طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آموزش غذاهای مختلفطرز تهیه پیتزای گوشت و قارچ خانگی

طرز تهیه پیتزای گوشت و قارچ خانگی

طرز تهیه پیتزای گوشت و نیمرو

با اینکه سعی می کنیم برنامه غذایی مان را به سمت تغذیه ای سلامت هدایت کنیم، اما باز اسم پیتزا که می آید نمی توانیم از آن بگذریم. در این مطلب طرز تهیه پیتزایی خانگی با قارچ و گوشت را آموزش داده ایم که حداقل شاید از پیتزاهای بیرون سالم تر باشد.

وب سایت سوران: با اینکه سعی می کنیم برنامه غذایی مان را به سمت تغذیه ای سلامت هدایت کنیم، اما باز اسم پیتزا که می آید نمی توانیم از آن بگذریم. در این مطلب طرز تهیه پیتزایی خانگی با قارچ و گوشت را آموزش داده ایم که حداقل شاید از پیتزاهای بیرون سالم تر باشد.


مواد لازم:

خمیر نان 645 گرم قارچ (ورقه شده) قارچ 225 گرم فلفل سبز (فلفل شیرین خرد شده) 2 عدد پیاز (متوسط - خرد شده) پیاز 1 عدد ادویه ایتالیایی 1.5 قاشق چای خوری روغن زیتون 4 قاشق چای خوری پنیر چدار (رنده شده) 170 گرم گوشت قرمز (خرد شده) 140 گرم پنیر موزارلا (رنده شده) 170 گرم سس مارینارا به مقدار لازم

پیتزای خانگی, غذای ملل, پیتزای خانگی, طرز تهیه پیتزای گوشت قارچ خانگی

غذای ملل, پیتزای خانگی


طرز تهیه:

1-خمیر را داخل قالب مستطیل شکل چرب شده قرار دهید و به داخل قالب فشار دهید سبعد به مدت 6 الی 8 دقیقه داخل فر با دمای 180 درجه سانتیگراد (350 درجه فارنهایت) قرار دهید.

2-در ضمن داخل یک قابلمه بزرگ، قارچ، فلفل، پیاز و یک قاشق چای خوری ادویه ایتالیایی با دو قاشق چایخوری روغن تفت دهید تا ترد و نرم شوند و پس آن ها را از داخل روغن در بیاورید.

3-روی نان را با روغن چرب کنید و روی آن 3/4 از پنیر چدار را پخش کنید و روی آن مخلوط سبزیجات و گوشت قرار دهید. پنیر موزارلا و باقیمانده پنیر چدار را مخلوط کنید و روی آن بریزید و پس باقیمانده ادویه ایتالیایی را پراکنده کنید.

4-حال به مدت 20 الی 25 دقیقه داخل فر قرار دهید تا پنیر آب شده و نان طلایی شود و پس با سس مارینارا سرو کنید.

طرز تهیه پیتزای خانگی بدون فر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات