طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دکوراسیونجای این گلدان ها روی میز کارتان است

جای این گلدان ها روی میز کارتان است

برگزاری تنیس جایزه بزرگ به میزبانی آمل

زندگی کارمندی آنقدر پرمشغله شده که گاهی خوردن ناهار را فراموش می کنیم حوله را به جای کمد در یخچال می گذاریم و به محض تمام شدن ساعت کاری مثل برق از دفتر بیرون می زنیم.

وب سایت بدونیم: زندگی کارمندی آنقدر پرمشغله شده که گاهی خوردن ناهار را فراموش می کنیم حوله را به جای کمد در یخچال می گذاریم و به محض تمام شدن ساعت کاری مثل برق از دفتر بیرون می زنیم. اما همه اینها بدان معنا نیست که نتوانید روی میز خود گیاهی زنده داشته باشید. در این مقاله می خواهم گیاهانی را به شما معرفی کنم که بدون هیچ رسیدگی می توانند تا مدت ها روی میز کارتان دوام بیاورند.

کاکتوس

گلدان, محل کار, گلدان, جای گلدان میز کارتان

گلدان, محل کار


اگر در امر گیاهان تازه کار هستید، یک کاکتوس بردارید. این گیاهان در نور طبیعی رشد می کنند و در طول بهار و تابستان تنها یکبار در هفته به آب احتیاج دارند. این مدت در طول پاییز و زمستان به هر سه هفته یکبار کاهش پیدا می کند.

گیاه هوازی

محل کار, محل کار, گلدان, جای گلدان میز کارتاناین گیاه عنکبوتی شکل برای زنده ماندن حتی به خاک نیز نیازی ندارد. تمام کاری که برای آب دادنشان باید انجام دهید این است که هر ۱۰ روز یکبار به مدت ۲ تا ۳ ساعت آنها را در آب غوطه ور کنید

گیاه یشم

محل کار, گلدان, محل کار, جای گلدان میز کارتاناین گیاه هر روز چند ساعت تنها به مقدار متوسطی نور نیاز دارد بنابراین آنها را می توانید در هر جایی از دفترتان نگه دارید. از آنجا که خاک این گیاه قبل از آب دادنش باید کاملا خشک شده باشد، توصیه می کنیم هر روز که به محل کار رفتید چک بکنید که خاکش مرطوب است یا خیر.

گیاه عنکبوتی

محل کار, گلدان, محل کار, جای گلدان میز کارتاناز آنجا که بهتر است بین آبیاری ها خاک این گیاه خشک شود می توانید معمولا چند روزی آب دادن را متوقف کنید. این گیاه همچنین به نور غیر مستقیم علاقه دارد یعنی حتی در بدترین وضعیت و در جایی بدون پنجره هم می توانید آن را نگهداری کنید تا به حال گیاهی به این قانعی دیده بودید؟!

آلوئه ورا

محل کار, محل کار, گلدان, جای گلدان میز کارتانآب دادن به آلوئه ورای خود را فراموش کردید؟ مشکلی نیست. بیش از حد آب دادن به این گیاه از کم آب دادن به آن بدتر است. کافیست هر یکی دو هفته فقط کمی بخیسانیدش.

گیاه مار

محل کار, گلدان, محل کار, جای گلدان میز کارتاناز آنجا که این گیاه عمودی با نور کم و خشکی می تواند همچنان دوام بیاورد، بسیار مناسب زندگی اداری هستند. گیاه مار نیز مانند دوست عنکبوتی خود بسیار قانع است و با مقداری آب و کمی نور می سازد.

گیاه آبدار

گلدان, محل کار, گلدان, جای گلدان میز کارتاناین گیاه مومی در واقع آب را در برگ های  ضخیم خود ذخیره می کند. هر هفته فقط مقداری آب به آنها بدهید کافیست. گیاه آبدار از نور خورشید و هوای خشک لذت می برد.

بامبو

محل کار, گلدان, محل کار, جای گلدان میز کارتاناین گیاه خوش شانس برای زنده ماندن تنها به کمی نور نیاز دارد. برای روی میز بسیار مناسب است و یک مورد جالبتر اینکه از بامبو در فنگ شویی عمده استفاده می شود بعد با استفاده از این گیاه می توانید فضای محل کارتان را متحول کنید.

فیکوس

گلدان, گلدان, محل کار, جای گلدان میز کارتانمحل کارتان چه غرق در نور باشد چه کم نور این گیاه برایش فرقی نمی کند و دوام خواهد آورد. و از آنجا که آنها دوست دارند چندین روز خاکشان خشک بماند بی توجهی شما به آبیاری شان در واقع انگیزه ای می شود برای رشدشان! ( واقعا نمی تونم جلوی اشکامو بگیرم ).

پیچک انگلیسی

گلدان, گلدان, محل کار, جای گلدان میز کارتانوقتی آغاز به پرورش این گیاه می کنید باید مرتب به آن آب بدهید. اما همین که به ثبات برسند می توانند شرایط خشک را هم به خوبی تحمل کنند. بهتر از این موارد: در دماهای خنک خوب جواب می دهند و همگی می دانیم فضای ادارات معمولا خنک است.

نیما عالمیان برنده مسابقات جایزه بزرگ تنیس‎روی میز
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات