لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

تاریخ انتشار پست : 1395-12-1 دسته : سلامت

اگر قصد خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، موبر و ... را دارید یا اگرموهای زیر پوستی خسته تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد می گردید قطعا قبل از گرفتن وقت ویزیت، این مقاله را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای این لیزر آشنا شوید.لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب
آیا می دانید در سال گذشته حذف موهای ناخواسته توسط لیزر پرطرفدارترین روش در کشورهای توسعه یافته بوده است.

جذاب است بدانید که شایع ترین دلیل بروز موهای زیر پوستی، حساسیت ها، لک ها و ... به علت استفاده از روش های سنتی مثل اپیلاسیون، بند، وکس و غیره می باشد.

مطالعه کنید و آگاهانه انتخاب کنید.

1- انجام لیزر در یک کلینیک تخصصی پوست و موی معتبر و دارای مجوز بسیار مهم است.

2- الکساندرایت صرفا یک تکنولوژی است و در کشورهای متفاوت آسیایی و اروپایی ساخته می شود. اما الکساندرایت آپوچی آمریکا (که در کلینیک سیب سرخ استفاده می گردد) با یک کولینک بسیار بسیار قوی واقعا چیز دیگری است.

3- الکس آپوچی آمریکا دارای تکنولوژی اندی گ هم می باشد که برای پوست های تیره و نواحی تیره بدن کاربرد دارد.

4- از دستگاه های قدیمی حذف موهای زائد با تکنولوژی پرتو مثلIPL  می تواند باعث بروز موهای زیر پوستی شود خودداری کنید.

سیستم کولینک آپوچی با تولید سرمای شدید روی پوست(پیش از تابش لیزر) باعث کاهش بسیار عمده درد شده و با بالاترین سطح از امنیت و جوابدهی رفع موهای زائد منجر می شود. 

مهم ترین مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سرخ

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 استثنائی ترین پکیج لیزر موی زائد در ایران شروع شد... تخفیف شگفت انگیز ۷۰% به همراه یک کارت هدیه ۲ میلیون ریالی به هر نفر که هدیه ای از طرف کلینیک سیب سرخ به مراجعین عزیز خواهد بود. تمامی مراجعین محترم پکیج های لیزر از کارت جایزه ۲ میلیون ریالی بهره مند خواهد شد.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


رفع موهای زائد در کلینیک سیب سرخ با بهترین دستگاه لیزر در جهان (آخرین مدل الکس آمریکا)، در محیطی آرام و با حضور کادری مجرب و تیمی از حرفه ای ترین پزشکان پوست و لیزر، با روشی بی خطر، موثر و  بدون درد صورت می پذیرد. در کلینیک سیب سرخ ، آخرین مدل الکس آمریکا که دارای تاییدیه از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا FDA و همین طور اتحادیه اروپا و همچنین مناسب ترین لیزر برای تیپ پوستی نژاد ایرانی می باشد به کار گرفته می شود.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 کدام یک از نواحی بدن را می توان با استفاده از لیزر درمان کرد؟

لیزر موهای زائد را می توان برای همه مناطق بدن مورد استفاده قرار داد. مشتریان خانم در این کلینیک اغلب درخواست لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی، زیر بغل، پاها، و صورت خود را دارند، درحالی که مشتریان مرد معمولاً به دنبال رفع موهای زائد در ناحیه کمر، سینه، صورت و پاها هستند.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 مزایای لیزر درمانی در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد چیست؟

برخلاف اصلاح کردن، موم انداختن، استفاده از مواد شیمیایی و بند انداختن، رفع موهای زائد با لیزر می تواند تأخیر بلند مدت در رشد موهای زائد و کاهش آن ها برای بیمار به همراه داشته باشد. در حقیقت لیزر موهای زائد سریع و مؤثر است. درحالی که استفاده از روش هایی مثل الکترولیز می تواند در هر بار یک موی خاص را درمان کند، امکان استفاده از لیزر برای پوشش سریع نواحی بزرگ بدن وجود دارد.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 احساس بیمار در هنگام لیزر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائد معمولاً یک روش درمانی بسیار راحت است. در حقیقت احساس بیماران در هنگام استفاده از این روش درمانی چیزی شبیه به بند انداختن بوده است. درصورتی که حساسیت پوست شما بیش ازحد است، می توان برای این درمان از ژل های بی حسی استفاده کرد. به هرحال توجه داشته باشید که این سیستم یکی از معدود روش های مورداستفاده برای رفع موهای زائد بدن است که نیازمند استفاده از ژل های بی حسی قبل از آغاز درمان نیست.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 مدت زمان معمول درمان با استفاده از این روش چقدر است؟

با توجه به ناحیه درمان شده، لیزر موهای زائد می تواند فقط به چند دقیقه تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشد. در این وضعیت نواحی خاص بدن که بیشتر از همه با استفاده از این روش تحت درمان قرار می گیرند (خط بیکینی، بالای لب، چانه، زیر بغل) معمولاً به کمتر از ۲۰ دقیقه زمان برای درمان نیاز دارند.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 امکان بازگشت فوری به فعالیت های عادی و شغلی بعد از درمان وجود دارد؟

بله، شما می توانید بلافاصله بعد از درمان فعالیت های عادی و شغلی خود را آغاز کنید. بعد از لیزر موهای زائد، ناحیه درمان شده ممکن است احساسی شبیه به آفتاب سوختگی خفیف برای ۲۴ ساعت یا بیشتر داشته باشد. همچنین در این وضعیت کمی قرمزی و ورم در اطراف پیازهای مو مشاهده می شود و این شرایط نشانه ای از واکنش مناسب ناحیه موردنظر به روش درمانی می باشد. هرچند در این زمان لازم است از مصرف کرم های خاص همچون کرم های حاوی اسید گلیکولیک یا رتینوئیدها یا سایر موارد مانند آن اجتناب شود، استفاده از لوازم آرایشی به فاصله کوتاه بعد از درمان بر روی ناحیه درمان شده بلامانع خواهد بود.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 تعداد جلسات موردنیاز برای رفع کامل موهای زائد ؟

تعداد جلسات درمانی برای هر بیمار مختلف است. معمولاً، بیمارانی که پوست روشن دارند به ۳ تا ۶ جلسه درمانی و بیماران دارای پوست تیره تر به ۴ تا ۸ جلسه درمانی نیاز دارند که فاصله تقریبی بین این جلسات می بایست ۴ تا ۸ هفته باشد تا به این ترتیب بتوان به نتایج رضایت بخش دست یافت. به طور میانگین اکثر بیماران می توانند بعد از درمان ۵۰ تا ۹۰ درصد کاهش دائمی در موهای زائد خود را مشاهده نمایند.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 آیا لیزر می تواند مضراتی هم داشته باشد؟

اگر فرد آفتاب گرفته باشد ممکن است پوستش بسوزد و جای آن لک های سفید ایجاد شود. همچنین اگر پس از لیزر مراقبت های لازم را رعایت نکند یا در صورت ایجاد زخم آن را دستکاری کند و تاول ایجاد شود، ممکن است جای آن اسکار باقی بماند. علاوه بر این اگر فردی که از لیزر استفاده می کند تبحر کافی نداشته باشد و شرایط دستگاه را براساس رنگ پوست بیمار درست تنظیم نکند، ممکن است منجر به ایجاد زخم، لک و تاول شود.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 چرا بعضی ها با لیزر دچار سوختگی می شوند؟

علت آن انتخاب نادرست دستگاه و لیزر است.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 چه کسانی نباید از لیزر استفاده کنند؟

کسانی که باردار هستند کسانی که بیماری های عصبی دارند و ممکن است جای لیزرشان را بکنند و دستکاری کنند کسانی که به خاطر شغل شان مجبورند ساعات طولانی در آفتاب باشند  همچنین کسانی که در محل مورد نظر، عفونت فعال یا زخم دارند باید تا زمان بهبود عفونت و زخم شان صبر کنند.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 کاندیدای مناسب برای لیزر موهای زائد چه کسانی هستند؟

نوآوری های ایجاد شده در لیزر موهای زائد امکان استفاده از این روش را برای همه بیماران فراهم کرده است. پزشکان کلینیک سیب سرخ از ما فوق پیشرفته ترین لیزر برای حذف موهای زائد شما استفاده می کنند. لیزر آلکس آمریکا برای انواع رنگ پوست ها و انواع مو ازجمله پوست های تیره و روشن و موهای ضخیم و نازک بهترین نتایج را به ارمغان می آورد، بنابراین در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است. به همین خاطر اگر به دنبال متوقف کردن اصلاح، موم انداختن یا بند انداختن موهای زائد خود هستید یا درباره موهای زائد خود نگران می باشید، لیزر موهای زائد می تواند یک روش مناسب برای شما باشد. دستیابی به نتایج دائمی در این رابطه معمولاً به هشت جلسه درمان برای هر ناحیه از بدن نیاز دارد.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 چه نکاتی قبل از درمان باید انجام داد؟

بیمار نباید موهای زائد خود در ناحیه تحت درمان را برای حداقل شش هفته قبل از لیزر درمانی موم انداخته یا بند بیندازد. در حقیقت انجام این کار باعث می شود مو از پیاز آن خارج شده و درنتیجه لیزر نمی تواند پیازهای مو را برای تخریب شناسایی کند. بعد بهتر است شما ناحیه موردنظر را قبل از آغاز درمان با تیغ یا قیچی اصلاح و تمیز نمایید.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 آیا لیزر موهای زائد برای آقایان نیز وجود دارد؟

بله! هر روزه تعداد بیشتری از مردان علاقه پیدا می کنند که ظاهری تمیز و شیک داشته باشند و لیزر موهای زائد یکی از کارهایی است که به این منظور باید انجام بدهند. مردان نیز ممکن است به اندازه ی زنان از موهای زائد خود ناراضی باشند و وقتی صحبت از بین بردن موهای زائد بدن می شود، مردان نیز با مشکلی مشابه با مشکل زنان رو به رو هستند.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 چه نکاتی قبل از درمان باید انجام داد؟

بعد از هر جلسه درمان در کلینیک سیب سرخ، شما باید محل درمان شده را از معرض نور خورشید دور نگه دارید علت انجام این کار به خاطر این است که نور خورشید می تواند باعث تغییر رنگ پوست تا دو هفته بعد از لیزر درمانی موهای زائد شود به این ترتیب درصورتی که می خواهید در روزهای آفتابی از خانه خارج شوید، لازم است از کرم های ضد آفتاب با سطح SPF برابر با ۳۰ یا بیشتر بر روی پوست خود استفاده نمایید.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

 آیا امکان استفاده از محصولات لایه بردار بعد از درمان امکان پذیر است؟

استفاده از هر نوع محصولات پوستی دارای مواد لایه بردار را متوقف نمایید.  استفاده از محصولات لایه بردار به خاطر حساس تر شدن پوست بعد از درمان می تواند باعث ایجاد درد و التهاب احتمالی در پوست بیمار شود.

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر سیب سرخ

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب

آدرس: پاسـداران، ابتدای بـوستان8، پلاک 146، طبقه 3، کلینیک تخصصی سیـب سـرخ

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


تماس مستقیم
02122778000


منبع : برترینها
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد