سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری شرکت سایک موتور چین در ایران

تاریخ انتشار پست : 1395-7-7 دسته :
رشد 18.3 درصدی سرمایه گذاری شرکت های چینی در اروپا و آمریکا

مدیرعامل کمپانی سایک موتور چین از سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری کمپانی سایک موتور چین در ایران خبرداد.

آذربایجان شرقی, صنعت خودرو, سرمایه گذاری, سرمایه گذاری میلیون دلاری کمپانی سایک موتور چین ایران

آذربایجان شرقی, صنعت خودرو, سرمایه گذاری, شرکت سایک موتور, تبریز

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛لی یانگ در نشست خبری گفت: در ابتدای کار 40 میلیون دلار برای شروع تولید خودرو MG360 به کمپانی صنعت خودرو آذربایجان تزریق کرده ایم و در سال های آتی نیز حدود 400 میلیون دلار دیگر در این کمپانی سرمایه گذاری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه کمپانی سایک موتور چین در رتبه بندی جهانی هفتمین کمپانی خودروسازی در دنیا می باشد، اظهار کرد: سایک موتور با شرکت صنعت خودرو آذربایجان قرارداد سرمایه گذاری مشترک منعقد کرده است به طوری که تمامی آورده های نقدی پنجاه پنجاه است.

وی افزود: در ابتدای کار 40 میلیون دلار برای آغاز تولید خودرو MG360 به این کمپانی تزریق کرده ایم و در سال های آتی نیز حدود 400 میلیون دلار دیگر در این کمپانی سرمایه گذاری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ایران یکی از مناطق کلیدی سرمایه گذاری در دنیا است به همین علت کمپانی سایک موتور در کشور ایران که جزو نقاط استراتژیک می باشد سرمایه گذاری خود را شروع کرده است.

یانگ با اشاره به اینکه به دنبال تولید محصولات با کیفیت و ارزان هستیم، تاکید کرد: می خواهیم محصولی با کیفیت بالا و مختلف با نمونه های موجود در بازار تولید کرده و تحولی در صنعت خودروسازی ایران ایجاد نماییم.

مدیرعامل کمپانی سایک موتور چین افزود: صادرات و فروش محصولات خود به کشورهای همسایه چون عراق، افغانستان، ترکیه و... را در دستور کار خود قرار داده ایم. همچنین سیستم شرایط ویزه خرید را نیز برای متقایان ایرانی در نظرگرفته ایم.

وی ادامه داد: تولید خودرو MG360 از اوایل سال 2017 برای عرضه به مصرف کنندگان وارد بازار می شود . در سال های آینده نیز همه ساله حداقل یک خودرو جدید به خط تولید این شرکت اضافه خواهیم کرد.

وی در پایان افزود: رهبری تولید خودروهای هیبریدی در اختیار کمپانی سایک موتور می باشد. در نظر داریم تا این نوع خودرو را نیز به بازار مصرف ایرانی عرضه نماییم.سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری ترک ها در ایران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :