رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته :

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار اعلام کرد : رسانه چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت را در جامعه امروزی شامل می شوند.

رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت

ایلام, رسانه, چهره
به نقل از خبرنگارطاها پخش از طاها پخش ؛ علی مهرعلیزاده در نشست علمی، تخصصی رسانه و آسیب های اجتماعی، ظرفیت ها، چالش ها و راهکارها گفت : اهمیت رسانه و تاثیرگذاری آن در حوزه اجتماعی بویژه آسیب های اجتماعی هم تاثیرگذار و هم موجب تغییرات زیادی در جامعه شده که بخشی از آن محسوس و بخشی نامحسوس است.

وی با بیان اینکه دنیای امروز دنیای رسانه است که هم منتصویر کننده واقعیت و هم ایجاد کننده واقعیت در جامعه است، خاطرنشان کرد : از این ظرفیت باید برای تحقق برنامه های عملیاتی و فرهنگ سازی در جامعه برای مقابله با آسیب های اجتماعی بیشتر استفاده کرد.

مهرعلیزاده افزود : رسانه های جمعی اعم از مکتوب و غیر مکتوب، دیداری و شنیداری و شبکه های مجازی و اجتماعی هیچگاه جای نهادهای مدنی نظیر خانواده ها را نمی گیرند و تکمیل کننده آنها نیستند.

وی گفت: رسانه ها امروز بیش از گذشته تحول شتابانی در حوزه های متفاوت روانشناسی، جامعه شناسی داشته اند که باید ضمن بهره گیری از ظرفیت ها، به این موضوع مهم توجه اساسی کرد.

در این نشست برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست های هم اندیشی در رسانه ها و برنامه ریزی برای برگزاری همایش استانی، ملی یا منطقه ای رسانه و آسیب های اجتماعی از سوی
شرکت کنندگان پیشنهاد شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانرسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../رسانه-چهره-ای-دو-گانه-ای-از-تهدید-و-فر... مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار اعلام کرد : رسانه چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت را در جامعه امروزی شامل می شوند. یک مسئول: رسانه ها چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت هستند | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29665679 - ایلام - ایرنا - مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام گفت: رسانه ها نه تهدید و فرصت بلکه چهره دو گانه ای از این 2 موضوع مهم را در جامعه امروزی ... رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت - آکا www.akairan.com/.../news201612131605564270.htm... مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار اعلام کرد : رسانه چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت را در جامعه امروزی شامل می شوند. رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت - باشگاه خبرنگاران - سرخط www.sarkhat.com/fa/news/142143953/ مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار اعلام کرد : رسانه چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت را در جامعه امروزی شامل می شوند. به گزارش خبرنگار گروه ... رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت - سرخط www.sarkhat.com/.../رسانه-چهره-ای-دو-گانه-ای-از-تهدید... ... پیشرفته ریاضی و آماری، آخرین اخبار فارسی را از سراسر اینترنت جمع آوری کرده و به صورت اتوماتیک طبقه بندی میکند. ... رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت ... رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت - اخبار فارسی - Shafaqna monitor.shafaqna.com/FA/IR/7457708 رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت. مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار اعلام کرد : رسانه چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت را در جامعه امروزی شامل می شوند. یک مسئول: رسانه ها چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت هستند ظهر سه شنبه 23 ... khabarche.ir/.../یک-مسئول--رسانه-ها-چهره-دو-گانه-ای-از... ایلام - ایرنا - مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام گفت: رسانه ها نه تهدید و فرصت بلکه چهره دو گانه ای از این 2 موضوع مهم را در جامعه امروزی ... یک مسئول: رسانه ها چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت هستند - واضح vazeh.com/.../یک-مسئول-رسانه-ها-چهره-دو-گانه-ای-از-ت... یک مسئول: رسانه ها چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت هستند ایلام - ایرنا - مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام گفت: رسانه ها نه تهدید و فرصت ... ازمزیت نسبی تامحرومیت روستایی در نشست استانداران ادوار هرمزگان tnews.ir/news/341875863141.html دبیرمجمع استانداران کشور در پاسخ به سئوالی در خصوص سلیقه ای بودن برنامه های توسعه ای در هرمزگان اظهار داشت : سند توسعه ای استان به صورت مصوبه هیات دولت .... یک مسئول: رسانه ها چهره دو گانه ای از تهدید و فرصت هستند یک مسئول: ... اعزام ۴ ووشو کار اردبیلی به مسابقات دانشجویان کشور /ارگان نیوز - ارگان ... argannews.ir › استان ها › اردبیل ... می رسد /ارگان نیوز · رسانه چهره ای دو گانه ای از تهدید و فرصت /ارگان نیوز ... در دو بخش مردان و زنان به میزبانی آکادمی ووشوی کشور برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :