد دو قاشق چای خوری کره اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو نمایید.

3. سس خامه و قارچ

سس, سس, سینه مرغ, سس خوشمزه یکی یکی راحتیک فنجان آب مرغ را به همراه دو قاشق غذاخوری قارچ خشک ریز شده در مایکروویو گذاشته و بگذارید حسابی داغ شود. سبعد مخلوط را در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد چهار قاشق چای خوری خامه اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو نمایید.

4. سس لیمو و کِیپر (خاویار گیاهی)

سینه مرغ, سس, سینه مرغ, سس خوشمزه یکی یکی راحتدو قاشق غذاخوری آب لیمو، شش قاشق غذاخوری آب مرغ و چهار قاشق چای خوری کیپر را با هم مخلوط کنید و سبعد در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد دو قاشق چای خوری کره اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو کنید.

5. سس خامه و خردل

نصف فنجان آب مرغ و چهار قاشق چای خوری دانه خردل را با هم مخلوط کنید و سبعد در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد چهار قاشق چای خوری خامه اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو کنید.

6. سس گوجه فرنگی و ترخون

سس, سس, سینه مرغ, سس خوشمزه یکی یکی راحتنصف شش قاشق غذاخوری آب مرغ و دو قاشق غذاخوری سرکه سفید، ¼ فنجان گوجه فرنگی ریز شده و یا چیبعد گوجه فرنگی و البته کمی ترخون را با هم مخلوط کنید و سبعد در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد دو قاشق چای خوری کره اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو کنید.

7. سس پسته و شیره افرا

سینه مرغ, سس, سینه مرغ, سس خوشمزه یکی یکی راحتدو قاشق غذاخوری شیره افرا، دو قاشق غذاخوری سرکه سیب، ¼ فنجان آب مرغ و دو قاشق غذاخوری پسته را با هم مخلوط کنید و سبعد در یک تابه داغ بریزید. پس از آنکه نیمی از مخلوط تبخیر شد دو قاشق چای خوری کره اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا سس غلیظ شود. سبعد سس را بر روی مرغ ریخته و سرو کنید.

سالمندان ماست را با مربا بخورند! / جایگزین های خوشمزه و سالم برای سس سالاد
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات