بهره برداری سه سالن ورزشی سقف بلند

تاریخ انتشار پست : 1395-7-8 دسته :
بهره برداری از سالن ورزشی در ممسنی

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: سه سالن ورزشی سقف بلند کرمانشاه تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

کرمانشاه, فرهمند سال افزون, پروژه های ورزشی, بهره برداری سالن ورزشی سقف بلند

کرمانشاه, فرهمند سال افزون, پروژه های ورزشی, سقف بلند, سه سالن ورزشی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛فرهمند سال افزون با بیان اینکه کلیه پروژه های ورزشی مصوب سفر مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسند ادامه داد:از مجموع پروژه های ورزشی مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه تنها سه سالن سقف بلند در شهر کرمانشاه باقی مانده که این سه سالن نیز تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهند رسید.

وی با اشاره به اینکه این سه سالن سقف بلند ورزشی در شهرک های پردیس، کارمندان و منطقه ده پهن کرمانشاه واقع شده اندافزود:برای هر کدام از این سه سالن سقف بلند 17 میلیارد ریال اعتبار در قالب سفر مقام معظم رهبری به استان به تصویب رسیده که تاکنون مبلغ 10 میلیارد ریال آن برای هر سالن اختصاص یافته است.

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: هفت میلیارد ریال دیگر از اعتبارات هز کدام از این سه سالن ورزشی سقف بلند کرمانشاه باقی مانده که پیگیر تخصیص آنها نیز هستیم.

وی با اشاره به میزان پیشرفت فیزکی این سالن های ورزشی اظهارکرد: سالن ورزشی سقف بلند شهرک پردیس 87 درصد، سالن ورزشی سقف بلند شهرک کارمندان 85 درصد و سالن ورزشی سقف بلند ده پهن حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شروع بهره برداری از سالن ورزشی سریش اباد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :