شلیک 18 گلوله به سمت بیمار روحی / جدیدترین جنایت وحشیانه پلیس آمریکا

تاریخ انتشار پست : 1395-7-11 دسته : بین الملل
قاتل دَر صحنه جنایت بازداشت شُد / قتل بی رحمانه پدر با شلیک گلوله

دو افسر پلیس که قصد داشتند یک فرد مبتلا به بیماری روحی را با اتومبیل زیر بگیرند، وی را با شلیک 18 گلوله به قتل رساندند.

افسر پلیس, ساکرامنتو, دالاس, جدیدترین جنایت وحشیانه پلیس آمریکا شلیک گلوله سمت بیمار روحی

افسر پلیس, ساکرامنتو, دالاس, بین الملل, لباس فرم پلیس, بیمار روحی, کالیفرنیا, گلوله, تیراندازی, بیمار روانی, پلیس آمریکا

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واشینگتن پست، 2 افسر آمریکایی که قصد داشتند یک مرد 51 ساله بی خانمان را با خودروی پلیس زیر کنند، بعد از شلیک 18 گلوله وی را کشتند.


گفتگوی میان این دو افسر پلیس ساکرامنتو در ایالت کالیفرنیا به وسیله دوربین وصل شده در داشبورد اتومبیل پلیس ضبط شده است.


این دو افسر پلیس در حالی که به این مرد ناسزا می گفتند، اتومبیلشان را به سمت این مرد -- که از بیماری روانی رنج می برد --، متوقف کردند. در این ویدیو، یکی از افسران می گوید: "می خواهم او را زیر بگیرم." افسر دیگر نیز از این پیشنهاد وی حمایت می کند.


مرد بی خانمان موفق می شود 2 بار از اتومبیل پلیس که با سرعت به وی نزدیک می شود فرار کند. اما وی نتوانست از گلوله های افسران پلیس بگریزد. افسران پلیس از اتومبیل پیاده شدند و به روی "جوزف مان" آتش گشودند. از 18 گلوله شلیک شده از اسلحه های پلیس، 14 گلوله به بدن جوزف مان اصابت کرد و وی را کشت.


رابرت مان – برادر قربانی – گفت: "این افراد نباید لباس فرم پلیس بر تن داشته باشند. اگر طرز فکرشان نسبت به مردم اینگونه باشد، نمی‎ توانند به این مردم خدمت کنند."


پلیس آمریکا این ویدیو را 2 هفته پیش، و بعد از 2 ماه فشار از جانب خانواده این مرد، منتشر کرد.


روز 11 ژوئیه (21 تیر)، این 2 افسر پلیس نقل ازی درباره یک مرد با سلاح سرد که در خیابان راه می رفت دریافت کردند. بر اساس اسناد موجود، این مرد در بحران روانی قرار داشت.


چند روز پیش از کشته شدن جوزف مان، یک تفنگدار در شهر دالاس بر افسران پلیس آتش گشود و 5 تن از آن ها را به ضرب گلوله کشت. این مسئله تنش ها میان نیروهای پلیس و مردم آمریکا را افزایش داد. انتشار خبر کشته شدن جوزف مان موجب برگزاری تظاهراتی در شهر ساکرامنتو شد. معترضان از پلیس آمریکا درخواست کردند این ویدیو را منتشر کند. اما پلیس از اجرای این امر خودداری می کرد.


خانواده جوزف من از پلیس آمریکا و همچنین مقامات شهر ساکرامنتو شکایت کرده اند. پلیس آمریکا در سال جاری میلادی 719 نفر را کشته است. بر اساس نقل از ها، 25 درصد افراد کشته شده دچار بیماری ‎های روحی بوده اند.


حمله یک مرد با ساطور به پلیس نیویورک و شلیک 18 گلوله برای متوقف کردن او

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :