جزئیات بیشتر از دستگیری شهردار و مسئولین شهرداری آبیک

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : اخبار اجتماعی

دادستان عمومی و انقلاب قزوین،اتهام بازداشت شهردار و دو نفر از مسئولین شهرداری آبیک را « دریافت رشوه» بیان کرد.

جزئیات بیشتر از بازداشت شهردار و مسئولین شهرداری آبیک

دستگیری شهردار, رشوه میلیاردی, شهردار قزوین, دادستان عمومی

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛حجت الاسلام صادقی نیارکی گفت : شهردار و یکی از مسئولین شهرداری در دستگیر موقت هستند و یکی دیگر از مسئولین با قرار وثیقه در زندان است.

حجت الاسلام صادقی نیارکی در تشریح عنوان اتهامی این افراد گفت: این افراد از پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری ، مبالغی را به عنوان رشوه در ازای کار دریافت و یا بعضا برخی از پیمانکاران برای دریافت مطالبات و اجرتشان از بابت کارها و پروژه های انجام شده باید به این افراد رشوه پرداخت می کردند.

دادستان قزوین با تاکید بر اینکه این پرونده برای بررسی و شناسایی ابعاد موضوع همچنان باز است افزود: ممکن است در این پرونده عوامل بیرونی هم دخالت داشته باشند بنابراین به منظور مشخص شدن مسئله تحقیقات ادامه دارد وموضوع با جدیت تعقیب می شود.

حجت الاسلام صادقی نیارکی ضمن هشدار به مدیران، شهرداری ها و همه کسانی که به نوعی با حقوق مردم سرکار دارند خاطرنشان کرد: مسئولین در دستگاه های دولتی،پولی، موسسات دولتی و غیردولتی ملزم به رعایت قواعد مالی و مقرارت هستند و باید سلامت اداری را سرلوحه کار خود قرار دهد چرا که ما در مقابل کوچکترین انحراف از سوی هر مقامی کوتاه نمی آییم و بدون هیچ اغماضی با متخلفین برخورد می‎کنیم.

پیش از این احمدزاده دادستان عمومی و انقلاب آبیک اعلام کرده بود : در این پرونده 11 نفر بازداشت شده اند که 7 نفر از آنان پیمانکار و 4 نفر در مجموعه شهرداری هستند که یکی از آنها شهردار آبیک است.

طاها پخش

منبع : باشگاه خبرنگارانجزییات بیشتر از دستگیری شهردار و مسئولین شهرداری آبیک www.yjc.ir/.../جزییات-بیشتر-از-دستگیری-شهردار-و... دادستان عمومی و انقلاب قزوین،اتهام دستگیری شهردار و دو نفر از مسئولین شهرداری آبیک را « دریافت رشوه» بیان کرد. هرلحظه، جزییات بیشتر از دستگیری شهردار و مسئولین شهرداری آبیک harlahze.com/.../جزییات-بیشتر-از-دستگیری-شهردا... حجت الاسلام صادقی نیارکی در تشریح عنوان اتهامی این افراد گفت این افراد از پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری مبالغی را به عنوان رشوه در ازای کار ... جزییات بیشتر از دستگیری مسوولان شهرداری آبیک | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29677569 - دادستان عمومی و انقلاب قزوین،اتهام دستگیری شهردار و دو نفر از مسوولان شهرداری آبیک ... شهردار آبیک، و دونفر از مسئولین شهرداری به اتهام دریافت رشوه بازداشت شدند. جزییات بیشتر از دستگیری مسولان شهرداری آبیک | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29675262 - دادستان عمومی و انقلاب قزوین،اتهام دستگیری شهردار و دو نفر از مسولان شهرداری آبیک را ... شهردار آبیک، و دونفر از مسئولین شهرداری به اتهام دریافت رشوه بازداشت شدند. نیوزسورس - جزییات بیشتر از دستگیری مسولان شهرداری آبیک newssource.ir/news/279682 جزییات بیشتر از دستگیری مسوولان شهرداری آبیک ... گفت : شهردار و یکی از مسئولین شهرداری در بازداشت موقت هستند و یکی دیگر از مسئولین با ... انتخاب - بازداشت شهردار آبیک و دو نفر از مسئولین شهرداری به اتهام ... sahebkhabar.ir/.../بازداشت-شهردار-آبیک-و-دو-نفر-از-م... جزییات بیشتر از دستگیری شهردار و مسئولین شهرداری آبیک ... بازداشت شهردار آبیک و دو نفر از مسئولین شهرداری به اتهام دریافت رشوه ... جزییات بیشتر از دستگیری مسوولان شهرداری آبیک www.espeli.ir/.../جزییات+بیشتر+از+دستگیری+مسو... به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛حجت الاسلام صادقی نیارکی گفت : شهردار و یکی از مسئولین شهرداری در بازداشت موقت هستند و ... آخرین اخبار دستگیری شهردار - بازدید https://buzdid.ir/tag/دستگیری-شهردار بازداشت شهردار آبیک و دو نفر از مسئولین شهرداری به اتهام دریافت رشوه · ایسنا ۳۳ دقیقه ... رشوه بازداشت شدند. جزییات بیشتر از دستگیری مسوولان شهرداری آبیک. جزییات بیشتر از دستگیری شهردار و مسئولین شهرداری آبیک بعد از ظهر ... khabarche.ir/.../جزییات-بیشتر-از-دستگیری-شهردار... شهرداری انقلاب بعد از ظهر سه شنبه بیست و سوم آذر ماه 1395 خبر جزییات بیشتر از دستگیری شهردار و مسئولین شهرداری آبیک. شهردار آبیک به اتهام دریافت رشوه بازداشت شد shipala.ir/news/28437 ... شهرداری آبیک خبر داد و گفت: شهردار آبیک، و دونفر از مسئولین شهرداری به اتهام دریافت رشوه بازداشت شدند. ... جزییات بیشتر از دستگیری مسوولان شهرداری آبیک.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :