تصویر تجارت جنسی داعش در گازی آنتپ ترکیه

تاریخ انتشار پست : 1395-2-8 دسته : بین الملل
آن ها انسان نیستند / عکس خاطرات تلخ اسارت از زبان برده جنسی داعش

به نوشته هافینگتن پست، گروه تروریستی داعش نه تنها زنان ایزدی، بلکه زنان سنی مذهب را نیز به عنوان برده جنسی به فروش می رساند.

از یک داعشی باردار شدم و پسرم را رها کردم | تصاویر خاطرات تلخ برده جنسی داعش
به گزارش گروه بین الملل طاها پخش؛ هافینگتن پست در مطلبی نوشت: داعش از طریق فروش زنان و کودکان مناطق تحت کنترل خود، میلیون ها دلار درآمد کسب می کند. تاکنون تجارت زنان ایزدی به عنوان برده جنسی بوسیله این گروه تروریستی بازتاب زیادی در رسانه های غربی داشته است. اما به تازگی از طریق پروژه مصاحبه با اعضای سابق داعش مشخص شده است زنان ایزدی تنها قربانی تجارت جنسی این گروه تروریستی نیستند؛ بلکه زنان و دختران سنی مذهب نیز از این مسئله در امان نبوده اند.

فروش زنان, بین الملل, خبرگزاری


تروریست های داعش به بردگی کشیدن زنان ایزدی را به دلیل عقاید مذهبی آن ها جایز می دانند و توجیه می کنند. اما تجارت زنان مسلمان سنی مذهب حتی با عقاید پلید این گروه تروریستی در خصوص این مسئله که چه افرادی را می توان به بردگی کشاند، منافات دارد.

یکی از اعضای سابق این گروه به تازگی جزئیات بسیاری از نحوه اسارت صدها زن ایزدی و مسلمان فاش کرد. زنانی که به عنوان برده جنسی، مورد تجاوز سازمان یافته قرار می گیرند.

یک خبرگزاری آلمانی گزارش داد کارگزاران تجارت جنسی داعش در ترکیه فعال هستند و از این طریق مقادیر زیادی پول به خزانه این گروه تروریستی می افزایند. نوامبر 2015 (30 روز منتهی به 9 آذر 94) یک خبرگزاری آلمانی توانست از تجارت غیرقانونی بردگان جنسی در شهر «گازی آنتپ» ترکیه فیلم برداری کند. این خبرگزاری همچنین با خانواده های قربانیان و تعدادی از واسطه ها مصاحبه کرد.

گازی آنتپ نزدیک مرز ترکیه و سوریه و در همسایگی شهرهای «شانلی اورفه» و «کیلیس» قرار دارد. شهرهایی که تروریست های داعش در سال های اخیر در آن ها بسیار فعال بوده اند. بسیاری از عناصر داعش زمانی که از جنگ در سوریه خسته می شوند، مدتی را در شانلی اورفه برای استراحت و تجدیدقوا سپری می کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :