تحت حفاظت قرار گرفتن مورچه خوارهای پولک پوست

تاریخ انتشار پست : 1395-7-12 دسته : ویدیو و فیلم
تصویر مرگ نخستین زنی که تحت پیوند صورت قرار گرفته بود

«پانگولین» تنها پستانداری است که بر روی پوست خود پولک دارد. این حیوان زیبا که با نام «مورچه خوار پولک دار» نیز شناخته می شود، اندازه ای بسیار کوچک دارد و زیبایی آن می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد. به دلیل زیبایی و کمیاب بودن «پانگولین»، افراد سودجو هموار در تلاش بودند آن را قاچاق کنند. به همین علت لقب «بیشترین حیوانی که به صورت غیر قانونی خرید و فروش می شود» به او اختصاص یافته است.

وب سایت روزیاتو- حامد آل محمد: «پانگولین» تنها پستانداری است که بر روی پوست خود پولک دارد. این حیوان زیبا که با نام «مورچه خوار پولک دار» نیز شناخته می شود، اندازه ای بسیار کوچک دارد و زیبایی آن می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد. به دلیل زیبایی و کمیاب بودن «پانگولین»، افراد سودجو هموار در تلاش بودند آن را قاچاق کنند. به همین علت لقب «بیشترین حیوانی که به صورت غیر قانونی خرید و فروش می شود» به او اختصاص یافته است. قبل از پرداختن به خبر منتشر شده، بهتر است اندکی بیشتر با این جانوران بانمک آشنا شویم.

پولک دار, پولک دار, مورچه خوار, تحت حفاظت قرار مورچه خوارهای پولک پوست

فیلم, زیبایی, مورچه خوار, پولک دار

فیلم, پولک دار, زیبایی, تحت حفاظت قرار مورچه خوارهای پولک پوست


پولک های موجود بر روی پوست «پانگولین» ها از جنس کراتین هستند. نام آن ها از زبان مالایی گرفته شده و به معنای «جمع شونده رو به بالا» است. این جانوران در نقاط گرمسیری آفریقا و آسیا زندگی می کنند و اغلب شب هنگام بیرون می آیند. «پانگولین» ها از حشرات تغذیه می کنند و برای یافتن آن ها از حس بویایی قوی خود بهره می گیرند. آن ها هنگام خوابیدن، رو به بالا حمع شده و به شکل گلوله در می آیند. پوست این جانوران به حدی قویست که تنها گربه سانان بزرگ و کفتارها می توانند به آن نفوذ کنند.

پولک های «پانگولین» در ساخت داروهای سنتی چین کاربرد دارد و به همین علت ارزش بالایی برای آن ها در نظر گرفته می شود. گوشت این حیوان نیز به عنوان غذایی لوکس در کشورهای چین و ویتنام سرو می گردد.

بر اساس نقل از ها، در فاصله زمانی سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۵ میلادی، حداقل ۱۵۳,۴۳۴ مورد تجارت «پانگولین» به ثبت رسیده است. بهتر است نگاهی تصاویر و ویدیویی که در ادامه قرار داده شده داشته باشیم و حفاظت از این حیوانات را جشن بگیریم.
مورچه خوار, مورچه خوار, زیبایی, تحت حفاظت قرار مورچه خوارهای پولک پوست

مورچه خوار, فیلم, پولک دار, تحت حفاظت قرار مورچه خوارهای پولک پوست

فناوری داوری جدید مرا بسیار تحت تاثیر قرار داد | اینفانتینو

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :