طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مدگراییبهترین مدل موها برای خانم های بالای 50 سال

بهترین مدل موها برای خانم های بالای 50 سال

محبوب ترین مدل موهای مردانه در سال 2016

اگر شما هم بالای 50 سال دارید، بهتر است مدل مویی را انتخاب کنند که به صورت تان می آید و هیچ گاه از مد نمی افتد. تنها چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا واقعا مدل مویی که انتخاب می کنید برای چهره شما مناسب است یا خیر.

برترین ها: بسیاری از خانم ها، زمانی که 50 ساله می شوند، دوست دارند برای دل خودشان زندگی کنند. آنها دیگر به آنچه دیگران در مورد آنها فکر می کنند، نمی اندیشند. این بدین معنی نیست که آنها به ظاهر و زیبایی خود اهمیت نمی دهند بلکه دوست دارند بدون توجه به مد و فشن، آنچه خود می پسندند را، از مدل لباس گرفته تا شیوه آرایش، انتخاب کنند. مدل مو نیز از این قاعده مثتثنی نیست. اگر شما هم بالای 50 سال دارید، بهتر است مدل مویی را انتخاب کنند که به صورت تان می آید و هیچ گاه از مد نمی افتد. تنها چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا واقعا مدل مویی که انتخاب می کنید برای چهره شما مناسب است یا خیر.

موهای بلند

اگر چه خیلی ها اعتقاد دارند که خانم ها از یک سنی به پس باید موهای خود را کوتاه نگه دارند، اما این قاعده برای تمام خانم ها صدق نمی کند. خانم های بالای 50 سال با موهای بلند بسیار هم جالب می شوند، به خصوص اگر موهایی پر پشت با تارهایی ضخیم داشته باشند. 

موی بلند تاب دار

موهای صاف، از آن جهت که توی صورت تان می ریزد و مجبورید آن را مدام به کناری بزنید، ممکن است برایتان کمی آزار دهنده باشد. در این صورت شما می توانید با وضعیت دادن موهایتان این مشکل را بر طرف کنید. پایین موهایتان را کمی تاب دهید تا خود را بیشتر نشان دهند و سن شما را نیز کمتر کنند. ا مدل مو حتی برای میهمانی های رسمی هم مناسب است. اگر موهای کم پشتی دارید، از آرایشگر خود بخواهید به موهایتان کمی حجم دهد. این مدل صورت شما را بازتر و شاداب تر از قبل می سازد.

مدل موی خانمها, مدل مو, مدل موی بلند, بهترین مدل موها خانم بالای

مدل موی خانمها, مدل مو, مدل موی بلند

موی صاف لایه ای

اگر چه موهای صاف وضعیت دار شما را زیباتر از قبل خواهد ساخت اما درست کردن آن کمی زمان بر است. بنابراین اگر وقت کافی برای آرایش موهایتان ندارید، مدل صاف را انتخاب کنید. تنها چیزی که باید بدانید این است که پایین موهایتان را لایه ای کوتاه کنید. این مدل سادگی را از شما دور کرده و حالتی فمنیستی به چهره تان می دهد. هنگام خشک کردن موهایتان با برسی گرد، پایین موهایتان را کمی وضعیت دهید تا مدل آن بیشتر به چشم آید.

مدل موی خانمها, مدل مو, مدل موی بلند, بهترین مدل موها خانم بالای

موهای بلند با چتری

اگر از طرفی موهای بلند را می پسندید، از طرف دیگر هم احساس می کنید که خیلی کسل کننده شده اند، توصیه می کنیم به فکر مدل چتری باشید. چتری یکی از مدل هایی است که ظاهر شما را دگرگون می کند، چین و چروک های روی پیشانی تان را می پوشاند، و تاکید را از دیگر اعضای صورت تان برداشته و روی چشم هایتان می گذارد. اگر تار موهای نازکی دارید، از آرایشگرتان بخواهید آنها را لایه ای کوتاه کند تا پر پشت تر به چشم آید. اگر نمی خواهید موهایتان توی صورت تان باشد، چتری تان را به سمتی وضعیت دهید.

مدل موی خانمها, مدل موی بلند, مدل مو, بهترین مدل موها خانم بالای

موی متوسط

موی متوسط نیز از آن جهت که چیزی میان موی بلند و کوتاه است و شما می توانید مدل های مختلفی به آن دهید، گزینه بسیار مناسبی برای خانم های بالای 50 سال است. این مدل مو نیز در حال حاضر روی مد است، بنابراین اگر دنبال کردن مد و فشن برایتان اهمیت دارد، با این مدل مو هیچ نگرانی نخواهید داشت.

موی متوسط لایه ای

هر چه سن شما بالاتر می رود، وضعیت موهایتان نیز تغییر خواهد کرد، حتی ممکن است کم پشت تر و نازک تر از قبل شود. در این شرایط، بهترین راه برای زنده و شادب کردن آنها، کوتاه کردن لایه ای شان می باشد. با این مدل مو نه تنها احساس سبکی، بلکه احساس جوانی نیز خواهید کرد. از آرایشگر خود بخواهید موهایتان را تا کمی پایین تر از شانه کوتاه کند. 

مدل مو, مدل موی بلند, مدل موی خانمها, بهترین مدل موها خانم بالای

موی متوسط با چتری

این مدل مو نه تنها برای تمام فصل های سال مناسب است بلکه هیچ گاه از مد نمی افتد و برای خانم های میان سال نیز بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی آن را به هر مدلی که دوست دارید، از صاف گرفته تا فر، تغییر دهید. طول موهایتان را تا چند سانت پایین تر از شانه هایتان کوتاه کنید تا با چتری تان هماهنگی و تعادل داشته باشد. در مورد چتری هایتان نیز بهتر است آنها را تا ابروهایتان و نه خیلی حجیم و نه خیلی کم پشت، کوتاه کنید.

مدل مو, مدل موی بلند, مدل موی خانمها, بهترین مدل موها خانم بالای

موی کوتاه

این طور به نظر می رسد که مدل موی کوتاه، یکی از رایج ترین و محبوب ترین مدل مو میان زنان بالای 50 سال است، به این علت که صورت را روشن تر و بازتر از قبل نشان می دهد. به علاوه، راحت تر از مدل های قبلی وضعیت می گیرد. بعد اگر نگهداری موهای بلند برایتان سخت است، این مدل را انتخاب کنید.


پیکسی

مدل مورد علاقه بسیاری از ستاره های هالیوود، از هالی بری گرفته تا کریس جنر. برای خانم های که عاشق مدل موی کوتاه هستند، مدل موی پیکسی انتخاب مناسبی است. با کوتاه کردن لایه ای آن قادر خواهید بود که آن را به هر مدلی که می خواهید، وضعیت دهید. با کمک مواد وضعیت دهنده نیز می توانید موهایتان را حجیم تر از قبل سازید.

مدل مو, مدل موی بلند, مدل موی خانمها, بهترین مدل موها خانم بالای

موی کلاسیک با چتری

هیچ مدل مویی نمی تواند با مدل موی کلاسیک رقابت کند. این مدل مو، بدون توجه به مد و فشن، همیشه زیبا و جالب به نظر می رسد. چتری هایتان را تا روی گونه هایتان کوتاه کنید. این مدل مو برای خانم ها بالای 50 بسیار مناسب است. فقط حواس تان باشد که اگر موهای حجیمی دارید، با کوتاه کردن لایه آن، کمی از حجم موهایتان کم کنید.

مدل موی خانمها, مدل موی بلند, مدل مو, بهترین مدل موها خانم بالای

موی وضعیت دار با چتری

این مدل مو به مدلی فمنیستی شناخته می شود. موهایتان را تا کمی بالای شانه هایتان کوتاه کنید، سبعد پایین آن را وضعیت دهید تا چشمگیرتر شود. با این مدل دیگر نگران این که موهایتان کوتاه است و مدام روی صورت تان می ریزد نیز نخواهید بود.

مدل موی خانمها, مدل مو, مدل موی بلند, بهترین مدل موها خانم بالای

تصاویر موهای کاسه ای شکل خانم بازیگر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات