دستور ویژه دادستان مشهد برای پیگیری پرونده «مرد شکنجه گر»

تاریخ انتشار پست : 1395-2-6 دسته :
دستور ویژه برای پیگیری پرونده «ستایش»

معاون دادستان مشهد دستور پیگیری سریع به پرونده «مرد شکنجه گر» را صادر کرد.

پیگیری ویژه پرونده های اقتصادی / پرونده های رانندگی در حالت مستی 2900 فقره است
شکنجه, مرد, دادستان

به گزارش گروه استان های طاها پخش از خراسان رضوی، قاضی موحدی راد گفت: پزشکی قانونی صدمات وارده به این خانواده را تایید کرده است.

وی افزود: ماجرای این پرونده با گزارش یکی از همسایگان زن جوان درحالی در دستور کار پلیس قرار گرفت که این شهروند مدعی شد چند روز است همسایه او و فرزندانش دیده نمی شوند و با توجه به کتک کاری ها و تهدید به قتل هایی که قبلا مرد 30 ساله نسبت به همسر و فرزندانش داشته است احتمال مرگ آن ها وجود دارد.
قاضی موحدی افزود:آن ها باید سلامتی کامل خود را بازیابند و سوختگی ها و زخم های بدنشان التیام یابد و از سوی دیگر باید از جنبه روحی و روانی نیز توسط کارشناسان و کمیسیون پزشکی قانونی معاینه شوند، چرا که احتمال دارد آن ها در این شرایط دچار ناراحتی های روحی و روانی شده باشند که پس از اظهارنظر کارشناسان پزشکی قانونی ، در این باره نیز از سوی دستگاه قضایی تصمیم گیری خواهد شد.

وی با اشاره به اعترافات اولیه متهم اظهار داشت: این مرد معتاد به مواد مخدر صنعتی، مدعی است که فقط 2 سیلی به همسرش زده و ضرب و جرح و شکنجه آن ها را قبول ندارد.

وکیل مدافع همسر این مردنیزگفت: به دستور معاون دادستان مشهد قرار متهم، شوهر اعظم تشدید و تبدیل به بازداشت موقت شد.

مرضیه محبی، اظهار کرد: روز گذشته به دستور معاون دادستان مشهد و پس از ملاحظه نتایج پزشکی قانونی، هم چنین این که جرم انجام یافته موجب جریحه دار شدن اذهان عمومی شده است، قرار متهم تشدید یافته و وی تا روز دادگاه به صورت بازداشت قرار دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :