دلنوشته ی محرمی علی ضیاء / روایت مهرداد میناوند از آدم فروش ها

تاریخ انتشار پست : 1395-7-11 دسته : مجازی
تحلیل مختلف مهرداد میناوند / بهاره رهنما در کنار سفره امام حسن مجتبی (ع)به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان و ورزشکاران برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز تصویر گرفته و آن را به اشتراک می گذارند. بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.سید علی ضیاء کاشانی نوشت:

"پوشیدن سیاهی برای تو در خانه ی ما ارثی است از نسلی به نسل دیگر منتقل می شودجای لالایی این شب ها درس یا حسین دارد .نوزاد خانه ی ما.زندگی با نام تو جریان دارد.نامت و دست و نگاهت را از ما و نوزاد خانه ی ما نگیر.قدیمی ترین رفیقم.حسین جان."

اینستاگرام بازیگران, شهاب حسینی, اینستاگرام مسئولین, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی

اینستاگرام بازیگران, شهاب حسینی, اینستاگرام مسئولین, علی ضیاء, اینستاگرام, اینستاگرام ورزشکاران, اینستاگردی


سید حسن خمینی نوشت:

"امشب محرم آغاز می شود. و باز صدای "او"ست که همه را می خواند. امام حسین علیه السلام می فرماید:شِیعَتَنا مَن سَلمَت قُلُوبُهُم مٍن کُلِّ غَشٍّ وَ غِلٍّ وَ دَغَلٍ(بدرستی که شیعیان ما قلبشان از هرناخالصی و حیله و تزویر پاک است.)امام خمینی فرموده اند:
مجالس بزرگداشت سید مظلومان و سرور آزادگان ، که مجالس غلبه سپاه عقل بر جهل،و عدل بر ظلم، وامانت بر خیانت، و حکومت اسلامی بر حکومت طاغوت است ، [باید] هر چه با شکوه تر و فشرده تر بر پا شود ، و بیرق های خونین عاشورا به علامت حلول روز انتقام .

اینستاگردی, شهاب حسینی, اینستاگرام بازیگران, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی


سید شهاب الدین حسینی نوشت:

"بعد اگر پیرو هدایت قلبی در مسیر زندگی در صدد ایجاد ارتباطی سازنده با اقسام فکری انسان ها که همگی نیستند مگر تجلی اراده الهی در عالم وجود، هستم، پیرو ایمان و باور قلبی به این آیه کلیدی گنج حکیم، قرآن کریم است که فرمود، ای پیامبر. بشارت بده کسانی را که اقوال متفاوت را میشنوند، و بهترین آن را انتخاب میکنند.
بعد در این مسیر از آنچه که جستجو برای یافتن حقیقت واحد است، و در نزد هر کس که به اراده الهی پا به عرصه وجود گذاشته ممکن است یافت شود، دست نخواهم داشت. و تا پایان عمر، در تلاش برای تعامل و برقراری تعادل با دیگر انسان ها خواهم بود. از آنجا که مولا علی علیه السلام،آفرینش را با همه عظمت، آفرینش اصغر، و انسان را آفرینش اکبر الهی یاد فرمودند.
و این جز تلاشی برای یافتن و آموختن حقیقت، نبوده، نیست، و نخواهد بود.بعد چنانچه حرف حساب جهت شنیدن، انتقاد مفید و سازنده در لباسی دوستانه برای بهتر شدن، و راهیابی و راهنمایی داشتید، به گوش جان خریدارم. و اگر نه، باز به قول مثلی معروف، برای گفتار و اظهار نظر های سبک مغزانه اتان در باب مسائل و موارد زندگی کاری و روز مره ام،
تره هم برایتان خورد نمیکنم. چراکه بر خلاف شما، بسیار پر دغدغه تر از آنم که برای قضاوت های سطحی و جاهلانه اتان در باب موضوعات مربوط به خود وقعی بنهم.
و عجب این بیت شاعر درباره کسانی که جز حاشیه پردازی های مخرب و نا امید کننده در زندگی دغدغه دیگری ندارند، صادق است. در حیرتم از مرام این مردم پست، این طایفه زنده کش مرده پرست.
داوری تنها خدا را سزاست که یگانه شاهد متعال است بر اقوال و احوال. هم قصه نا نموده داند، هم نامه نا نوشته خواند. بهایی به اینکه سلیقه شخصی اتان درباره شخصیت بنده چه بوده، هست، و خواهد بود، نخواهم داد چرا که رسیدنم به حال و فال امروز تنها به لطف و مشیت یار بوده. که چون آورد مرا، شکر. چون ببرد مرا، شکر. چون ببخشد، رحمت است و نعمت، و چون باز بعد گیرد، رفعت است و حکمت، که باز هم شکر. چرا که عزت و ذلت تنها در دستان اوست، و لاغیر. آرزومند عشق و آگاهی فراگیر،سید شهاب الدین حسینی."

اینستاگرام مسئولین, اینستاگردی, شهاب حسینی, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی


حسین سلیمانی نوشت:

"همه چیز تو زندگی موقتیه. اگه خوب پیش میره ازش لذت ببر برای همیشه دوام نداره.اگه بد پیش میره نگران نباش، اونم دوام نداره. "همه چیز تو زندگی موقتیه"


علی ضیاء, اینستاگرام مسئولین, اینستاگرام ورزشکاران, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی


علی کریمی تصویر نوشته ای با مضمون زیر منتشر کرد:

"جرات یعنی : تو زندگیت کسی که حس خوبی رو بهت نمی ده حذف کنی."


شهاب حسینی, اینستاگرام بازیگران, علی ضیاء, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی


سید محمدرضا حسنیان نوشت:

"آیا کسی هست که مرا یاری کند؟هر سال موج یاوران حسین بیشتر میشودو عجب است از این پیام که با گذر زمانتازه تر میگرددعاشقان حسین کجایند که بگویندیا حسین."


شهاب حسینی, اینستاگرام بازیگران, اینستاگرام ورزشکاران, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمیداریوش فرضیایی نوشت:

"ای کاش باور داشتیم روزی هم ما پیر خواهیم شد و بهار جوانی هرگز پایدار نخواهد بود" روز جهانی سالمندان مبارکباد "


اینستاگرام بازیگران, اینستاگرام, اینستاگردی, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی


مهرداد میناوند نوشت:

"لبو فروش ها تابستان استراحت دارند.بستنی فروش ها زمستان!بیچاره آدم فروش ها؛دریغ از یک لحظه استراحت در طول عمر...!"

اینستاگردی, اینستاگرام بازیگران, اینستاگرام مسئولین, روایت مهرداد میناوند آدم فروش دلنوشته محرمی علی ضیاء جرأت نگاه علی کریمی

روایتی دردناک از یک بیماری عجیب؛ پسری که تنها آرزویش دیدن «علی کریمی» است

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :