بازداشت سارقان طلا فروشی درآبدانان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته :

فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: سارقان طلا فروشی شهرستان آبدانان بازداشت شدند.

بازداشت سارقان طلا فروشی درآبدانان

یاری, ابدانان, سرقت, ایلام, پلیس
به نقل از خبرنگارطاها پخش از طاها پخش ؛ سردار نورعلی یاری گفت : به دنبال اعلام وقوع یک فقره سرقت طلافروشی شهرستان آبدانان، بلافاصله با اجرای تدابیر ویژه و تشکیل تیم های تخصصی، بازداشت سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : بررسی های اولیه پلیس، حکایت از آن داشت که سارقان بدون شکستن در ورودی با استفاده از کلید وارد طلا فروشی شده و یک کیلو و 795 گرم طلا را به سرقت برده بودند.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد : با اشراف اطلاعاتی پلیس و استفاده از شگردهای پلیسی دو متهم این پرونده در کمتر از 24 ساعت شناسایی و بازداشت شدند.

یاری افزود: تحقیقات فنی و اعترافات سارقان مشخص کرد یکی از متهمان قبلا شاگرد این طلافروشی بوده که از رفاقت مال باخته سوء استفاده کرده و با تهیه کلید مشابه اقدام به سرقت کرده اند.

وی اظهار داشت : با کشف طلاهای سرقت شده در یک گاوداری مخروبه و تحویل آن ها به مال باخته ،متهمان نیز با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد افراد فرصت طلب و مخلان نظم و امنیت به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و به شدت برابر قانون با این افراد برخورد می کند.

منبع : باشگاه خبرنگارانفرمانده انتظامی ایلام: سارقان طلا‌فروشی شهرستان آبدانان دستگیر شدند www.farsnews.com/newstext.php?nn... به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: به‌دنبال اعلام وقوع یک فقره سرقت طلافروشی ... سارقان طلا فروشی شهرستان آبدانان دستگیر شدند - هشدار نیوز www.hoshdarnews.ir/.../سارقان-فروشی-شهرستان-آبدا... سارقان طلا فروشی شهرستان آبدانان دستگیر شدند - به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :