طرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته :

طرح تفکیک زباله از مبدأ از هفته آینده در شهر لردگان اجرا می شود.

طرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود

شهرکرد, شهرستان لردگان, تفکیک زباله از مبدأ, چهارمحال و بختیاری

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در ششمین نشست کارگروه پسماند لردگان، از تصویب طرح تفکیک زباله از مبدأ این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح از ابتدای هفته آینده در شهر لردگان اجرا می شود.

شهرام احمدی افزود: تا پایان امسال نسبت به مدیریت پسماند در سایر شهرستان های استان نیز اقدامات عملی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه طرح تفکیک زباله از مبدأ از مرداد ماه امسال در فرخشهر شروع شد ادامه داد: طرح ساخت یک کارخانه بازیافت زباله نیز در شهرکرد در حال اجراست.

لردگان از شهرستان های 9 گانه چهارمحال و بختیاری می باشد که مرکز آن (شهر لردگان) در فاصله 160 کیلومتری شهرکرد مرکز استان قرار دارد.

منبع : باشگاه خبرنگارانطرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود - هدهدنیوز www.hodhodnews.ir/.../طرح-تفکیک-زباله-از-مبدأ-در... طرح تفکیک زباله از مبدأ از هفته آینده در شهر لردگان اجرا می شود. طرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود - خبر 24 www.khabar-24.com/.../طرح+تفکیک+زباله+از+مبدأ... به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در ششمین نشست کارگروه پسماند ... طرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود - اخبار روز tasna.ir/site-users-link.php?id=2728416 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در ششمین نشست کارگروه پسماند ... طرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود-باشگاه خبرنگاران جوان ... irannp.com/.../in_yjc.irr5.lfar5.lnewsr5.l5896906r5.lط... ... مخالف سرشناس پوتین کاندیدای ریاست جمهوری می‌شود; » همراه اول در الکامپ۲۰۱۶ با شعار از ... طرح تفکیک زباله از مبدأ در لردگان اجرا می شود-باشگاه خبرنگاران جوان ... لردگان به عنوان دومين شهر استان چهارمحال و بختياري به طرح تفکيک ... www.jahanbinnews.ir/vdccpsq1.2bqii8laa2.html در ششمين جلسه کارگروه پسماند شهرستان لردگان طرح تفکيک زباله از مبداء تصويب و از هفته آينده اجرايي مي شود. ... زباله از مبداء در چهارمحال و بختياري کليد خورد و طرح ساخت يک کارخانه بازيافت زباله در شهرکرد در حال اجرا است. طرح تفکیک زباله در فرخشهر اجرایی می شود - شبکه اطلاع رسانی راه دانا www.dana.ir/.../طرح-تفکیک-زباله-در-فرخشهر-اجرای... فرماندار شهرستان شهرکرد با اشاره به اجرای طرح تفکیک زباله در فرخشهر بیان ... تفکیک زباله از مبدأ در فرخشهر به عنوان نخستین نقطه شهری از شهرستان اجرا می‌شود. ... برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرستان لردگان+ عکس ... لردگان به عنوان دومین شهر استان چهارمحال و بختیاری به طرح تفکیک ... www.doe.ir/.../home/?.../لردگان...دومین...طرح-تفکی... ... جلسه کارگروه پسماند شهرستان لردگان طرح تفکیک زباله از مبداء تصویب و از هفته آینده اجرایی می شود. ... گفتنی است مرداد ماه امسال طرح تفکیک زباله از مبداء در چهارمحال و بختیاری کلید خورد و طرح ساخت یک کارخانه بازیافت زباله در شهرکرد در حال اجرا است. ... متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید طرح تفکیک زباله از مبدأ در روستاهای استان انجام شود www.bornanews.ir/.../430227-طرح-تفکیک-زباله-از-... وی به اجرایی شدن طرح تفکیک زباله از مبدأ به صورت پایلوت در برخی از روستاهای ... کاهش هزینه های مدیریت پسماند با اجرای روش های نوین ممکن می شود. طرح تفکیک زباله از مبدأ در سمیرم اجرا می‌شود - پایگاه خبری تحلیلی آب ... www.waternews.ir/.../طرح-تفکیک-زباله-از-مبدأ-در-... وی در بخشی دیگر از سخنان خود بر لزوم تفکیک زباله از مبدأ تصریح کرد و اذعان نمود: تفکیک و حمل زابله به‌صورت مکانیزه نقشی اثرگذار در مسیر ... طرح تفکیک زباله در 9 روستای چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود | خبروان khabarone.ir/news/2777116 - شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح تفکیک زباله از مبدا در 9 روستای چهارمحال و بختیاری و دو شهر این استان اجرا می‌شود. ... احداث یک باب مدرسه خیریه در شهرستان لردگان, فارس, ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ ۱۳:۱۷. نامنویسی 452 طرح و واحد ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :