تصویر فروش بردگان جنسی داعش به صورت آنلاین!

تاریخ انتشار پست : 1395-3-9 دسته : بین الملل
آن ها انسان نیستند / عکس خاطرات تلخ اسارت از زبان برده جنسی داعش

گروه تروریستی داعش به تازگی تصاویر بردگان جنسی خود را برای فروش در اینترنت منتشر کرده است.


به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واشینگتن پست، گروه تروریستی داعش در تلاش است بردگان جنسی خود را به صورت اینترنتی به فروش برساند. یکی از عناصر این گروه تروریستی به نام "ابو اسد المنی" عکس یک زن 18 ساله را در فیسبوک منتشر کرد. این زن با پوست گندمگون به گونه ای نشسته است که چشمهایش به دوربین نیفتد. زیر تصویر نوشته شده است: "این زن برای فروش است."

داعش, تبلیغات داعش, برده جنسی

داعش, تبلیغات داعش, برده جنسی, گروه تروریستی داعش, جنایات داعش, سوریه, اینترنت, آزار و اذیت زنان, فروش برده جنسی داعش, بین الملل, فروش آنلاین بردگان جنسی, عراق


وی این عکس را 20 مه سال جاری میلادی (31 اردیبهشت) در فیسبوک منتشر کرد و نوشت: افرادی که می خواهند برده جنسی بخرند، قیمت این زن 8000 دلار است.

این تروریست داعشی بعد از چند ساعت عکس دیگری از یک زن رنگ پریده با چشمان قرمز منتشر کرد و نوشت: این برده جنسی نیز 8000 دلار است. می خواهید یا نه؟

با وجود اینکه فیسبوک بعد از چند ساعت این تصاویر را حذف کرد، مشخص نیست این عنصر داعش خودش به فروش بردگان جنسی مشغول بوده یا تصویر بردگان تروریستهای دیگر را منتشر می کرده است. انتشار این تصاویر نگرانی هایی را در خصوص احتمال وجود صدها برده جنسی دیگر در گروه تروریستی داعش برانگیخته است.

گروه های حقوق بشر اعلام کردند با تحت فشار قرار گرفتن عناصر گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه، به نظر می رسد بردگان جنسی این تروریستها نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. داعشی ها به علت مشکلات مالی به فروش این بردگان روی آورده اند.

وبسایتهای اجتماعی گروه تروریستی داعش نیز در ماه های اخیر به خرید و فروش بردگان جنسی پرداخته و قوانینی را در خصوص نحوه رفتار با آنها منتشر کرده اند. قوانینی از جمله بلامانع بودن آزار و اذیت بردگان نوجوان و ضرب و شتم آنها.

گروه تروریستی داعش به شیوه های متفاوت سعی دارد وحشت عمومی را برانگیزد. عناصر گروه تروریستی داعش از رسانه های اجتماعی از جمله فیسبوک و توییتر برای جذب نیرو و تبلیغات شیطانی خود نیز استفاده می کنند.

تصاویر بردگان جنسی سابقِ داعش، انتقام جویانِ دلاور امروز

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :