خر باهوشی که با روشی بسیار عالی از حصار عبور می کند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته : ویدیو و فیلم

یک خر ایتالیایی به نام «ارستیز» چندی پیش کاری انجام داده که همه ما در عقاید خود تجدید نظر کرده و به داشتن هوش و عقل در این حیوانات ایمان بیاوریم.وبسایت روزیاتو - فروغ بیداری: بیشتر ما خر را حیوانی بی عقل می دانیم که کارهای خود را فقط از روی عادت انجام می دهد و دنیای پیرامون هم چندان برایش مهم نیست.

اگرچه شخصیت های کارتونی این حیوان بسیار دوست داشتنی و با نمک هستند اما در اذهان عمومی، خر جایگاه بسیار پایینی دارد که حتی ما آدم ها برای نمایش شدت کم هوش بودن یک نفر، به او لقب «خر» می دهیم.

اما یک خر ایتالیایی به نام «ارستیز» چندی پیش کاری انجام داده که همه ما در عقاید خود تجدید نظر کرده و به داشتن هوش و عقل در این حیوانات ایمان بیاوریم.

داستان از این قرار است که تعدادی از این حیوانات مظلوم و سر به زیر در حال خروج از طویله خود در شهرستان Ronco Scrivia در شمال کشور ایتالیا بودند که با حصار بسته مواجه می شوند.

خر اول و دوم از روی حصار پریده و از مانع عبور می کنند. اما «ارستیز»، همان خر باهوش داستان، چند لحظه ایستاده و به میله چوبی نگاه می کند. سبعد با خونسردی تمام، چوب را با دهان خود برداشته، روی زمین انداخته و به راحتی از مسیر باز عبور می کند.

ویدئوی حرکت بسیار عجیب و جذاب این حیوان در فیس بوک منتشر شده و تاکنون بالغ بر ۳۵ میلیون بار تماشا شده است. شما هم می توانید این صحنه را در ویدئوی زیر تماشا کنید.


فیلم, عجیب و غریب, خر باهوش, حصارمنبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :