تصادف پراید با درخت حادثه آفرید +عکس

تاریخ انتشار پست : 1395-3-10 دسته : آخرین اخبار حوادث
عکسهای دیدنی از موقعیت های جالب همزمانی

رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی در جاده اشرف آباد، برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری را با درختان کنار جاده و مصدومیت راننده آن را در پی داشت.


به نقل از مشرق به نقل از سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 19:42 غروب دیروز بعد از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر مشاهده حادثه برخورد خودروی سواری با درختان کنار جاده اشرف آباد، خیابان رستگار ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه های 86 و 121 را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم نجات 15 روانه جاده اشرف آباد، خیابان رستگار شدند.

پراید, پلیس راهور, پراید

تصادف, آتش نشانی, درخت, پراید, پلیس راهور


محمدرضا خضری پور، افسرآماده منطقه 8 عملیات که به همراه آتش نشانان به محل حادثه اعزام شده بود در این باره گفت: راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید در هنگام حرکت در جاده اشرف آباد از مسیر اصلی خارج و بعد از برخورد شدید با درختان کنار خیابان درون خودرو محبوس شده بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله بعد از ایمن سازی محل حادثه و قطع برق خودرو با رعایت نکات ایمنی و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نجات، اقدام به آزادسازی و بیرون آوردن راننده 45 ساله به نام(مهرداد-آ) از درون خودرو کردند.

پلیس راهور, آتش نشانی, درخت


افسر آماده منطقه 8 عملیات خاطرنشان کرد: آتش نشانان بعد از بیرون آوردن راننده مصدوم که از ناحیه ستون فقرات و پا دچار مصدومیت شده بود و تحویل وی به عوامل اورژانس بعد از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.

گفتنی است؛ دلیل این حادثه توسط عوامل راهور منطقه در دست بررسی است.

آتش نشانی, تصادف, پلیس راهور


منبع: مشرق نیوز

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :