قاتل ستایش به اعدام محکوم شد

تاریخ انتشار پست : 1395-3-6 دسته :
قاتل دختر 6 ساله به اعدام محکوم شد

قاتلستایش، دختر 6 ساله نی ریزی به اعدام در ملا عام محکوم شد.

ستایش, محکوم, شیراز

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ روابط عمومی دادگستری استان فارس اعلام کرد: در اولین جلسه محاکمه متهم آزار و قتل ستایش، نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرداخت و اشد مجازات را برای متهم خواستار شد.
بر این اساس پدر و مادر مقتول نیز به عنوان اولیای دم از ریاست دادگاه تقاضای قصاص و اشد مجازات متهم را خواستار شدند.
این روابط عمومی اعلام کرد: سپس متهم در جایگاه حاضر شد و در تشریح جزئیات روز حادثه و اقدام خود گفت: دست و پا و دهان طفل را بستم و او را در منزل مخفی کردم و پس از چند ساعت گوشواره دختر بچه را از گوشش باز کردم و او را به بیابان های اطراف برده و به قتل وی اقدام کردم. سپس جسد را در گودالی دفن کردم.
بر اساس این نقل از، متهم در آخرین دفاعیات خود تصریح کرد: من اشتباه محض کردم، تصمیم شیطانی از روی انتقام جویی بود. حاضرم هر کاری که اولیای دم بگویند انجام دهم تا مرا مورد بخشش قرار دهند.
روابط عمومی دادگستری استان فارس اعلام کرد: پس از پایان بخش محاکمه علنی متهم، دادگاه در راستای رسیدگی به سایر اتهامات محاکمه را به صورت غیرعلنی برگزار کرد.
این روابط عمومی با اعلام اینکه پس از برگزاری دادگاه در بخش غیرعلنی، قضات و مستشاران شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس وارد شور شده و رای متهم پرونده س- ط را صادر کرد ادامه داد: متهم به اعدام در ملاء عام به لحاظ تجاوز به عنف، قصاص نفس به لحاظ قتل عمد، ١٥ سال حبس تعزیری به لحاظ آدم ربایی، ١٠ سال حبس و ٧٤ ضربه شلاق تعزیری به لحاظ سرقت مقرون به آزار محکوم شد.
بر این اساس حکم صادره قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است.
پرونده قتل و آزار ستایش شش ساله در 25 فروردین ماه امسال و در پی اطلاع خانواده وی مبنی بر مفقود شدن فرزندشان مطرح شد که متهم با پیگیری های دستگاه قضایی و اقدام سریع نیروی انتظامی در کمتر از 12 ساعت دستگیر و سپس به آزار و قتل دختر بچه شش ساله اعتراف کرد متهم در اعتراف اولیه انگیزه خود از این اقدام را سرقت طلاجات مقتول عنوان کرده است .

قاتل سریالی خانوم پس از 180 قتل به اعدام محکوم شد+تصاویر

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :