انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام «گلدن شات»

تاریخ انتشار پست : 1395-9-30 دسته : ویدیو و فیلم

در این انیمیشن کوتاه می بینیم که در حالی که بسیاری از ماشین آلات و ربات های زنگ زده و فرسوده در خانه های کوچکی زندگی می کنند، با وفق دادن خود با شرایط محیطی آن مناطق، بر این باورند و تصور می کنند که روزی خورشید خواهد آمد و همه ی آن ها را با خود به آسمان خواهد برد.


وب سایت تگ: در این انیمیشن کوتاه می بینیم که در حالی که بسیاری از ماشین آلات و ربات های زنگ زده و فرسوده در خانه های کوچکی زندگی می کنند، با وفق دادن خود با شرایط محیطی آن مناطق، بر این باورند و تصور می کنند که روزی خورشید خواهد آمد و همه ی آن ها را با خود به آسمان خواهد برد.

در حقیقت یک نور کوچک آن ها را به این رویا پردازی وا داشته و گویی لازمه ی زنده ماندن آن ها می باشد.

اما یکی از این ربات ها، کمی مختلف بوده و مایل است که خودش خورشید را ببیند و برای این کار نقشه ای در ذهن دارد.


انیمیشن کوتاه, فیلم, گلدن شات, تاثیرگذارمنبع : برترینهاانیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” | فیلم tnews.ir/videos/ea0a76339608.html انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” در اینانیمیشن کوتاه می بینیم که در حالی که بسیاری ازماشین آلات و ربات های زنگ زده و ... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” - آپارات www.aparat.com/v/kws6G مجله اینترنتی برترین ها انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” انیمیشن کوتاه , گلدن شات , فوق العاده , مجله اینترنتی برتری. انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام «گلدن شات» - شماخبر www.shomakhabar.com/.../انیمیشن-کوتاه-فوق-العاده... در این انیمیشن کوتاه می بینیم که در حالی که بسیاری از ماشین آلات و ربات های زنگ زده و فرسوده در خانه های کوچکی زندگی می کنند، با وفق دادن خود با ... نهرک سینما: انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” | فیلم https://nahrak.com/.../انیمیشن-کوتاه-فوق-العاده-تاث... در حالی که بسیاری از ماشین آلات و ربات های زنگ زده و فرسوده در خانه های کوچکی زندگی می کنند، با وفق دادن خود با شرایط محیطی آن مناطق. نوشته انیمیشن کوتاه فوق ... انيميشن کوتاه فوق العاده تاثير گذار به نام “گلدن شات” dastanesabzevar.rozblog.com/.../انيميشن-کوتاه-فوق-... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” | فیلم 3 ساعت قبل ... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” در اینانیمیشن ... ما با موسیقی مخالف نیستیم با گناه و فحشا مخالفیم/موسیقی یکی از ... 0585.ir/.../ما-با-موسیقی-مخالف-نیستیم-با-گناه-و-ف... سردار نقدی اضافه کرد: آن ها که موسیقی را با گناه و فحشا درمی آمیزند به موسیقی ظلم ... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” | فیلم ... دولت وحدت ملی افغانستان به فرهنگ و هنر “سینما” بی توجه است – الی نیوز elinews.ir › صفحه نخست › همه عناوین دولت وحدت ملی افغانستان به فرهنگ و هنر “سینما” بی توجه است. killuserpro 2 ساعت ... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” | فیلم. خواب سنگین بچه فیل همه را نگران کرد - طاها پخش www.tahapakhsh.ir/.../خواب-سنگین-بچه-فیل-نگران.... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام “گلدن شات” | فیلم tnews.ir/videos/ea0a76339608.html انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام ... «بلو لایف مکس»، موبایلی با 3 روز عمر باتری - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/news/445022/ با «بلو لایف مکس» آشنا شوید؛ موبایلی ارزان قیمت با 3 روز عمر. نکته قابل توجه این ... انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام «گلدن شات». عهدی که روحانی به آن وفا کرد | برترینها | خبروان khabarone.ir/news/.../عهدی-که-روحانی-به-آن-وفا-کرد بی‌شک گروه‌های تأثیرگذار جامعه از قبیل مراجع عظام و روحانیت، استادان حوزه و ... نيست انیمیشن کوتاه فوق العاده تاثیر گذار به نام «گلدن شات» ترمز ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :