ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی 96-95

تاریخ انتشار پست : 1395-1-30 دسته :
اعلام زمان ثبت نام ازمون ورودی مدارس نمونه دولتی

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ازادامه ی ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تا ساعت 24 روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه خبر داد.

اغاز ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان از امروز
آزمون, 96-95, مدارس نمونه دولتی


به گزارش گروه استان های طاها پخش از زنجان، شهبازی با اعلام این خبر گفت : ثبت نام این آزمون بصورت اینترنتی می باشد و داوطلبان و اولیای آنان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام به نشانی http://sabtenam.zanjanedu.ir و یا سایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق سامانه های اینترنتی فوق قابل دریافت است.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان تاکید کرد : به کلیه شرکت کنندگان در این آزمون از 18 لغایت 22 اردیبهشت ماه فرصت داده می شود تا پس از ویرایش و تایید نهایی اطلاعات ، دو نسخه از رسید ثبت نام را چاپ و به همراه وجه ثبت نام ، 105 هزار ریال ، جهت تأیید نهایی به مدیر آموزشگاه تحویل نمایند.

شهبازی اظهار داشت : کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 25خرداد تا روز پنج شنبه 27 همان ماه از طریق سامانه اینترنتی مذکور قابل چاپ خواهد بود.

وی در خصوص سهمیه دانش آموزان مدارس روستایی گفت : سهمیه پذیرش در مدارس نمونه دولتی 30% روستایی و 70% شهری خواهد بود.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان زمان احتمالی اعلام نتایج را 15 روز پس از برگزاری آزمون دانست و افزود : داوطلبان در زمان مقرر می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی از نتیجه آزمون مربوط به خود مطلع گردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :