خبر امیر حسین رستمی اَز سریال پادری / تسلیت علی دایی وَ پروین بِه محرمی

تاریخ انتشار پست : 1395-3-12 دسته : مجازی
خبر امیر حسین رستمی اَز سریال پادری / تسلیت علی دایی وَ پروین بِه محرمی
به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان و ورزشکاران برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند.بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.

پرستو صالحی نوشت: دیشب تولد دوست خوبم آزاده جان زارعی با یک عالمه دوستای خوب و مهربون ،آزاده جان از خدا برات آرزوی بهترین هارو دارم ، رفقا عاشقتونم.

اینستاگرام هنرمندان, اینستاگردی, اینستاگرام ورزشکاران

اینستاگرام هنرمندان, اینستاگردی, اینستاگرام ورزشکاران, شبکه های اجتماعی, اینستاگرام بازیگران, اینستاگرام مسئولین, عکس, اینستاپست, اینستاگرام


امیرحسین رستمی با انتشار این پست از پخش سریال پادری در ماه رمضان خبر داد.

عکس, اینستاپست, اینستاگرام


گلاره عباسی در صفحه خود نوشت : امشب مهمان شما هستم .با برنامه ی "روبراه".درد و دلی کنیم با هم از خاطره ی شبی که مهمان کسانی بودم که خانه انها اسمان خدا بود ...خاطره ی تهران گردی در شب و همراه شدن با زنان و مردانی که مدتی بود به همت شهرداری تهران گرم خانه ای داشتند .امشب ساعت بیست و یک .شبکه دو .روبراه .با اجرای مژده لواسانی عزیز.

اینستاگرام هنرمندان, اینستاگرام مسئولین, شبکه های اجتماعی


دعوت اینستاگرامی داریوش فرضیایی به کتابخوانی با عکسی جالب.

عکس, شبکه های اجتماعی, اینستاگرام مسئولین


علی دایی در صفحه شخصی اش به مجتبی محرمی تسلیت گفت و نوشت: مادران هر وقت بمیرند زود است. هشت پوش فراموش نشدنی فوتبال ایران، پسر دوست داشتنی پرسپولیس که اگر مقابل همه یل بود در برابر مامان مهین چهارزانو بر زمین می نشست الآن سوگوار کوچ ابدی مادر است. مادری که مصطفی را تقدیم انقلاب کرده و هیچ گاه نخواست از برند ارزشمند مادرشهید بودن کمترین بهره ای را ببرد. او امروز مهمان خوان خداست. سر سفره ای که مصطفی میزبان مادر است و اینجا چشمان خیس مجتبی پشت سر یار سفر کرده آب می پاشد.مجتبی جان!شریک غمت هستم.خدایش رحمت کند.

اینستاپست, اینستاگردی, اینستاگرام ورزشکاران


مرتضی طلایی نوشت: سلام. یکی از زیباترین سنتهای پیش از شروع ماه رمضان که چند سالی است رواج جدی پیدا کرده، سنت خوب غبارروبی مساجد است. توصیه میکنم به مساجد محل سکونتتان مراجعه کنید و در این حس خوب شریک شوید.انشالله خداوند متعال هم در آستانه ماهِ میهمانیش زنگارها و غبارهای دل ما را بزداید .برای هم دعا کنیم.

شبکه های اجتماعی, اینستاگرام, اینستاگرام بازیگران


حسام نواب صفوی از پستی بلندی ها در زندگی، در صفحه شخصی خود نوشت: توی زندگی شخصی همه ما این وضعیت پیش می آد فقط معطوف به قوانین راهنمایی رانندگی نیست .یک جا میمونی بری یا بایستی یا دور بزنی، اگه برم جواب همسایه بغلیو چی بدم؟اگه نرم جواب همسایه بالا رو چی بدم؟اگه دور بزنم جواب مادرمو چی بدم اگه همینجوری نگاه کنم جواب خدا رو چی بگم شما تو زندیگیتون چکار میکنید؟؟؟

عکس, اینستاگرام, اینستاگرام مسئولین


واکنش علیرضا محجوب، نماینده مجلس و دبیر خانه کارگر به اجرای حکم شلاق کارگرانی که دغدغه صنفی داشتند: و هنوز تنهایمان داغ است. وزرای کشور،کارو صنعت را برای پاسخگویی به مجلس فرامیخوانیم.

اینستاگرام ورزشکاران, شبکه های اجتماعی, اینستاپست


سمیرا حسن پور تولد آزاده زارعی را تبریک گفت و نوشت: آزاده زارعی عزیزم برایت بهترینها را آرزو میکنم....تولدت مبارک.

اینستاگرام هنرمندان, اینستاگرام, اینستاپست


علی پروین به مجتبی محرمی تسلیت گفت و نوشت: مجتبی عزیز از دست دادن گوهر با ارزشی چون مادر، ضایعه ای جبران ناپذیر است . از درگاه ایزد منان برای آن بانوی گرامی آرامش و آمرزش الهی و برای تو و سایر بازماندگان صبر و طول عمر مسألت دارم. علی پروین.

اینستاگرام هنرمندان, اینستاگرام ورزشکاران, اینستاگرام مسئولین


تبریک سایت فیفا به مناسبت تولد ٤٧ سالگی علی دایی

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :