طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ویدیو و فیلمبالا گرفتن اعتراضات خشونت آمیز در شارلوت با کشته شدن مرد سیاه پوست فیلم

بالا گرفتن اعتراضات خشونت آمیز در شارلوت با کشته شدن مرد سیاه پوست فیلم

عکس های خشم سیاه پوستان خیابان های شارلوت را فراگرفت

کشته شدن مردی سیاهپوست در شارلوت آمریکا به دست پلیس موجی از اعتراضات خشونت آمیز را به راه انداخته است.

پلیس آمریکا, خشونت آمیز, شارلوت آمریکا, بالا اعتراضات خشونت آمیز شارلوت کشته مرد سیاه پوست

پلیس آمریکا, خشونت آمیز, شارلوت آمریکا, سیاه پوست, موج اعتراضات, فیلم, اعتراضات, دانلود

به نقل از گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛شبکه تلویزیونی بی بی سی انگلیس با اعلام این خبر افزود: فرماندار کارولینای شمالی حالت فوق العاده در شهر شارلوت اعلام کرد و نیروهای گارد ملی و گشت بزرگراه ها را به کمک پلیس محلی اعزام کرد. اعتراضات خشونت آمیز به قتل یک مرد سیاهپوست در تیراندازی پلیس در روز سه شنبه، وارد دومین روز خود شده است. پلیس می گوید فرد سیاهپوستی که کشته شد هفت فرزند داشت اسلحه داشت و دستور پلیس را برای انداختن اسلحه خود نادیده گرفت.
اما خانواده او می گویند که او مسلح نبود. با تاریک شدن هوا پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک صوتی به مقابله با تظاهرات کنندگان پرداخت که خشم معترضان را بیشتر کرد.
رای یکی از معترضان گفت:« چیزی که شاهدیم بیرحمی پلیس است که باعث این وضع شده است. در حالیکه وظیفه پلیس محافظت از مالیات دهندگان است.»
با وجود اینکه عده ای تلاش کردند معترضان را آرام کنند اما درگیریها میان معترضان و پلیس حدود سه ساعت طول کشید. شهردار شارلوت خواستار آرامش مردم شده بود اما اکنون می گوید احتمالا باید ممنوعیت آمد و شد شبانه برقرار شود. بسیاری از جامعه سیاهپوستان شارلوت اصلا حرف پلیس را درباره کشته شدن کیث لوموند اسکات باور ندارند. پلیس می گوید او مسلح بود اما خانواده اش می گویند او فقط یک کتاب همراهش داشت.


پلیس آمریکا,خشونت آمیز,شارلوت آمریکا,سیاه پوست,موج اعتراضات,فیلم,اعتراضات,دانلود


لینک دانلود

کانادایی ها در واکنش به قتل مرد سیاه پوست مسلمان بدست پلیس تظاهرات کردند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات