اسامی بازیکنان تیم ملی افغانستان در اردوی لبنان

تاریخ انتشار پست : 1395-6-10 دسته :
اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ساحلی

اسامی کارکنان تیم ملی فوتبال افغانستان که برای دیدار دوستانه با لبنان به این کشور سفر کرده اند اعلام شد.

تیم ملی فوتبال افغانستان, بازیکنان افغانستانی, دیدار دوستانه با لبنان, اسامی بازیکنان تیم ملی افغانستان اردوی لبنان

تیم ملی فوتبال افغانستان, بازیکنان افغانستانی, دیدار دوستانه با لبنان
به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، لیست بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان که از سوی کادر فنی برای دیدار دوستانه مقابل لبنان به این کشور سفر کرده اند، به شرح زیر اعلام شد.

براساس این خبر اویس عزیزی، سید محمد هاشمی، روهید سمندری، قسمت احمدی، امید همایونی، فردین حکیمی ، انور اکبری، حمیدالله وکیلی ، آرش هاتفی، فیصل شایسته، امید پوپلزی، انوش دستگیر، میلاد فقیریار، ادریس هوشمند، نور زدران، حسن رحمانی، مصطفی زازی، مسیح سیغانی، مجیب جمالی، یوسف شیردل، زبیر امیری، خیبر امانی، اباسین علی خیل و صابر عزیزی بازیکنانی هستند که در این اردو و دیدار دوستانه مقابل تیم ملی فوتبال لبنان تیم ملی فوتبال افغانستان را همراهی خواهند کرد.

همان طور که انتظار میرفت پیتر شگرت در این اردو چند بازیکن جدید را محک خواهد زد. هر چند در این مدت زمان کم این بازیکنانی نمیتوانند خود را در ترکیب تیم ملی فوتبال افغانستان نشان دهند، اما حضور این بازیکنان بیان کننده توجه و دقت سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان به استعدادهای خارج از افغانستان است.

میلاد فقیریار که یک بار در دوران مربی گری اسکلزیچ به تیم ملی دعوت شده بود بار دیگر فرصت پوشیدن تیم ملی را پیدا کرده است. صابر عزیزی، ادریس هوشمند و نور زدران از جمله بازیکنانی هستند که در سفر پیتر شگرت به سوئد جذب تیم ملی شده اند.

محمد حسن رحمانی نیز که در لیگ کشور نروژ بازی میکند در این اردو تیم ملی فوتبال افغانستان را همراهی خواهد کرد. مصطفی آزادزوی نیز بر خلاف انتظارات به اردوی لبنان دعوت نشده است.

میلاد سالم نیز به علت مصدومیت فرصت حضور در این مسابقه را از دست داد. نورالله امیری و حسن امین هم به علت مخالفت باشگاه هایشان در این بازی افغانستان را همراهی نخواهند کرد.

لازم به ذکر است که کنشکا طاهر هم به علت حضور در امتحان دفاعیه دوران دانشگاهش غائب دیگر شیران خراسان مقابل لبنان است. از میان بازیکنان داخلی نیز نام عبدالله عبدالی و ایمل گریوال دیده نمیشود. نقل از هایی وجود دارد که ایمل گریوال دروازه بان ذخیره تیم ملی به علت عدم دریافت ویزای لبنان تا هنوز نتوانسته تیم ملی را همراهی کند.

زبیر امیری نیز با وجود این که نامش در لیست بازیکنان است اما اعلام کرده است که در این سفر حضور ندارد.

تیم های ملی فوتبال افغانستان و لبنان در تاریخ ۵ سپتامبر مطابق با ۱۵ سنبله ( شهریور) در بیروت به مصاف هم خواهند رفت.

اسامی بازیکنان دعوت شده بِه تیم ملی نوجوانان

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :