عکس های سفر پرفسور سمیعی به مازندران

تاریخ انتشار پست : 1395-7-4 دسته :
پرفسور سمیعی به مازندران آمد

پروفسور مجید سمیعی ظهر امروز وارد مازندران شد و مورد استقبال رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار گرفت.

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری،احمد سلطان تویه سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: پروفسور سمیعی در ابتدای حضور در مرکز مازندران با آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

وی افزود: پس از ظهر امروز گردهمایی اعضای هیأت علمی، دانشجویان و پزشکان و جراحان متخصص و فوق تخصص مغز و اعصاب مازندران و استان‎های همجوار نیز با حضور پروفسور سمیعی در سالن مصباح پیامبر اعظم(س) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می‎شود و پروفسور سمیعی در این مراسم، سخنرانی می کند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : در گردهمایی یادشده، با تقدیر از پروفسور سمیعی، ایشان به‎عنوان عضو افتخاری هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران معرفی می‎شوند.

احمد سلطان تویه افزود : تفاهم نامه‎ای نیز بین دانشگاه علوم پزشکی مازندران با مرکز بین المللی علوم اعصاب (International Neuroscience Institute) به منظور تبادل دانشجو و اطلاعات پزشکی انجام می‎شود.

وی گفت: امشب نیز در دفتر آیت‎الله طبرسی نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، نشست مشترکی با حضور بزرگان، مسؤولان ارشد و خیران مازندران برگزار می‎شود.


پرفسور سمیعی, استقبال پرفسور, ورود پرفسور سمعیی, سفر پرفسور سمیعی مازندران

پرفسور سمیعی, استقبال پرفسور, ورود پرفسور سمعیی, ساری


ساری, استقبال پرفسور, استقبال پرفسور, سفر پرفسور سمیعی مازندران


ساری, پرفسور سمیعی, ورود پرفسور سمعیی, سفر پرفسور سمیعی مازندران

انتهای پیام/

ثبت نام 3 هزار نفر مازندرانی برای سفر به اربعین حسینی

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :