تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-2 دسته : دیدنی و خواندنی

ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت.


مجله مهر: ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. یک زن استرالیایی هنگام وارسی درخت کریسمس خود، متوجه یک «مار ببری» سمی یک متری شد که دور آن حلقه زده بود.

تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی!

مخفیگاه, تصویر, درخت کریسمس, مار

او که در یکی از نقاط اطراف ملبورن در ویکتوریا زندگی می کند، یکشنبه برای مهار مار تقاضای کمک کرد.

به گفته یک مارگیر، این مار ببری از راه در به خانه این زن وارد شد و به دور درخت کریسمس وی حلقه زد. مار ببری که در سواحل استرالیا یافت می شود، بسیار سمی است.

این مار بعد از این که به وسیله یک مارگیر از منزل این زن خارج شد، در طبیعت رها شد.

تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی!


منبع : برترینهاتزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! - برترین ها www.bartarinha.ir/.../تزئین-ناخواسته-درخت-کریسم... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30113390 - تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! مجله مهر: ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! - طاها پخش www.tahapakhsh.ir/.../تزئین-ناخواسته-درخت-کریسم... مار, مخفیگاه, درخت کریسمس, تصویر ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت.مجله مهر: ماری ... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! vista.ir/.../تزئین-ناخواسته-درخت-کریسمس-با-مار-سم... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! - کیهانه www.keyhaneh.com/.../تزئین-ناخواسته-درخت-کریس... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! پنج‌شنبه 2 دی 1395 عکس های دیدنی برترین ها. مجله مهر: ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن ... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! | سحرنیوز www.saharnews.org/تزئین-ناخواسته-درخت-کریسمس... به نقل از سحرنیوز در تفریحی و سرگرمی : مجله مهر: ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی! sinka.ir/news/131407 مجله مهر: ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. یک زن استرالیایی هنگام وارسی درخت کریسمس خود، متوجه یک ... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی - خبر 24 www.khabar-24.com/search/?...تزئین+ناخواسته+درخ... ماری یک متری که خودش را دور درخت کریسمس پیچیده بود، یک زن استرالیایی را به وحشت انداخت. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 187 مجله مهر: ماری یک متری که ... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی-برترینها|ایران ان پی irannp.com/.../in_bartarinha.irr5.lfar5.lnewsr5.l44635... ... اصلاح نقاط پرتصادف زنجان; » برگزاری همایش تجاری هندوستان هرمزگان; » مخالفت آمریکایی‌ها با حضور دوباره ... تزئین ناخواسته درخت کریسمس با مار سمی-برترینها ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :