«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : افراد مشهور

طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از تیلور سوئیفت بگیرید تا بریتنی اسپیرز. در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جذاب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به جهان آمدند می اندازیم.


برترین ها: طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از اسکارلت جوهانسون بگیرید تا ریدلی اسکات. در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جذاب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به جهان آمدند می اندازیم. 

جیمی فاکس 49 ساله شد

اریک مورلون بیشاپ، با نام حرفه ای جیمی فاکس (Jamie Foxx) زاده 13 دسامبر 1967، بازیگر، خواننده، ترانه سرا و کمدین آمریکایی است که جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد و جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد در یک موزیکال یا کمدی را به خاطر نقش آفرینی در فیلم زندگی نامه ای «ری» در نقش ری چارلز را برد. در همان سال بود که بازی در فیلم «وثیقه» نامزدی جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد در نقش مکمل را برای جیمی به ارمغان آورد. از فیلم های مهم دیگر او می توان به فیلم «جنگوی آزادشده» اثر کارگردان مشهور آمریکایی کوئنتین تارانتینو، «مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲» (۲۰۱۴)، «ریو 2» (2014)، «یک میلیون راه برای مردن در غرب» (2014)، «رئیس های وحشتناک 2» (2014)، «آنی» (2014) و غیره اشاره کرد. سه آلبوم موسیقی وی نیز در زمره بهترین آهنگ های بیلبورد ۲۰۰ قرار دارند.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»

زادروز

نخستین بار در سال ۱۹۸۹ بود که جیمی به پیشنهاد نامزدش، آغاز به گفتن لطیفه در باشگاه های شبانه کرد. در آنجا بود که متوجه شد کمدین های خانم را زودتر از کمدین های مرد به روی صحنه می برند و این شد که نام جیمی فاکس را برای خودش انتخاب کرد. نخستین فیلم جیمی در سال ۱۹۹۲ و با فیلم «اسباب بازی ها» کلید خورد. در این فیلم او با رابین ویلیامز هم بازی بود. همچنین نخستین نقش دراماتیک وی نیز در فیلم «هر یکشنبه کذایی» اجرا شد که در آنجا نقش یک ورزشکار را بازی می کرد. سبعد در سال ۲۰۰۴ در کنار تام کروز در فیلم «وثیقه» آغاز به نقش آفرینی کرد. وی نقش یک راننده تاکسی را در این فیلم داشت. بخاطر بازی در این فیلم، جیمی بسیار مورد تحسین قرار گرفت و به عنوان نامزد دریافت جایزه اسکار بازیگر نقش مکمل مرد معرفی شد.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


جیمی برای سال 2017 دو پروژه به نام های «بی خواب» و «راننده بچه» را در حال ساخت دارد. در عرصه موسیقی نیز او موفق به کسب جایزه گرمی شده است. فاکس دو دختر به نام های کورین بیشاپ (متولد 1994) و آنالیز (متولد 2009) دارد. دارایی خالص جیمی فاکس 85 میلیون دلار برآورد شده است.

تیلور سوئیفت 27 ساله شد

تیلور الیسون سوئیفت (Taylor Swift) زاده 13 دسامبر 1989، خواننده و ترانه سرای آمریکایی است که در پنسیلوانیا به جهان آمده و بزرگ شد و در چهارده سالگی برای پیشرفت در موسیقی کانتری به نشویل تنسی نقل مکان کرد. بعد از امضای قراردادی با بیگ ماشین رکوردز به جوان ترین ترانه نویس انتشارات موسیقی سونی/ای تی وی تبدیل شد. او در اکتبر ۲۰۰۶، نخستین آلبومش را که نام خودش را برای آن انتخاب کرده بود منتشر کرد. آهنگ Our Song او را به جوان ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبه اول جدول داغ ترین ترانه های کانتری رسیده است. سوئیفت در سال ۲۰۰۸ نامزد بهترین خواننده جدید در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


دومین آلبوم سوئیفت با نام Fearless در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. موفقیت هم زمان تک آهنگ های Love Story و You Belong with Me، Fearless را به پرفروش ترین آلبوم سال تبدیل کرد و تور آن را به موفقیت جهانی رساند. Fearless، چهار جایزه گرمی دریافت کرد و تیلور جوان ترین برنده جایزه گرمی برای بهترین آلبوم سال شد. سومین آلبوم سوئیفت با نام Speak Now در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. در نخستین هفته انتشار آلبوم در ایالات متحده، بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید و تور کنسرت آن در مدت سیزده ماه در سرتاسر دنیا برگزار شد. سومین تک آهنگ این آلبوم با نام Mean دو جایزه گرمی به دست آورد.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


چهارمین آلبوم سوئیفت با نام Red در ۲۰۱۲ منتشر شد. این آلبوم در نخستین هفته، ۱/۲ میلیون نسخه اش در آمریکا به فروش رفت. آلبوم پنجم او به نام ۱۹۸۹ در اکتبر ۲۰۱۴ منتشر شد. این آلبوم، اولین آلبوم پاپ او می باشد و در هفته اول انتشار بیش از ۱٫۵ میلیون نسخه از آن فروش رفت. Blank Space و Shake It Off از موفق ترین آهنگ های وی در آلبوم ۱۹۸۹ هست. او در سال ۲۰۱۶ موفق به کسب سه جایزه گرمی و در سال ۲۰۱۵ موفق به کسب جایزه موسیقی آمریکا و جایزه موسیقی بیلبورد شد. تیلور سوئیفت تنها خواننده زن آمریکا است که که سه بار رکورد فروش یک میلیون آلبوم در نخستین هفته را در دهه اخیر ثبت نموده است.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


تیلور سوئیفت با آهنگ هایی شناخته می شود که در آن ها تجربیات دوران نوجوانی و جوانی اش را بیان کرده است. او برای سرودن شعر چندین آهنگ، مورد تشویق انجمن تصنیف سازان نشویل و تالار مشاهیر تصنیف سازان قرار گرفته است. افتخارات او شامل ۱۰ جایزه گرمی، یازده جایزه موسیقی آمریکا، هفت جایزه انجمن موسیقی کانتری و شش جایزه آکادمی موسیقی کانتری می باشد. تاکنون ۲۶ میلیون آلبوم و ۷۵ میلیون نسخه دیجیتال از تیلور در سراسر دنیا به فروش رسیده است.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


تیلور که توسط دوستانش با نام "تی" هم خطاب می شود، در سال ۲۰۰۸ با خواننده پاپ، جو جوناس، رابطه دوستی برقرار کرد که رابطه آنها در اکتبر همان سال به پایان رسید، و در سال ۲۰۰۹ با تیلور لاتنر دوست شد. از اکتبر تا دسامبر سال ۲۰۱۰ با جیک جیلنهال دوست بود. وی همچنین با جان مه یر نیز دوست بود و رابطه آنها از اواخر ۲۰۰۹ تا اوایل ۲۰۱۲ پایدار بود. از اکتبر ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۳ با هری استایلز، خواننده گروه وان دایرکشن، که چهار سال از خودش کوچک تر بود رابطه داشت؛ که با جنجال های فراوان پایان یافت. به مدت ۱۵ ماه وی با کلوین هریس رابطه داشت که در ۲ ژوئن ۲۰۱۶ به پایان رسید. او کمتر از یک ماه پس با تام هیدلستون وارد رابطه شدو این رابطه نیز بعد از ۳ ماه پایان یافت. دارایی خالص تیلور سوئیفت 250 میلیون دلار برآورد شده است.

ونسا هاجنز 28 ساله شد

ونسا آن هاجنز (Vanessa Hudgens)، زاده 14 دسامبر 1988، خواننده و بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا است. او با ایفای نقش گابریلا مونتز در سری فیلم های « موزیکال دبیرستانی» توانست به شهرت جهانی دست یابد. همچنین در بسیاری از فیلم ها و سریال های تلویزیونی شبکه دیزنی شرکت داشته و نخستین اجرای مشهور خود را با بازی در فیلم «سیزده» انجام داد. نخستین آلبوم موسیقی او به نام خودش در ۲۶ سپتامبر ۲۰۰۶ عرضه شد. این آلبوم به بیلبورد ۲۰۰ راه یافت و رتبه ۲۴ را از آن خود کرد.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


بعد از انتشار آلبوم هایش و سری فیلم های «موزیکال دبیرستانی»، هاجنز روی حرفه بازیگری اش تمرکز کرد و در فیلم های «بنداسلم» (2009)، «حیوان صفت» (2011)، «مشت ناگهانی» (2011)، «سفر 2: جزیره اسرارآمیز» (2012)، «تعطیلات بهاری» (2013) و «ماچته می کشد» (2013) بازی کرد و حتی در موزیکال برادوی «جی جی» در سال 2015 نیز نقشی داشت. جدیدترین پروژه او بازی در سریال «ناتوان» برای سال 2017 است. هاجنز تا 5 سال پس از آشنایی اش با زک افران در صحنه فیلمبرداری «موزیکال دبیرستانی» با او رابطه داشت که در نهایت در دسامبر 2010 از هم جدا شدند. در حال حاضر وی با آستین باتلر دوست است که در سال 2011 با هم آشنا شده بودند. دارایی خالص ونسا هاجنز 10 میلیون دلار برآورد شده است.

وودی آلن 81 ساله شد

وودی آلن (Woody Allen) با نام اصلی آلن استوارت کانیگزبرگ، زاده 1 دسامبر 1935، بازیگر، نویسنده، فیلمساز، کمدین، نمایشنامه نویس، و موزیسین آمریکایی است که حرفه او بیش از شش دهه ادامه داشته است. در دهه پنجاه نویسنده کمدی بود و برای تلویزیون فیلمنامه و طنز می نوشت و چندین کتاب طنز نیز منتشر کرد. اوایل دهه شصت آلن به عنوان کمدین استندآپ آغاز به کار کرد و به جای شوخی های سنتی، مونولوگ می گفت. در سال 2004، کمدی سنترال او را در رتبه چهارم لیست 100 کمدین برتر استندآپ قرار داد و در یک نظرسنجی در بریتانیا آلن سومین کمدین برتر انتخاب شد.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


اواسط دهه شصت بود که آلن آغاز به نوشتن و کارگردانی فیلم ها کرد و ابتدا تخصصش را در کمدی ها امتحان کرد و سبعد تحت تأثیر سینمای هنری اروپا در دهه هفتاد، به فیلم های درام رو آورد و تا به امروز بین کمدی و درام می آید و می رود. اغلب او را بخشی از موج نوی فیلمسازان هالیوودی اواسط دهه شصت تا اواخر دهه هفتاد می شناسند. آلن اغلب در فیلم هایش بازی هم می کند. معروف ترین فیلم های او از 40 فیلمی که ساخته عبارتند از «آنی هال» (1977)، «منهتن» (1979) و «هانا و خواهرانش» (1986). در سال 2007 وی گفته بود که «خاطرات استارداست» (1980)، «رز ارغوانی قاهره» (1985) و «امتیاز نهایی» (2005) بهترین فیلم هایش هستند. راجر ابرت (منتقد) آلن را «گنج سینما» توصیف کرده است.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


آلن چهار جایزه اسکار برده که سه تای آنها برای بهترین فیلمنامه غیراقتباسی و یکی دیگر برای بهترین کارگردانی بوده است. وی همچنین نه بار جایزه بفتا را از آن خود کرده است. فیلمنامه او برای فیلم «آنی هال» از سوی انجمن نویسندگان آمریکا، خنده دار ترین فیلمنامه در لیست 101 فیلمنامه خنده دار آنها قرار گرفته است.

آلن تا بحال سه بار ازدواج کرده: سال 1956 وی با هارلین روزن ازدواج کرد که سه سال پس از او جدا شد. سال 1966 با لوئیز لاسر پیمان زناشویی بست که در سال 1970 از هم طلاق گرفتند و در سال 1997 با سون-یی پروین ازدواج کرد که زندگی مشترک شان تا به امروز ادامه دارد. با آنکه آلن 12 سال با میا فارو رابطه داشت ولی هرگز با او ازدواج نکرد. وی همچنین روابط رمانتیک بلندمدتی با استیسی نلکین و دایان کیتون داشته است. سون-یی فرزندخوانده میا فارو و همسر سابقش، آندره پروین، بود و الآن همسر وودی آلن است.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


پروین در کره به جهان آمده و در زاغه های سئول رها شده بود. فارو و پروین او را در سال 1978 به فرزندی قبول کردند. وقتی آلن و فارو با هم بودند، پروین و آلن رابطه شان را شروع کردند و با لو رفتن این رابطه در سال 1992، رابطه فارو با آلن به طرز تلخی پایان یافت. ولی آلن و پروین رابطه شان را ادامه دادند و در سال 1997 ازدواج کردند و الآن دو دخترخوانده دارند. دارایی خالص وودی آلن 65 میلیون دلار برآورد شده است.

بریتنی اسپیرز 35 ساله شد

بریتنی جین اسپیرز (Britney Spears) زاده 2 دسامبر 1981، خواننده، رقصنده، ترانه سرا، بازیگر و نویسنده آمریکایی است که در مک کام می سی سی پی به جهان آمد و در کنوود، لوئیزیانا بزرگ شد. اسپیرز به اجرا علاقه مند بود و در کودکی در سن ۱۱ سالگی در برنامه های تلویزیونی میکی ماوس بازی می کرد. وی اولین آلبوم خود را با عنوان ...Baby One More Time در سال ۱۹۹۹ عرضه کرد که او را به سمت شهرت سوق داد. این آهنگ در چارت های بیلبورد رتبه اول را کسب کرد. دومین آلبوم استودیویی او با نام Oops!... I Did It Again در سال ۲۰۰۰ با موفقیت روانه بازار شد. آلبوم اول و دوم بریتنی جایگاه او را به عنوان یک ستاره تثبیت کردند و رکوردهای بسیاری به نام او ثبت شد.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


در سال ۲۰۰۱ با انتشار آلبوم سومش، به نام Britney و بازی در نقش اول فیلم Crossroads حوزه فعالیت خود را گسترش داد؛ و در پی آن، در سال ۲۰۰۳ آلبوم چهارمش به نام In the Zone شامل آهنگهایی همچون Toxic منتشر شد. پس از انتشار دو آلبوم بسیار موفق و به شهرت رسیدن او، زندگی شخصی و مشکلات بریتنی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. در سال ۲۰۰۷ آلبوم پنجمش به نام Blackout منتشر شد که با استقبال نسبتاً کمی مواجه شد، با این وجود آهنگ هایی مانند Gimme More و Piece of Me موفق بودند. در سال ۲۰۰۸ به خاطر بیماری افسردگی-شیدایی در بیمارستان بستری شد و بعد از وقفه ای در زندگی حرفه ای اش، وی در اواخر سال ۲۰۰۸ و همزمان با سالروز تولدش آلبوم ششم خود را به نام Circus منتشر کرد. تک آهنگ او به نام Womanizer آهنگ شماره یک بیلبورد شد. در سال ۲۰۰۹ او «مجموعه تک آهنگ ها» را روانه بازار کرد که تک آهنگ آن به نام «۳» آهنگ شماره یک در چارت کانادا و آمریکا شد.

دو سال پس بریتنی در فوریه ۲۰۱۱ با انتشار آلبوم هفتم خود بار دیگر قدرت موسیقی خود را به رخ همگان کشید. این آلبوم که Femme Fatale نام داشت یکی از قدرتمند ترین آلبوم های این «پرنسس پاپ» محسوب می شود، در این آلبوم از ساز های الکترونیکی بیشتری استفاده شده است. نخستین آهنگ منتشر شده از این آلبوم به نامHold It Against Me مقام اول را در بیلبورد ۱۰۰ بدست آورد، آهنگ بعدی که Till the World Ends نام داشت در مقام دوم قرار گرفت و آهنگ بعدی که اسپیرز منتشر کرد ترانه I Wanna Go بود که جزو ده ترانه برتر قرار گرفت.

 طبق آمار «گروه زامبا» بریتنی اسپیرز بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه در دنیا فروش داشته است. مؤسسه RIAA رتبه هشتم پرفروش ترین هنرمند زن تاریخ موسیقی آمریکا را به او داده است. وی ۳۲ میلیون آلبوم در آمریکا به فروش رسانده و موفقیت او به عنوان خواننده، به او اجازه فعالیت در سایر زمینه های هنری را داده است. او در سینما و تلویزیون بازیگری کرده، دو جلد کتاب نوشته، همچنین قرارداد چندین محصول دیگر از قبیل خط تولید عطر خودش (عطر بریتنی) و همچنین در سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ خط تولید لباس با طراحی خودش را با کمپانی «کندیز» امضا کرده است. دارایی خالص بریتنی اسپیرز 63 میلیون دلار برآورد شده است.

جولیان مور 55 ساله شد

جولیان مور (Julianne Moore) با نام اصلی جولی آن اسمیت، زاده 3 دسامبر 1960، بازیگر آمریکایی-اسکاتلندی است که از دهه نود تابحال فیلم های متعددی بازی کرده است. وی بیشتر به خاطر به عکس کشیدن زنانی که از لحاظ عاطفی ضربه خورده اند در فیلم های مستقل و فیلم های هالیوودی ایفای نقش کرده است و افتخارات بسیاری از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرده است. بعد از تحصیل در رشته تئاتر در دانشگاه بوستون، مور حرفه اش را با یک سری نقش های تلویزیونی آغاز کرد.

از مشهورترین فیلم های سینمایی که او در آنها نقش آفرینی کرده می توان به «وانیا در خیابان چهل و دوم» (1994)، «نه ماه» (1995)، «دنیای گمشده: پارک گمشده» (1997)، «لبوفسکی بزرگ» (1998)، «مگنولیا» (1999)، «پایان رابطه» (1999)، «هانیبال» (2001)، «دور از بهشت» (2002)، «ساعت ها» (2002)، «فرزندان انسان» (2006)، «یک مرد مجرد» (2009)، «دیوانه وار، احمقانه، عشق» (2011)، «تغییر بازی» (2012)، «هنوز آلیس» (2014)، و «نقشه های ستاره ها» اشاره نمود.

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت»


جان گولد روبین (بازیگر/کارگردان)، نخستین همسر مور بود که در سال 1984 با او آشنا شد و در سال 1993 از هم جدا شدند. در سال 1996 او وارد رابطه ای با فروندلیچ (کارگردان) شد که نه سال از خودش بزرگتر بود. آنها پسری به نام کیلب و دختری به نام لیو دارند. این زوج در سال 2003 ازدواج کردند و الآن در گرینیچ ویلیج نیویورک زندگی می کنند. دارایی خالص جولیان مور 40 میلیون دلار برآورد شده است.

منبع : برترینها«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت» https://www.bartarinha.ir/.../تولدت-مبارک-برای-ستاره... طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از تیلور سوئیفت بگیرید تا بریتنی اسپیرز. در اینجا نگاهی به نکات و ... تولدت مبارک برای ستاره ها؛ از وودی آلن تا تیلور سوئیفت | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29873031 - تولدت مبارک برای ستاره ها؛ از وودی آلن تا تیلور سوئیفت. برترین ها: طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از اسکارلت جوهانسون ... «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت» / طی ... wwwkhabar.ir/10870603 طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از تیلور سوئیفت بگیرید تا بریتنی اسپیرز. در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جالب زندگی ... «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اسکورسیزی» تا «جودی فاستر» www.24khabar.com/news/122645/ «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اسکورسیزی» تا «جودی فاستر» ... وی دختر آلن آلدریج، هنرمند انگلیسی، و لورا لیونز است. ... در سال 2015 وی در موزیک ویدئوی Bad Blood از تیلور سوئیفت شرکت کرد. ..... شخصی اش از ازدواج با فرانک سیناترا گرفته تا داستان های عجیب و غریبش با وودی آلن بر سر زبانها بوده است. «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون» | 7000Music ... 7000music.ir/news.php?news=mg220161112100224 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون» ,طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از لرد 20 ... وی دوستی نزدیکی با جنیفر لارنس و تیلور سوئیفت دارد. .... بدترین ها و بهترین های وودی آلن. مقابله با تبدیل پارکینگ‌ها به واحدهای مسکونی و تجاری در پایتخت ... khabarone.ir/.../مقابله-با-تبدیل-پارکینگ‌ها-به-واحدها... مقابله با تبدیل پارکینگ ها به واحدهای مسکونی و تجاری در پایتخت/ .... شدیم «تولدت مبارک» برای ستاره‌ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت» نوری: ... افتتاح نمايشگاه گروهي آثار نقاشي هنرمندان آستارا | معاونت قرآن و عترت ... khabarone.ir/.../افتتاح-نمايشگاه-گروهي-آثار-نقاشي-ه... این نمایشگاه گروهی نقاشی به مدت شش روز، صبح ها از ساعت ٩ تا ١٣ و ... شدیم «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «وودی آلن» تا «تیلور سوئیفت» نوری: ... زندگی خصوصی وودی آلن در شبکه مستند https://www.webgardha.com/.../زندگی-خصوصی-وودی... وودی آلن که همیشه سعی کرده زندگی خصوصی اش را از چشم های کنجکاو پنهان نگه دارد برای نخستین بار اجازه ... تیلور سوئیفت - خواننده ی پرطرفدار آمریکایی تبار ... «تولدت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز» ... بهترین مدل موی کوتاه برای بهار 2016، این بار به پیشنهاد ستارگان ... www.javaneirani.com/.../557877-بهترین-کوتاه-بهار-... وودی آلن - 81 ساله شد ... مدل موی کوتاه به سبک تیلور سویفت Taylor SwiftTa برای بهار 2016. بهترین ... تولدت مبارک - برای ستاره ها؛ از - جوهانسون - تا - رایان گیگز ... اخبار مد و ستاره ها - جوان ایرانی www.javaneirani.com/هنر/اخبار-مد-و-ستاره-ها وودی آلن - 81 ساله شد ... سرویس زیبایی جوان ایرانی- بخش اخبار مد و ستاره ها: ادل Adele یکی از معروف ترین خواننده های هالیوودی .... عکسهای تیلور سویفت Taylor Swift روی مجله ووگ Vogue ... تولدت مبارک - برای ستاره ها؛ از - جوهانسون - تا - رایان گیگز ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :