طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دکوراسیونخوشامدگویی به پاییز، با این ایده ها

خوشامدگویی به پاییز، با این ایده ها

«پل خواب» پاییز اکران می شود

در این مطلب، ۷ ایده زیبا، ساده و مقرون به صرفه داریم برای شما که حال و هوای آخر شهریور به سرتان زده و پاییز دلتان را برده است.

وب سایت چیدانه: کمتر شاعری را می توان یافت که جادوی پاییز او را مسحور نکرده باشد و در بین اشعارش بیتی در وصف این فصل زیبا و تب و تاب نزدیک شدن به آن نسروده باشد. در این روزهای آخر شهریور، هر روز که می گذرد قدم های نمناک پاییز را بیشتر در گوشه و کنار شهر می بینیم. کم کم باید خانه را برای خوشگذرانی های پاییزی آماده کنیم.

باغ بی برگی که می گوید که زیبا نیست؟

داستان از میوه های سربه گردونسای اینک خفته در تابوت پست خاک می گوید .

باغ بی برگی

خنده اش خونیست اشک آمیز

جاودان بر اسب یال افشان زردش میچمد در آن.

پادشاه فصلها ، پائیز ..

"مهدی اخوان ثالث"

در این مطلب، ۷ ایده زیبا، ساده و مقرون به صرفه داریم برای شما که حال و هوای آخر شهریور به سرتان زده و پاییز دلتان را برده است.

کوسن های رنگی پر از بافت و طرح

پاییز, پاییز, دکوراسیون منزل, خوشامدگویی پاییز ایده

پاییز, دکوراسیون منزل


با فرا رسیدن هر فصل، از مد و پوشاک گرفته تا دکوراسیون، طبیعت ما را وا می دارد که به سلیقه او عمل کنیم. پاییز فصل رنگ های گرم و تنوع بی نظیر در طبیعت است. تنها با کمک چند کوسن رنگی پر از بافت و طرح و رنگ بر روی یک تشکچه نرم در کنار یک پتوی گرم و راحت در کنار پنجره می توان دل به پاییز سپرد.

کاغذ دیواری پاییزی

دکوراسیون منزل, پاییز, دکوراسیون منزل, خوشامدگویی پاییز ایدهاگر پس از این همه رنگ های خنک تابستانی دلتان لک زده برای یک تنوع رنگی گرم پاییزی، آراستن یکی از دیوارهای اتاقتان با یک کاغذ دیواری زیبا و خوشرنگ یکی از سریع ترین و موثر ترین راه هاست.

پتو ها به کار می آیند!

دکوراسیون منزل, دکوراسیون منزل, پاییز, خوشامدگویی پاییز ایدهپتو های سبک خوش نقش و نگار از الیاف گرم، حصیر و رومیزی های رنگی از بافت هایی هستند که خیلی به پاییز می آیند. برای داشتن خانه پاییزی آن ها را فراموش نکنید!

بالکن و حیاط خلوت پاییزی

دکوراسیون منزل, دکوراسیون منزل, پاییز, خوشامدگویی پاییز ایدهبیشتر افراد فکر می کنند با آمدن پاییز دیگر باید از فضای بیرونی خانه شان دل بکنند و ایوان و تراس زیبایشان را تا سال پس به حال خود بگذارند. ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم ابدا از فضای بیرونی خانه تان در این فصل زیبا غافل نشوید و برای آمده کردن آن فضا در روزهای پاییزی از خود طبیعت کمک بگیرید. کنده های چوبی، برگ درختان، فندق و بلوط و شمع ها می توانند به شما برای تزئین فضای بیرونی تان کمک کنند.

 شومینه در فضای بیرونی

دکوراسیون منزل, پاییز, دکوراسیون منزل, خوشامدگویی پاییز ایدهارزش و اهمیت یک شومینه بزرگ در فضای بیرونی خانه با آمدن نخستین خنکای پاییزی بیشتر از هر چیزی دیگری خودش را نشان می دهد.

در کتاب ها غرق شوید

دکوراسیون منزل, پاییز, دکوراسیون منزل, خوشامدگویی پاییز ایدهعصر های طولانی پاییز جان می دهد برای غرق شدن در کتاب های داستان و رمان های چندین صفحه ای و خیال پردازی...

با هم شام درست کنید

پاییز, دکوراسیون منزل, پاییز, خوشامدگویی پاییز ایدهشب دراز است و .... زمان بسیار برای بودن در کنار خانواده و تفریح کردن. یک ایده عالی این است که در آشپزخانه جمع شوید و همین طور که حرف می زنید و می خندید با هم یک شام خوشمزه درست کنید و از آن حسابی لذت ببرید.

ایده جذاب منصوریان برای شاگردانش پیش از دربی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات