افتتاح اولین پروژه گندله سازی فولاد مبارکه درسنگان خواف

تاریخ انتشار پست : 1395-5-31 دسته :
نصب وَ راه اندازی دستگاه مکنده سیار واحد گندله سازی فولاد مبارکه

مدیرعامل کمپانی تامین و توسعه زیرساخت های شرق ایران از افتتاح اولین پروژه گندله سازی فولاد مبارکه در اوایل آبان ماه امسال در منطقه سنگان خواف خبرداد.

گندله سازی, خراسان رضوی, مشهد, افتتاح پروژه گندله سازی فولاد مبارکه درسنگان خواف

گندله سازی, خراسان رضوی, مشهد, سنگان خواف, فولاد مبارکه, افتتاح
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، کریم عباسپورگفت: هم اکنون روند پروژه های زیرساختی برای توسعه خواف و سنگان به طور تقریبی مناسب بوده و اقدامات مربوط به تأمین آب، برق و گاز در حال اجرا است؛ اقدامات مربوط به حوزه گازرسانی رو به اتمام بوده و امید می رود تا 3 ماه آینده اولین واحد در منطقه سنگان از این خط استفاده کند.

وی اظهار داشت: همچنین تأسیس خطوط انتقال برق در حال انجام بوده و برای تأمین برق ترانسفورماتورهای ویژه ای در نظر گرفته شده تا مشکلات واحدها برطرف شود.

عباسپور ادامه داد: علاوه بر این برای فعالیت های واحدهای فولادی 3 میلیون متر مکعب آب از طرف وزارت نیرو تخصیص داده شده که برای اخذ آن اقدامات لازم در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل کمپانی تامین و توسعه زیرساخت های شرق ایران با اشاره به پروژه هایی که در منطقه خواف و سنگان برای توسعه صنایع معدنی در دست اجرا است، گفت: بیش از 2500 میلیارد تومان سرمایه گذاری در این بخش انجام شده که انتظار می رود اولین پروژه گندله سازی فولاد مبارکه در اوایل آبان ماه افتتاح شود.

افتتاح پروژه سرک سازی در ولایت لوگر

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :