طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ویدیو و فیلمتست سقوط آیفون 7 از هلی کوپتر

تست سقوط آیفون 7 از هلی کوپتر

جزییات سقوط هلی کوپتر اورژانس در مازندران

برای یک تست خشن دیگر بر روی آیفون ۷ آماده اید؟ البته اگر شما جزو کسانی هستید که دیدن آسیب های واردشده به آیفون ۷ قلبتان را به درد می آورد تماشای ویدیوی سقوط این گوشی از یک هلی کوپتر را به شما توصیه نمی کنیم.

وب سایت ویاتک - میثم تراشیه: برای یک تست خشن دیگر بر روی آیفون ۷ آماده اید؟ البته اگر شما جزو کسانی هستید که دیدن آسیب های واردشده به آیفون ۷ قلبتان را به درد می آورد تماشای ویدیوی سقوط این گوشی از یک هلی کوپتر را به شما توصیه نمی کنیم.

نتیجه این آزمایش شما را شگفت زده خواهد کرد. درحالی که تنها صفحه نمایش گوشی آیفون ۷ دچار شکستگی شده هیچ خللی در کارکرد آن پیش نیامده است و گوشی همچنان به کار خود ادامه می دهد. گوشی حتی به روند ضبط ویدیو ادامه می دهد و این موضوع شاهدان این آزمایش را واقعاً هیجان زده می کند. حاصل این فیلم برداری ویدیویی است که ممکن است خدای نکرده در اثر سقوط از ارتفاع به چشم های خود ببینید.

آیفون 7, آیفون 7, فیلم, تست سقوط آیفون هلی کوپتر

تست سقوط, هلیکوپتر, فیلم, آیفون 7


بنابراین در کنار عناوین ضدآب و ضد گردوغبار می توان گوشی پرچم دار اپل را ضد ارتفاع نیز نامید. البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که این گوشی بر روی یک زمین چمن فرود می آید که به مراتب نرم تر از زمین های خاکی و آسفالتی است.

صاحب حساب کاربری Callux در یوتیوب گوشی آیفون ۷ خود را از یک هلی کوپتر پرتاب کرده است بنابراین دیگر لازم نیست شما هم چنین کاری را تکرار کنید. در عوض می توانید با توجه به این اقدام شجاعانه او حاصل کار را مشاهده کنید. اینجا برای شما یک ویدیوی آزاردهنده داریم که حتماً از تماشای آن لذت خواهید برد.

سقوط هلی کوپتر اورژانس در مازندران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات