«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «کریس پاین» تا «آرون پُل»

تاریخ انتشار پست : 1395-6-13 دسته : افراد مشهور
«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «کریس پاین» تا «آرون پُل»

طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: ازکریس پاین 36 ساله بگیرید تا جک بلک که 47 ساله شد در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جذاب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به جهان آمدند می اندازیم:

برترین ها: طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: ازکریس پاین 36 ساله بگیرید تا جک بلک که 47 ساله شد در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جذاب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به جهان آمدند می اندازیم:

کریس پاین 36 ساله شد


کریستوفر "کریس" وایتلا پاین، زاده 26 اوت 1980 در لوس آنجلس، بازیگر خوش چهره و جالب آمریکایی که به خاطر نقش جیمز تی. کرک در فیلم «پیشتازان فضا» (2009)، «پیشتازان فضا به سوی تاریکی» (2013) و «پیشتازان فضا ماوراء» (2016) شناخته می شود، این هفته 36 ساله شد. وی به خاطر نقش کاپیتان کرک برنده جایزه انجمن منتقدین فیلم بوستون شد و به خاطر بازی در نقش های دیگری در فیلم های «دفتر خاطرات شاهزاده خانم 2: تعهد سلطنتی» (2004)، «فقط شانس من» (2006)، «آس های دودی» (2007)، «توقف ناپذیر» (2010)، «این یعنی جنگ» (2012)، «ظهور نگهبانان» (2012)، «رئیس های وحشتناک 2» (2014)، «جک رایان: سرباز سایه» (2014)، «به سوی جنگل» (2014)، «ز مثل زکریا» (2015) و «بهترین ساعات» (2016) شهرت دارد.

ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل

زادروز, ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها


پدر کریس، رابرت پاین، بازیگر بود و مادرش نیز قبل از آنکه روانپزشک شود، بازیگری می کرد. مادربزرگش نیز بازیگر بود و پدربزرگش از یک خانواده روسی یهودی بود و نیاکان پاین از تبار انگلیسی، ولزی، آلمانی و فرانسوی بودند. کریس پاین در سال 2002 با مدرک کارشناسی از رشته زبان انگلیسی از دانشگاه کالیفرنیا برکلی دانش آموخته شد و مدت کوتاهی در انگلستان در دانشگاه لیدز زبان انگلیسی خواند. بعد از آن در سان فرانسیسکو در تئاتر کنسرواتوار آمریکا، درس خواند. در سال 2003 بود که نخستین نقشش را در ER بازی کرد.

زادروز, تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


او از سال 2009 تا 2010 با اولیویا مان دوست بود و در سال 2015 با ویل بلوم بازیگر آشنا شد. کریس چهره تبلیغاتی ادکلن مردانه آرمانی کد نیز هست. دارایی خالص او 20 میلیون دلار برآورد شده است.

زادروز, تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


مکالی کالکین 36 ساله شد


مکالی کارسون کالکین، زاده 26 اوت 1980، بازیگر آمریکایی است که به خاطر بازی در نقش کوین مک کالیستر در دو قسمت از مجموعه فیلم های «تنها در خانه» و نقش اصلی فیلم «ریچی ریچ» در اوایل دهه نود به شهرت رسید. وی فرزند پاتریشیا برنتروپ و کریستوفر کیت کالکین بازیگر حرفه ای پیشین تئاتر برادوی است. مکالی سومین بچه در میان هفت فرزند خانواده است. او ۴ برادر به نام های شین، روری، کیرنو کریستین و ۲ خواهر به نام های داکوتا و کوئن دارد. او همچنین برادرزاده بانی بدلیا (هنرپیشه) است.

تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


هنگامی که مکالی پانزده ساله بود، پدر و مادرش بر سر نگهداری او کشمکش داشتند، اما سرانجام سرپرستی او به پدرش واگذار شد. او در سال ۱۹۹۸ با ریچل ماینر ازدواج کرد و زندگی مشترک شان تا سال ۲۰۰۰ ادامه داشت. بعد از آن در سال ۲۰۰۲ با میلا کونیس ازدواج کرد. در ژانویه ۲۰۱۱ کونیس اعلام کرد که او و مکالی از هم جدا شدند. در همین زمان بود که مشکلات مکالی کالکین افزایش یافت. او بعد از شکست عشقی در دومین ازدواجش، به هروئین روی آورد. در واقع یک معتاد تمام عیار شد به گونه ای که پزشکان اعلام کردند اگر این ماده خطرناک را ترک نکند، تا ۶ ماه آینده خواهد مرد.

تولد ستاره ها, زادروز, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


مکالی یکی از موفق ترین بچه بازیگر های تاریخ سینما محسوب می شود و در سال 2009 رتبه دوم برترین بچه ستاره های جهان را به دست آورد. در سال 2013 وی خواننده اصلی گروه موزیک پیتزا آندرگراند شد که این گروه به خاطر توزیع پیتزا میان طرفدارانش در طول کنسرت معروف شد. در سال 2013 بود که او با جوردن لین پرایس دوست شد. مکالی یکی از دوستان قدیمی مایکل جکسون بود و در موزیک ویدئوی «سیاه یا سفید» او ظاهر شد. دارایی خالص او 15 میلیون دلار برآورد شده است.

تولد ستاره ها, زادروز, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


آرون پُل 37 ساله شد


آرون پل، زاده 27 اوت 1979 در آیداهو، بازیگر آمریکایی است که به خاطر بازی در نقش جسی پینکمن در سریال محبوب «برکینگ بد» به شهرت رسید و به خاطر این نقش برنده دو جایزه امی ساعات پربیننده شد. بنابراین وی یکی از پنج نفری در دنیاست که این جایزه را بیش از یک بار دریافت کرده اند. علاوه بر این، دو جایزه ساترن نیز به آرون به خاطر بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در تلویزیون به وی اعطا شد.

زادروز, تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


وی کوچکترین فرزند در بین چهار فرزند خانواده است. پس از اتمام دوران دبیرستانش به همراه مادرش به لس آنجلس رفت. در آنجا در چند برنامه تلویزیونی ظاهر شده و همچنین به عنوان راهنمای سینما در هالیوود مشغول به کار شد. گذشته از تمامی نقش ها و فیلم هایش، سریال «عشق بزرگ» در مشهور شدن آرون نقش زیادی داشت. آرون ۱۴ بار در این سریال ظاهر شد و نقش آفرینی کرد. در سال ۲۰۰۸ او بازی در «سریال برکینگ بد» را آغاز کرد.

تولد ستاره ها, زادروز, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل

در ابتدا قرار بود در همان فصل اول، کاراکتر جسی پینکمن کشته شده و از سریال خارج شود، اما نقش آفرینی آرون، وینس گیلیگان، خالق «برکینگ بد» را بر آن داشت تا فیلمنامه را تغییر دهد تا کاراکتر جسی پینکمن در سریال باقی بماند. به خاطر نقش آفرینی اش در «برکینگ بد»، آرون در سالهای ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نامزد دریافت جایزه امی ساعات پربیننده شد که در این بین، در دو سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ برنده شد.
در سال 2013، آرون با لورن پارسکیان ازدواج کرد که در جشنواره موسیقی کوچلا با او آشنا شده بود. دارایی خالص آرون پل 16 میلیون دلار برآورد شده است.

زادروز, ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


شنایا تواین 51 ساله شد


ایلین رجینا ادواردز که با نام شنایا تواین شناخته می شود، زاده 28 اوت 1965 در ویندزور اونتاریو، خواننده و ترانه سرای کانادایی سبک کانتری و پاپ است. با بیش از 25 سال تجربه در صنعت موسیقی، تواین بیش از 85 میلیون آلبوم فروخته و پرفروش ترین خواننده زن تاریخ موسیقی کانتری و یکی از پرفروش ترین هنرمندان تمام دوران ها شده است. موفقیت او باعث شده که تابحال افتخارات و جوایز زیادی از جمله عنوان «ملکه کانتری پاپ» را از آن خود کند.

زادروز, ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


تواین پنج بار برنده جایزه گرم، 27 بار برنده جایزه ترانه سرای بی ام آی شد و ستاره های خود را در پیاده روی مشاهیر کانادا و هالیوود دارد. در سال 2004 او از خوانندگی کناره گرفت و به خانه اش در سوئیس عزلت گزید. در زندگی نامه اش که در سال 2011 منتشر شد علت کناره گیری اش را ضعیف شدن صدایش عنوان نمود. بنابراین برای درمان به نشویل رفت. متخصصین متوجه شدند که تارهای صوتی اش آسیب دیده اند و او مبتلا به دیسفونیا شده است که همه این ضایعات با توانبخشی و مراقبت قابل درمان بودند. در سال 2012 تواین با شوی Still the One به روی صحنه کنسرت بازگشت و روی سن کولوسیوم در سیزرز پالاس اجرا داشت.

ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


در سال 2015 تور آخر خود را تحت عنوان Rock This Country در شهرهای سیاتل، واشینگتن، فرسنو کالیفرنیا و همچنین کلونای بریتیش کلمبیا در کانادا اجرا کرد. در سال 2009 اعلام شد که تواین بهترین و بی نقص ترین چهره جهان را دارد. بی بی سی تحت مطالعه ای که توسط دانشگاه تورنتو و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیه گو انجام شده بود و در مجله ویژن ریسرچ نیز چاپ شده بود، این نقل از را منتشر کرد. شنایا در زندگی شخصی اش نیز خیانت و یافتن عشق دوباره را تجربه کرد. دارایی خالص شنایا تواین 350 میلیون دلار برآورد شده است.


آرمی همر 30 ساله شد


آرماند داگلاس "آرمی" همر، زاده 28 اوت 1986 در لوس آنجلس، بازیگر آمریکایی است که به خاطر بازی در نقش دوقلوهای وینکلووس در فیلم «شبکه اجتماعی» در سال 2010، کاراکتر کلاید تولسون در فیلم «جی. ادگار» در سال 2011، شاهزاده اندرو الکات در فیلم «آینه آینه» در سال 2012 و همچنین بازی در فیلم بلند «رنجر تنها» در سال 2013 به شهرت رسید. در سال 2015 بود که در نقش ایلیا کوریاکین با هنری کاویل در فیلم «مردی از یو.ان.سی.ال.ای» همبازی شد.

تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


همر در سال 2010 با الیزابت چیمبرز که شخصیتی تلویزیونی بود ازدواج کرد و این زوج در ژانویه 2011 صاحب فرزند دختری شدند که نامش را هارپر گذاشتند. مراسم ازدواج آنها موضوع اصلی شماره ژانویه 2011 مجله تاون اند کانتری بود.

تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


وی قرار است نقش اولیور را در فیلم Call Me By Your Name که فیلمی اقتباسی از رمان آندره اسیمان تحت همین نام و به کارگردانی لوکا گوادانینو است در کنار بازیگرانی مانند تیموته کالامه و مایکل استالبارگ بازی کند. فیلمبرداری این فیلم در مه 2016 شروع شد و قرار است در سال 2017 روی پرده سینماها برود. دارایی خالص آرمی همر 200 میلیون دلار برآورد شده که برای بازیگری 30 ساله شوکه کننده است! ولی باید بدانید که آرمی فقط 12 میلیون دلار از حرفه بازیگری اش بدست آورده و بقیه ثروتش از پدر پدربزرگش برایش به جا مانده که این ثروت از شرکت نفت اکسیدنتال پترولیوم بدست آمده است.

زادروز, تولد ستاره ها, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


جک بلک 47 ساله شد


توماس جیکوب "جک" بلک، زاده 28 اوت 1969 بازیگر، کمدین، صداپیشه، تهیه کننده و موزیسین آمریکایی است که در فیلم های بسیار هنرنمایی کرده و بازیگری را با درخشیدن در فیلم های کمدی شروع کرد. از فیلم های معروف او می توان به «وفاداری بزرگ» (2000)، «مدرسه راک» (2003)، «کینگ کونگ» (2005)، «تعطیلات» (2006)، «کونگ فو پاندا» (2008)، «سفرهای گالیور» (2010)، «سال بزرگ» (2011)، «کونگ فو پاندا 2» (2011)، «برنی» (2011)، «مورمور» (2015)، «کونگ فو پاندا 3» (2016) اشاره کرد.

ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل


بلک نامزد دو جایزه گلدن گلوب شده است. او خواننده اصلی گروه راک کمدی Tenacious D نیز هست که در سال 1994 با دوستش کایل گاس آن را پایه گذاری کرد. پدر و مادرش مهندس بودند و در پایگاه تلسکوپ فضایی هابل کار می کردند. وی در سال 1992 با کثزی گریفین آشنا شد.

ستاره های بزرگ, تولد ستاره ها, زادروز, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل

در سال 2006 با تانیا هیدن ازدواج کرد و الآن دو پسر به نام های توماس و ساموئل دارد. وی در فیلم کمدی «تندر استوایی» در کنار بن استیلر بازی کرد و درخشید. دارایی خالص او 40 میلیون دلار برآورد شده است.

تولد ستاره ها, زادروز, ستاره های بزرگ, تولدت مبارک ستاره کریس پاین آرون پل

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از رابرت دنیرو تا مدونا

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :