بررسی 25 بازیکن تیم ملی برای بازی با قطر

تاریخ انتشار پست : 1395-6-10 دسته : ورزشی
اسامی بازیکنان تیم ملی قطر اعلام شد

سرمربی پرتغالی تیم ملی به نظر می رسد برخلاف سال گذشته این بار از کیفیت بازیکنانش راضی است.

ورزش سه: کارلوس کی روش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با قطر اعلام کرد که انتخاب ترکیب تیم ملی آنقدر برایش سخت بوده که ناچار به مصرف دارو شده است. او با این شکل از صحبت کردن به نوعی رضایت خود از کیفیت بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی را نشان داده است. اگر کی روش در سال های گذشته اعلام می کرد که بازیکنان در لیگ ایران آماده حضور در بازی های پرفشار تیم ملی نمی شوند الآن خودش هم اقرار می کند که بازیکنان فعلی این تیم از نظر کیفیت در حدی هستند که حتی انتخاب ترکیب 11 نفره را هم برای او سخت می کند. تیم ملی در حال حاضر چه در پست های تدافعی و چه در مناطق تهاجمی زمین بازیکنان با کیفیتی دارد که هر کدام می توانند ستاره های فوتبال ایران و حتی آسیا باشند. همین موضوع باعث شده که الآن کی روش با خیالی راحت پای به بازی فردای تیم ملی برابر قطر و البته حضور در جام جهانی بگذارد.

کی روش به خوبی می داند که با بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار دارد، می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد و البته هر بازیکنی که فردا در زمین به میدان برود می تواند خواسته های سرمربی پرتغالی تیم ملی را به خوبی اجرا کند.

فراموش نکنید که به جز 25 بازیکنی که هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارند، بازیکنان با کیفیتی مثل سروش رفیعی، رشید مظاهری، کمال کامیابی نیا و رحیم زهیوی از این لیست خط خورده اند که هر کدام از آنها ستاره های لیگ در پست های خود هستند.

در بین بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی محمد انصاری و سعید آقایی بازیکنانی هستند که سابقه بازی ملی ندارند و آنها در کنار بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان، محمدرضا اخباری، سعید عزت اللهی و میلاد محمدی جزو بازیکنان کم تجربه محسوب می شوند اما کیفیت آنها آنقدر بالا هست که کی روش را مجاب کند برای نخستین بازی این تیم در انتخابی جام جهانی آنها را دعوت کند.

در حال حاضر کیفیت بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی آنقدر بالا و در یک سطح است که به نظر می رسد حرف کی روش برای مشکلی که او برای انتخاب ترکیب اصلی دارد، کاملا درست به نظر می رسد.

اسامی 25 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی برای بازی فردا مقابل قطر به همراه تعداد بازی های ملی آنها به شرح زیر است:

دروازه بان


علیرضا بیرانوند(5 بازی) ، محمدرضا اخباری(1 بازی)، علیرضا حقیقی (23 بازی)

مدافعان


سید جلال حسینی(103 بازی)، پژمان منتظری(37 بازی)، مرتضی پورعلی گنجی(12 بازی)، احسان حاج صفی(77 بازی)، رامین رضاییان(10 بازی)، وریا غفوری (13 بازی)، سعید آقایی (بدون بازی)، محمد انصاری(بدون بازی ملی)، میلاد محمدی (4 بازی)

هافبک ها


 آندرانیک تیموریان(97 بازی)، داریوش شجاعیان(3 بازی)، امید ابراهیمی(18 بازی)، اشکان دژاگه(34 بازی)، مهدی ترابی(10 بازی)، وحید امیری(15 بای) ،مسعود شجاعی(65 )، علیرضا جهانبخش (21 بازی)، سعید عزت اللهی( 8 بازی)


مهاجمان


مهدی طارمی(11 بازی)، کریم انصاری فرد(51 بازی) سردار آزمون(18 بازی)، رضا قوچان نژاد(28 بازی)

رکوردشکنی بازیکن تیم ملی فوتبال خانوم آمریکا

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :