خاص ترین و امن ترین اپلیکیشن های لانچر 2016

تاریخ انتشار پست : 1395-5-4 دسته : مجازی
خاص ترین و امن ترین اپلیکیشن های لانچر 2016

اگر شما هم از ظاهر اندروید خود خسته شده اید می توانید با دانلود این لانچرهای خاص ظاهر اندروید خود را تغییر دهید.


به نقل از دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، اپلیکیشن های لانچر اندروید، بخش مهمی از تجربه کار با یک گوشی اندروید هستند، الآن اگر شما از رابط کاربری گوشی خود راضی نیستید، با دانلود یکی از این اپلیکیشن ها می توانید محیط آن را تغییر دهید. در اینجا 15 اپلیکیشن های لانچر برتر سال 2016 را به ما معرفی می کنیم.

Action Launcher

معرفی نرم افزار, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر

معرفی نرم افزار, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر

اپلیکیشن Action Launcher یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های لانچر است. وقتی که به دنبال لانچری با ظاهر خام اندروید اما با چندین قابلیت بارز هستید، اپلیکیشن Action Launcher همان چیزی است که می خواهید. برخی از قابلیت های این اپلیکیشن شامل Quicktheme که به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از تصویری بعد زمینه در تم گوشی خود تغییرات ایجاد کند، Covers که برداشت متفاوتی از پوشه هاست، Quickpage که در واقع دکمه هوم مخفی است که از همه جا قابل دسترسی است و بسیاری موارد دیگر می شود. آپدیت های این اپلیکیشن نیز به صورت مداوم عرضه می شوند.

Apex Launcher

معرفی نرم افزار, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Apex Launcher یکی از قدیمی ترین و خاص ترین اپلیکیشن های لانچر اندروید است. مانند اپلیکیشن Action Launcher، اپلیکیشن Apex Launcher نیز نمایی مشابه نسخه خام اندروید دارد و قابلیت های متمایزی نیز به آن اضافه شده است. برخی از این قابلیت ها شامل انیمیشن های تغییر صفحه یا ویژگی اسکرول نوار dock صفحه اصلی است. در گوگل پلی نیز تم ها و آیکون پک های بسیاری برای این اپلیکیشن وجود دارند. این اپلیکیشن تقریبا با همه دستگاه ها سازگار است.

Buzz Launcher

اپلیکیشن لانچر, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Buzz Launcher، اپلیکیشن لانچری به شدت محبوب است که نوع انتخاب تم آن کمی تفاوت دارد. اپلیکیشن Buzz Launcher از ابزاری به نام Homepacks دارد که نه تنها به شما اجازه می دهد تا تم گوشی خود را تغییر دهید، بلکه صفحه اصلی گوشی خود را به کل دگرگون کنید. بیش از 800 هزار تنظیمات قابل دانلود برای این لانچر وجود دارد بعد اگر تمام روز نیز مشغول امتحان کردن تم های مختلف باشید باز هم گزینه های جدیدی کشف خواهید کرد. به غیر از تغییرات تم، اپلیکیشن Buzz Launcher یک لانچر خوب اندروید است اما کار کردن با آن کمی پیچیده خواهد بود.

CM Launcher

معرفی نرم افزار, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر


احتمالا با اپلیکیشن Clean Master آشنایی دارید. اپلیکیشن لانچر CM Launcher نیز ساخته همین گروه سازنده Clean Master است. این اپلیکیشن به شکلی باور نکردنی تنها 2 مگابایت فضا احتیاج دارد و مقدار بسیار کمی از رم و پردازنده را استفاده می کند. این اپلیکیشن سبک، سریع و پایدار است. بزرگ ترین قابلیت آن، هماهنگی آن با اپلیکیشن های دیگر Clean Master، مخصوصا اپلیکیشن CM Security است بعد می توان گفت که این لانچر دارای یک آنتی ویروس است. البته شاید هر کسی طالب این قابلیت نباشد اما قطعه گزینه مناسبی است. همچنین این لانچر سعی می کند بر اساس زمان و مکان، اپلیکیشن های مناسب شما را پیشنهاد دهد.

Go Launcher EX

اپلیکیشن لانچر, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Go Launcher با بیش از 100 میلیون بار دانلود، یکی از محبوب ترین لانچرهای اندروید است. احتمالا عامل اصلی این محبوبیت، سادگی و تم های فراوان آن است. هرچند گزینه های تغییر این لانچر عمده نیستند، اما تعداد تم ها و آیکون پک های آن بی شمار است. استفاده از آن ساده است هرچند عده ای معتقدند که بیش از حد مورد توجه قرار گرفته است.

Google Now Launcher

امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Google Now Launcher، لانچر مخصوص خود گوگل است. این اپلیکیشن، لانچری است که تجربه کار با اندروید خام را به کاربر ارائه می دهد و اپلیکیشن Google Now نیز در آن تعبیه شده است. سادگی، استفاده از «Okay, Google» و عناصر تم پردازی، از قابلیت های این اپلیکیشن هستند. هرچند این لانچر عمده قدرتمند یا تغییرپذیر نیست، اما سبک و سریع است و استفاده آن از Google Now بسیار کاربردی است. این لانچر، به صورت پیش فرض روی گوشی های نکسوس نصب است.

Launcher 8

معرفی نرم افزار, اپلیکیشن لانچر, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Launcher 8 متمایز است زیرا اصلا شباهتی به اندروید ندارد. در واقع هدف اصلی این اپلیکشین این است که گوشی شما شبیه یک گوشی ویندوز باشد. با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید ویجت ها را به شکل موزاییک های ویندوز فون در بیاورید و تجربه ای مجازی از کار با ویندوز فون را شبیه سازی کنید. همچنین قابلیت های بسیار مفیدی در این لانچر وجود دارد که آن را به یک لانچر موفق تبدیل کرد است.

Lightning Launcher

اپلیکیشن لانچر, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Lightning Launcher شاید چندان شناخته شده نباشد، اما حتما جز بهترین لانچرهای اندروید است. این لانچر اندروید مضمون بسیار ساده ای است. هدف اصلی این اپلیکیشن لانچر این است که تا جایی که ممکن است از رم و پردازنده گوشی شما استفاده نکند. قابلیت های این لانچر عمده نیستند اما شامل مواردی چون تعداد بی شمار صفحه اصلی، ویژگی اضافه و تنظیم آیکون ها و استفاده بسیار کم از رم و پردازنده شماست و به همین علت یک لانچر مناسب برای گوشی های قدیمی یا پایین رده است. اگر به دنبال یک لانچر سبک و سریع هستید، قطعا Lightning Launcher را امتحان کنید.

Next Launcher 3D Shell

اپلیکیشن لانچر, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Next Launcher یکی از متمایزترین اپلیکیشن های لانچر در این لیست است. این اپلیکیشن نیز توسط توسعه دهندگان اپلیکیشن Go Launcher ساخته شده و شباهت هایی میان این دو مشاهده می شود. اپلیکیشن Next Launcher از یک دکمه هوم 3 بعدی بهره می کرد که می توانید به سادگی میان صفحه اصلی هایی که ایجاد کرده اید جابجا شوید. همچنین آیکون ها، تم ها و ویجت های (که باید جداگانه دانلود شوند) خاصی نیز برای این لانچر وجود دارند و اگر هزینه این اپلیکشین را بپردازید، می توانید قابلیت های بسیار دیگری نیز در اختیار داشته باشد. همچنین می توانید نسخه رایگان را دانلود کرده و از پرداخت های درون برنامه ای استفاده کنید.

Nova Launcher

معرفی نرم افزار, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر


احتمالا، اپلیکیشن Nova Launcher، بهترین لانچر اندروید است. این لانچر مانند Apex Launcher مدت زیادی است که در بازار است و یکی از بهترین گزینه های موجود است. لیست قابلیت های این لانچر شامل گزینه های شخصی سازی مانند پشتیبانی از حرکات انگشت، شخصی سازی ظاهر اپلیکشین، پشتیبانی از آیکون پک، تم های گوناگون و بسیاری موارد دیگر می شود. این لانچر به صورت مداوم نیز آپدیت می شود و معمولا باگی در آن یافت نمی شود. همچنین شما می توانید از تنظیمات خود بک آپ گرفته و در گوشی دیگری از آن استفاده کنید.

Smart Launcher 3

امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Smart Launcher 3 نیز نگاه خاصی به صفحه اصلی اندروید دارد. این لانچر تنها یک صفحه اصلی دارد و تعدادی میانبر به شکل یک گل در آن قرار می گیرند. ایده پشت این اپلیکیشن این بوده است که با کمترین استفاده از رم گوشی، بیشترین سرعت در اختیار کاربر قرار گیرد. این لانچر دارای اعلان ها در صفحه اصلی، تعداد بسیاری تم، گزینه های امنیتی مانند اپلیکیشن های رمزگذاری شده و پلاگین است. شاید برای عده ای این اپلیکیشن بسیار ساده باشد اما بسیار مناسب است.

Solo Launcher

امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Solo Launcher گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند کنترل بیشتری روی گوشی خود داشته باشند. این لانچر از طراحی متریال 2.0 استفاده کرده بعد از نظر طراحی ظاهری، جدیدترین گزینه ها را در دسترس دارید. گزینه های شخصی سازی این اپلیکیشن بسیار زیادند و می توانید ظاهر لانچر را هر گونه که می خواهید تغییر دهید. این اپلیکشین همچنین شامل تم های گوناگون، کنترل با حرکت انگشت، یک ویجت ساعت و آب و هوا و بسیاری موارد دیگر می شود. اگر به یک لانچر کوچک، سریع و تغییرپذیر احتیاج دارید، Solo Launcher را امتحان کنید.

Themer: Launcher

امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, اپلیکیشن لانچر, خاص امن اپلیکیشن لانچر


در اپلیکیشن Themer، تقریبا می توانید همه چیز را تغییر دهید. این اپلیکیشن شباهت هایی به Buzz Launcher دارد و می توانید تم هایی را دانلود کنید که تقریبا همه چیز گوشی شما را تغییر می دهند. هر تم نیز به تنهایی قابل شخصی سازی است بعد تعداد بی شماری گزینه شخصی سازی در اختیار خواهید داشت. توسعه دهندگان اپلیکیشن Themer ، این لانچر را به صورت رایگان ارائه کرده اند و تمام تم های آن نیز رایگان است.

Yahoo aviate Launcher

امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, اپلیکیشن لانچر, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


اپلیکیشن Aviate Launcher داستان جالبی دارد. این اپلیکیشن ابتدا کار خود را به عنوان یک استارت آپ آغاز کرد و سبعد یاهو آن 0

را خریداری کرد. مانند اپلیکیشن EverythingMe Launcher، اپلیکیشن Yahoo Aviate نیز دارای عناصری است که سعی می کند اپلیکیشن های مورد نیاز شما را بر اساس زمان و مکان در دسترس تان قرار دهد. ظاهر این اپلیکشین نیز سبک و ساده است و گزینه ای به نام Smart Stream دارد که شبیه به Google Now است. این لانچر قدرتمند به سرعت تبدیل به یکی از لانچرهای مهم شده است و کاملا رایگان است.

Z Launcher by Nokia

اپلیکیشن لانچر, امن ترین اپلیکیشن های لانجر 2016, معرفی نرم افزار, خاص امن اپلیکیشن لانچر


آخرین لانچر اپلیکیشن Z Launcher by Nokia است که یک لانچر مینیمال است. این لانچر شامل یک صفحه اصلی، یک کشوی اپلیکیشن و محلی برای جستجو است. برای کسانی که به دنبال یک لانچر ساده هستند، اپلیکیشن Z Launcher گزینه ای مناسب است. با وجود اینکه این اپلیکیشن در مرحله آزمایشی قرار دارد، بسیار روان و پایدار است و می توانید به خوبی از آن استفاده کنید.

اپلیکیشنی بَرای امنیت فرانسوی ها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :