طنز؛ اعتراف به مشعشع بودن دولت قبل

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : طنز و خنده دار

از آنجایی که این روزها تحریف سخنان رییس جمهور خودش یک شغل مستقل محسوب می شود و با عنایت به این که ما هم بیکاریم و اشتغال زایی مناسب روی ما صورت نگرفته، سخنان رییس جمهور در اولین مجمع ملی سلامت را تحریف می کنیم.از آنجایی که این روزها تحریف سخنان رییس جمهور خودش یک شغل مستقل محسوب می شود و با عنایت به این که ما هم بیکاریم و اشتغال زایی مناسب روی ما صورت نگرفته، سخنان رییس جمهور در اولین مجمع ملی سلامت را تحریف می کنیم.

روحانی در عالم واقع: سلامت اول از مسکن و هوا آغاز می شود. ما مسکن می خواهیم نه منزل. یکی از مشکلات ما این است که مسکن کم داریم اما منزل عمده است. مسکن یعنی محل آرامش.

روحانی در خیال ما: سلامت اول از هوا آغاز می شود. (توجیه خریدن ایرباس) ما منزل نمی خواهیم. آن هایی که کارتن خواب اند عینک سه بعدی بزنند کارتن شان بشود پنت هاوس. (بی توجهی به مشکلات قشر فرودست) یکی از مشکلات ما این است که مسکن کم داریم، اما منزل عمده داریم در حالی که منزل هم باید کم داشته باشیم.

روحانی در عالم واقع: اگر بانوان ما در خیابان راه می روند خدایی نکرده آزار کلامی ببینند، ممکن است این حرف ها و آزارها بر ذهن آن ها تاثیر بگذارد، بنابراین سلامت از اینجاها آغاز می شود.

تیتر پیشنهادی: روحانی: بانوان برای حفظ سلامت خود در خیابان راه نروند. / آخوندی اعلام کرد: ساخت راه های هوایی برای عبور و مرور بانوان.

روحانی در عالم واقع: بعضی ها گاز ماشین شان به بوق وصل است و مدام بوق می زنند. این ها در جسم، روح و روان آدم تاثیر می گذارد.

تیتر پیشنهادی: شروع سرکوب اعتراضات گسترده مردم مظلومی که راهی جز بوق برای اعتراض به برجام ندارند.

روحانی در عالم واقع: بعضی ها فکر می کنند هرچه دروازه کشور قفل هایش بیشتر باشد، امنیت و سلامت بیشتر می شود.

تیتر پیشنهادی: اعتراف به ناکارآمدی کلید/ توهین به قفل سازهای دلسوز کشور که دغدغه ای جز امنیت و سلامت مردم ندارند.

روحانی در عالم واقع: برای استاد دانشگاه هم باید نگران باشیم که می خواهد برای مطالعه به خارج برود؟ برای استادی که می خواهد به ایران بیاید هم باید نگران باشیم؟ بعضی ها از صبح تا شب ذهن شان آشفته و نگران است، نگرانی هم تولید می کنند. اساتید و بزرگان ما در رفت و آمد باید باشند و تحقیقات و علم را بالا ببرند.

تحریف از راه تقطیع (به طوری که وسطش را کلا می زنیم): برای اساتید دانشگاه هم باید نگران باشیم که در رفت و آمد باشند و تحقیقات و علم را بالا ببرند.

روحانی در عالم واقع: من نمی خواهم به سال های قبل و سال ۹۲ برگردم چون آن زمان آمارها خیلی مشعشع بود!

و در پایان: اعتراف بزرگ رییس دولت یازدهم به مشعشع و تابان بودن دولت قبل و ضعف دولت فعلی در حفظ دستاوردهای آن بزرگواران.

تا تحریفی دیگر و تقطیعی دوباره، شما را به خدای بزرگ می سپاریم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :