طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ویدیو و فیلمبمباران مواضع ارتش سوریه توسط جنگنده های آمریکایی فیلم

بمباران مواضع ارتش سوریه توسط جنگنده های آمریکایی فیلم

کشته شدن 62 نظامی سوری | حمله جنگنده های آمریکایی به مواضع ارتش سوریه / روسیه

جنگنده های آمریکایی به درخواست داعش مواضع ارتش سوریه را در رشته کوههای الثرده [ جبال الثرده] در اطراف دیر الزور بمباران کردند.

ارتش سوریه, تکفیری های داعش, سوریه, بمباران مواضع ارتش سوریه توسط جنگنده آمریکایی

ارتش سوریه, تکفیری های داعش, سوریه, داعش, کشته و زخمی, فیلم, بمباران, جنگنده آمریکایی, عناصر تروریستی, الثرده

به نقل از گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه تلویزیونی سوریه با اعلام این خبر افزود:نیروهای ارتش سوریه با پیشروی در رشته کوههای الثرده در حومه شهر دیر الزور، گروه تروریستی داعش را در این رشته کوهها به محاصره در آورده اند.
این شبکه تصریح کرد: گروه تکفیری داعش به سبب پیشروی یگانهای ویژه ارتش و پشتیبانی آتشباری ارتش نتوانسته است مواضعش را در رشته کوههای الثرده تثبیت کند و ارتش سوریه، عرصه را بر تروریستهای داعش در این منطقه تنگ کرده است.
مصعب ابو العیش خبرنگار شبکه سوریه از منطقه عملیاتی رشته کوههای ثرده در نقل ازی گفت : ارتش سوریه هرگونه تحرک تروریستهای داعش را در اطراف ثرده به دقت زیر نظر دارد و یگانهای توپخانه نیز مواضع داعش را هدف حملات خود قرار داده و آنها را تضعیف کرده اند. نیروی هوایی ارتش نیز با حمله به مواضع این گروه تروریستی در حال قطع کردن راههای تدارکاتی داعش به سمت کوههای ثرده است.
خبرنگار گفت درگیریها در رشته کوههای ثرده ادامه دارد و عناصر تروریستی به دلیل آتشبارهای ارتش نمی توانند از رشته کوههای ثرده به دامنه آن بیایند.
یک افسر سوری گفت:« نیروهای مدافع سد اثنین در نهایت دلاوری و شجاعت هستند. تروریستها با دهها دستگاه خودروی بمب گذاری شده به نیروهای ارتش یورش برده اند اما آنها پایداری و مقاومت کرده اند. داعشی ها با همه توان و نیروهایشان نتوانسته اند به این نقطه حمله کنند به همین سبب به جنگنده های آمریکایی متوسل شدند. متجاوزان آمریکایی در این حمله ظالمانه به مدت یک ساعت کامل این نقطه را بمباران کردند. پیش از آنکه جنگنده های آمریکایی حمله کنند با هواپیماهای شناسایی بدون خلبان منطقه را از هوا زیر نظر داشتند و شناسایی کردند و سبعد جنگنده ها وارد عمل شدند و داعشی ها نیز بعد از پایان حمله جنگنده های آمریکایی به این نقطه حمله کردند. این تجاوز [ آمریکایی ها و داعشی ها] در واکنش به پیروزی نیروهای سوری در تله الثلوج بود. نیروهای مسلح ما توانستند تله الثلوج را از دست باندهای تروریستی آزاد کنند و شمار بسیار زیادی از داعشی ها کشته شدند و این نقطه آزاد شد.ارتش سوریه,تکفیری های داعش,سوریه,داعش,کشته و زخمی,فیلم,بمباران,جنگنده آمریکایی,عناصر تروریستی,الثرده


لینک دانلودبمباران شمال سوریه توسط ارتش ترکیه وَ جنگنده هایِ ائتلاف
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات