بزرگترین عنکبوت دنیا | عنکبوت پرنده خوار جالوت

تاریخ انتشار پست : 1395-7-4 دسته : دیدنی و خواندنی
فیلم ایالت «تاسمانی» دَر تسخیر پهناورترین تار عنکبوت جهان

عنکبوت پرنده خوار که به آن عنکبوت پرنده خوار جالوت هم گفته می شود نام گونه ای رتیل است که در آمریکای جنوبی یافت می شود. این عنکبوت، بزرگ ترین عنکبوت دنیا است.

وبسایت fa-ct.ir: عنکبوت پرنده خوار که به آن عنکبوت پرنده خوار جالوت هم گفته می شود نام گونه ای رتیل است که در آمریکای جنوبی یافت می شود. این عنکبوت، بزرگ ترین عنکبوت دنیا است. نام این عنکبوت از یک حکاکی قرن نوزدهم گرفته شده است که این عنکبوت را در حال خوردن یک مرغ مگس نشان می دهد. عنکبوت جالوت به ندرت پرندگان بالغ را شکار می کند.

بزرگترین, عنکبوت, پرنده خوار, عنکبوت پرنده خوار جالوت بزرگترین عنکبوت جهان

عنکبوت جالوت, جالوت, پرنده خوار, بزرگترین, عنکبوت


طول این عنکبوت تا ۲۸ سانتیمتر هم می رسد و می تواند وزنی تا ۱۷۵ گرم داشته باشد. این عنکبوت در هنگام خطر یک صدای زنگ از خود درمی آورد و همچنین ماده ای مو مانند از خود پرتاب می کند که برای پوست بسیار آزاردهنده است.

عنکبوت جالوت, پرنده خوار, بزرگترین, عنکبوت پرنده خوار جالوت بزرگترین عنکبوت جهاناین رتیل به مانند تمامی رتیل ها، دندان های نیشش برای پاره کردن پوست انسان به اندازه ی کافی بزرگ است (بین ۱٫۹ تا ۳٫۸ سانتی متر). آن ها نیش خود را در دندان های نیشش نگه می دارد و در هنگام خطر گاز می گیرد ولی نیشش نسبتاً بی خطر است و اثرات آن مانند نیش زنبور است و تنها در وضعیت دفاع از خود نیش می زند.

عنکبوت پرنده خوار جالوت با وجود نامی که دارد معمولاً به ندرت پرندگان را شکار می کند و بیشتر رژیم غذاییش شامل کرم های خاکی و وزغ ها هستند. این رتیل در حال خوردن مارها نیز دیده شده است.

جالوت, عنکبوت جالوت, پرنده خوار, عنکبوت پرنده خوار جالوت بزرگترین عنکبوت جهان

تصاویر کشف سریعترین عنکبوت جهان دَر استرالیا

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :