طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مدگراییجدیدترین های دنیای مد

جدیدترین های دنیای مد

جدیدترین های دنیای مد

جدیدترین محصولات دنیای مد اینجاست. با ما همراه شوید تااز این محصولات برای خوش تیپ تر شدن ایده بگیرید.

مجله زندگی ایده آل: جدیدترین محصولات دنیای مد اینجاست. با ما همراه شوید تااز  این محصولات برای خوش تیپ تر شدن ایده بگیرید.

1. موجی از رنگ ها

ساعت, کفش, کیف, جدیدترین دنیای مد

لباس و مد, سبک زندگی, کیف, ساعت, کفش


کوله ای کوچک که از جدیدترین های دنیای مد است. ترکیب رنگ این کیف فقط آبی، سبز، قرمز و مشکی نیست چون طرح پولک های آن را از هر طرف که نگاه کنید سایه روشن های جالبی ایجاد می کند. سایز کوچک این کوله و طرح آن باعث شده ضمن جالب بودن، فانتزی هم به نظربرسد.

2. تولید تخصصی برای هر نفر

کفش, کفش, سبک زندگی, جدیدترین دنیای مدتصویری از جدیدترین کتانی آدیداس رونمایی شد. کفش هایی که از طراحی تا ساخت آن به جزئیات بسیاری توجه شده. این شرکت با ارائه این کفش ها اعلام کرده برای ورود این کفش به بازار برنامه های مختلفی دارد و قرار است این کفش ها با توجه به شرایط فیزیکی هر ورزشکار و متناسب با فرم کف پا به طور تخصصی توسط پرینترهای سه بعدی تولید شود.

3. هم مدرن، هم کلاسیک

لباس و مد, ساعت, کیف, جدیدترین دنیای مداین کیف که چرم آن از چند رنگ متفاوت تشکیل شده مناسب مراسم رسمی است. ترکیب رنگ سورمه ای و قرمز در طراحی همیشه نتیجه خوبی به همراه دارد و این بار نواری به رنگ سفید، زیبایی این کیف GUCCI را تکمیل کرده است. گلدوزی های روی کیف نشان دهنده ظرافتی است که هنگام طراحی این کیف در نظر گرفته شده.

4. راحت و متنوع

کفش, سبک زندگی, ساعت, جدیدترین دنیای مداین مدل کفش ها با طرح و رنگ هایی متنوع حسابی در این فصل یکه تازی می کند. کفش هایی با قالب های راحت که ظاهری اسپرت به استایل شما می بخشد. با توجه به بافت رویه این کفش ها هوا به خوبی جریان دارد و مانع از تعریق عمده می شود.

5. یک فریم جدید

ساعت, سبک زندگی, کفش, جدیدترین دنیای مد


فریم های جدید عینک های آفتابی را قطعا در فروشگاه های متفاوت دیده اید. فریم هایی که گوشه هایی کشیده دارد. بعضی از این فریم ها کاملا از قاب اصلی بیرون زده و باعث می شود فرم صورت تان تغییر کند و استایلی مختلف پیدا کنید. اگر چندین عینک آفتابی دارید، نمونه ای از این عینک ها می تواند گزینه مناسبی برای یک خرید تازه باشد!

6. فصل رنگ های ملایم

کیف, لباس و مد, کیف, جدیدترین دنیای مدلوازم آرایش با رنگ های ملایم و شاد مناسب فصل گرماست. این ست لوازم آرایش از لاک گرفته تا سایه و پنکیک مناسب مصرف روزانه است. رنگ های ملایم لوازم آرایش، برای محل کار، دانشگاه و. . . مناسب تر است؛ ضمن اینکه استفاده از رنگ های روشن مناسب این فصل است.

7. قد بلندتر از همیشه

ساعت, ساعت, سبک زندگی, جدیدترین دنیای مدمدت هاست که کفش هایی با لژ های بلند مد شده. لژهایی که حتی به داخل کفش ها هم نفوذ کرده و از بیرون دیده نمی شود! پوشیدن این کفش ها در فصل های گرم سال با وجود متریال چرمی که دارد آزاردهنده نیست. ضمن اینکه این مدل کفش ها نمی تواند انتخاب شما برای حضور در هر مراسمی باشد. اما داشتن نمونه ای از این کفش ها در کمد لباس تان نشان دهنده این مساله است که حسابی حواس تان به تازه های دنیای مد است. 

8. همنشینی رنگ ها

لباس و مد, سبک زندگی, کفش, جدیدترین دنیای مداگر برای رفتن به میهمانی به فکر داشتن کیف های رنگی هستید بدانید که شرکت های معتبر برای مراسم هایی که در روزهای تابستانی دعوت می شوید پیشنهادهای جالبی دارند. مسلما با در دست گرفتن کیف هایی با طرح های شلوغ باید مراقب باشید اجزای دیگر استایل تان ساده انتخاب شده باشد.

9. رنگی تر از همیشه

لباس و مد, ساعت, کفش, جدیدترین دنیای مدلژ های بلندتر کفش ها حتی به پاشنه کالج ها هم راه پیدا کرده. اکثر طرح های کالج های قبلی پاشنه ای کوتاه داشت اما قالب نمونه های جدید کالج کمی بزرگ تر شده و پاشنه ای بلند تر از قبل دارد. ضمن اینکه در طراحی بسیاری از مدل های جدید از ترکیب رنگ های متفاوت برای رویه کفش ها استفاده شده است.  

10. شیک و رسمی

لباس و مد, کفش, کیف, جدیدترین دنیای مدهنوز هم کیف های ساده، رسمی با قالبی محکم طرفدارهای خاص خوش را دارد و احتمالا تا مدت ها بازار را در اختیار خواهد داشت. برای اینکه این سبک کیف ها برای خانم های جوان مناسب تر باشد این شرکت در مدل های جدید کیفش از ترکیب رنگ ها استفاده کرده. ترکیب رنگ آبی با مشکی ظاهر رسمی این کیف را تعدیل می کند.

11. شیک و ساده

کفش, سبک زندگی, لباس و مد, جدیدترین دنیای مدساعت هایی با صفحه ساده و مطابق با سلیقه جوان تر ها. با انتخاب رنگ این ساعت هاست که تعیین می کنید ظاهرتان تا چه اندازه رسمی به نظر برسد. سبک هایی مدرن که صفحه های بزرگ تر آن انتخاب مردان و صفحه های کوچک تر آن انتخاب خانم هاست. اگر مدل ساعت های قدیمی را نمی پسندید و از حضور ساعت های سه موتوره روی دست تان خسته شده اید مدل های جدید را امتحان کنید.   

12. نقش و نگار روی کیف

کفش, ساعت, سبک زندگی, جدیدترین دنیای مدکوله پشتی های خوش آب و رنگی که احتمالا دوستش خواهید داشت! ضمن اینکه با همین طرح ها سایز های متفاوت کیف پول با طرح جذاب پارچه تولید می شود که مناسب برای خانم هایی است که کیف های ساده را نمی پسندند. نقش و نگارهای روی این کیف ها کاملا سلیقه ای است.

13. کوچک اما کاربردی

سبک زندگی, لباس و مد, کیف, جدیدترین دنیای مدجزو خانم هایی هستید که اعتقاد دارند سادگی در زیبایی است؟ این کیف های یک طرفه رنگی که به خوبی می تواند وسایلی مثل یک عینک، پول و خرده ریزهای دیگری مثل سوئیچ را در خود جای دهند، انتخاب مناسبی برای میهمانی های دوستانه است. ضمن اینکه اگر زمانی را در طول روز به پیاده روی اختصاص می دهید، داشتن چنین کیفی کمک می کند تا هم وسیله زیادی با خود حمل نکنید و هم اینکه وسایلی مثل موبایل را که در طول مسیر به آن احتیاج پیدا می کنید داخل آن قرار دهید.

14. جناب دمپایی

لباس و مد, کیف, ساعت, جدیدترین دنیای مدانتخاب دمپایی مناسب برای رفتن به استخر در این روزهای گرم تابستان آسان نیست. متریال اصلی این دمپایی از مواد لاستیکی مقاوم و ضدآب است و طراحی آن کاملا متناسب برای فضایی مثل استخر ...

15. انتخاب رنگی متضاد

لباس و مد, کیف, سبک زندگی, جدیدترین دنیای مدکمربندهای دخترانه جزو اکسسوارهایی است که برای داشتن یک استایل کامل کمتر به آن توجه می شود. رنگ ها و طرح های فانتزی آن اگر درست انتخاب شود هر استایلی را زیبا می کند. کمربند می تواند با رنگی کاملا متضاد با دیگر اجزای پوشش شما انتخاب شود یا کاملا هماهنگ با اکسسوری های دیگر مثل یک دستبند رنگی.

16. عطر خنک مرکبات

کیف, لباس و مد, سبک زندگی, جدیدترین دنیای مدفقط با دیدن شیشه این عطر و بدون اینکه نیازی باشد آن را از نزدیک بو کنید هم می توان حدس زد تا چه اندازه خنک است! عطری خنک و مناسب فصل گرما که اسانس آن شامل انواع مرکبات است. تام فورد نرولی عطری است با رایجه خاص عنبر که می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن باشد.

17. جوان پسند

لباس و مد, سبک زندگی, کفش, جدیدترین دنیای مداگر به تازگی پیگیر خرید یک کفش راحت بوده باشید قطعا با این سبک کفش ها که عموما هم رنگ هایی روشن دارد مواجه شده اید. کفش هایی که برای پیاده روی سبک مناسب است و چرم های تکه دوزی شده در انتها و روی کفش دیزاین شده است. در کالکشن های جدید شرکت ها نمونه های زیادی از کفش ها و کتانی های سفید به چشم می خورد. این کفش نه کاملا اسپرت است و نه خیلی رسمی. به همین خاطر پیدا کردن شلواری که با این کفش ها ست شود کمی سخت است. البته انتخاب یک شلوار کتان سبک مناسب به نظر می رسد.

80 هزار ایرانی مبتلا به MS هستند / MS بیماری دنیای مدرن و صنعتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات