انهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : اخبار اجتماعی

قاضی منصوری از بازداشت اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: قاضی منصوری از بازداشت اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان خبر داد.

مدلینگقاضی منصوری اظهار کرد: با توجه به گسترش تبلیغات فعالیت این باند در شبکه های اجتماعی و وصول برخی نقل از ها، اقدامات اطلاعاتی برای بررسی بیشتر این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: بعد از چند ماه کار اطلاعاتی مشخص شد 3 عضو اصلی این باند با اجاره یک واحد مسکونی اقدام به تبلیغات فعالیت غیرقانونی و مجرمانه خود در فضای مجازی کرده و دختران و پسران را به این واحد دعوت کرده و اقدام به انجام تتو روی بدن آنها با تصاویر غیراخلاقی، نمادهای شیطان پرستی، نمادهای فرهنگ غربی و مبتذل می کردند.

وی با بیان اینکه 3 متهم اصلی این پرونده با قرار دستگیر روانه زندان شده اند اظهار کرد: در برخی موارد، این متهمان اقدام به برقراری روابط نامآغاز با دختران و زنان کرده بودند.

وی در پایان با بیان اینکه شاکیان می توانند برای پیگیری شکایت خود به مجتمع قضایی ناحیه یک شمیران مراجعه کنند گفت: دادستانی با اینگونه فعالیت ها که مصداق فعل حرام و گسترش فرهنگ ابتذال و بی بندوباری است قاطعانه برخورد می کند.

منبع : برترینهاانهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران - برترین ها www.bartarinha.ir/.../انهدام-باند-تتوی-نمادهای-مستهجن-... قاضی منصوری از دستگیری اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان خبر داد. انهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29639196 - انهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران. خبرگزاری تسنیم: قاضی منصوری از دستگیری اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن ... انهدام باند تتوهای مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان در تهران - پرشین وی www.persianv.com/preview/364196.php مدلینگ ، نمادهای مستهجن ، تتوی نمادهای مستهجن ، باند تتوی نمادهای مستهجن ، اعضای باند خالکوبی ، دستگیری اعضای باند خالکوبی ,انهدام باند تتوهای ... الف - انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن alef.ir/vdcbwfba5rhb5sp.uiur.html?42txt انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن ... انهدام باند پرجمعیت سرقت از خودرو ... ۱۹. راهکارهای لندن و نیویورک برای مهار آلودگی هوای تهران ... انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن | خبرنامه دانشجویان ایران iusnews.ir/fa/news-details/219311/ قاضی منصوری از دستگیری اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان خبر داد . انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن baznashr24.com/.../انهدام+باند+تتوی+نمادهای+شیطان+... انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن. ۰۱:۳۵:۱۰ ... در یکی از گالری‌های تهران، تابلوهایی با نمادهای شیطان‌پرستی و جن‌زدگی دیده می‌شود! انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن jadidtarinha.net/.../انهدام+باند+تتوی+نمادهای+شیطان+پ... انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن. ۰۱:۰۱:۱۲ ... نمایشگاهی با نمادهای شیطان‌پرستی و جن‌زدگی در تهران +عکس. ۰۴:۰۰:۰۸ ,۱۳۹۵/۵/۲ ( 5 ماه ... انهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران shahrekhabari.com/.../انهدام-باند-تتوی-نمادهای-مستهجن... خبرگزاری تسنیم: قاضی منصوری از دستگیری اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان خبر داد. انهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران / قاضی منصوری از دستگیری ... wwwkhabar.ir/10778792 مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری برترین ها: انهدام باند تتوی نمادهای مستهجن در تهران · منبع این خبر، وبسایت www.bartarinha.ir است و سایت «دبلیوخبر» ... انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن elim.ir/.../انهدام-باند-تتوی-نمادهای-شیطان-پرستی-و-م... انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن · نصب درهای شیشه‌ای ... کشف بیش از 2 میلیون سی دی غیرمجاز و مستهجن در تهران · هشدار پلیس به باج ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :