انجام اولین زایمان بدون درد در بیمارستان ماهشهر

تاریخ انتشار پست : 1395-6-13 دسته :
امکان ایجاد زایمان بدون درد دَر بیمارستان مهدیه

اولین زایمان بدون درد در بیمارستان ماهشهر انجام شد.

آبادان, زایمان بدون درد, بیمارستان ماهشهر, زایمان بدون درد بیمارستان ماهشهر

آبادان, زایمان بدون درد, بیمارستان ماهشهر, نخستین زایمان
به نقل از آبادان؛دکتر قدری مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر از انجام اولین زایمان بدون درد در بیمارستان حاجیه نرگس معرفی شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و مزیت های زایمان طبیعی و راه اندازی واحد زایمان طبیعی بدون درد در این بیمارستان، اولین زایمان بدون درد در زایشگاه بیمارستان انجام شد.

قدری با بیان اینکه این دومین زایمان این مادر بوده است، افزود: در این عمل مادر باردار با بی حسی از ناحیه کمر، فرزند پسر خود را در نهمین ماه بارداری با سلامتی کامل از طریق زایمان طبیعی بدون درد به جهان آورد.

وی گفت: اکنون حال عمومی مادر و نوزاد خوب نقل از شده و عمل زایمان بسیار رضایت بخش بوده است .

مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر با بیان اینکه زایمان طبیعی بدون درد به روش بی حسی اپیدورال انجام می شود، افزود: تزریق داروهای بی حسی درد مداوم در قسمت تحتانی بدن مادر را کاهش داده و این امکان را به فرد می دهد که در وضعیت هوشیاری درد خود را احساس نکند و شاهد تولد فرزند خود باشد.

وی گفت: از مزایای استفاده از بی حسی اپیدورال در زایمان طبیعی علاوه بر کاهش درد می توان به کاهش فشار خون به ویژه در مادران باردار دارای فشارخون بالا، هوشیار بودن مادر، احساس تولد نوزاد و ارتقای سلامت مادر و نوزاد با روی آوردن به زایمان طبیعی اشاره کرد.

انتهای پیام/

نخستین زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان امام (ره)

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :