تصاویر قاتل مرد طلا فروش مشهدی درملاعام اعدام شد

تاریخ انتشار پست : 1395-2-28 دسته : آخرین اخبار حوادث
تصاویر قاتل مرد طلا فروش مشهدی در ملاعام اعدام شد

عامل قتل صاحب طلا فروشی نگار در مشهد بعد از گذشت هفت ماه در محل جنایت قصاص شد.

تصاویر قاتل مرد طلا فروش مشهدی در ملاعام قصاص شد
رسیدگی به این پرونده از ساعت 10:46 دقیقه ششم آبان سال گذشته همزمان با دستبرد سارقان به طلافروشی نگار در سی متری طلاب مشهد در دستور کار پلیس قرار گرفت. با حضور ماموران مشخص شد طلافروش 34ساله به نام مجید به علت اصابت چاقو به سینه اش جانش را از دست داده است.

مشهد, قصاص, قصاص


برررسی های فیلمهای دروبین های مداربسته طلا فروشی نشان می داد ساعت 9:40 دقیقه دو مرد جوان که به صورتشان ماسک آلودگی هوا زده بودند وارد مغازه شده و پس از نیم ساعت از زیر کاپشن خود دو اسلحه کلت وینچستر بیرون آورده و از مرد طلافروش خواسته تا روی زمین بخوابد اما مجید به مقاومت پرداخت که یکی از سارقان با چاقو او را مجروح کرد بعد از اینکه صاحب طلافروشی به روی زمین افتاد سارقان با سرقت دو کیلوگرم طلا با خودروی پراید از محل متواری شدند.

قتل, مشهد, قصاص


48ساعت بعد از این سرقت دو متهم پرونده به نامهای حامد و علیرضا دستگیر شدند و صحنه قتل را بازسازی کردند آنها در تشریح ماجرا مدعی شدند می دانستیم که محل خلوت است و به راحتی می توانیم به طلافروشی دستبرد بزنیم. وقتی مرد طلا فروش مغازه اش را باز کرد به بهانه خرید طلا به مغازه رفتیم و انگشتری را انتخاب کرده واز آن عکس گرفتیم. به بهانه اینکه می خواهیم عکس را برای بستگان خود ارسال کنیم. نیم ساعتی در مغازه ماندیم تا فرصت مناسب پیش آمد و نقشه را اجرا کردیم.

سرقت, طلافروشی, قتل


متهم ردیف اول اضافه کرد:مرد طلا فروش مقاومت کرد و مجبور شدیم او را مجروح کرده و فرار کنیم. بعد هم متوجه شدیم او جانش را از دست داده است.

سرقت, قتل, قصاص


پس از تکمیل تحقیقات اولیه با دستور رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی شعبه ویژه ای برای رسیدگی به این پرونده تشکیل و دو  متهم محاکمه شدند.پس از محاکمه، حامد عامل جنایت به قصاص محکوم شد.

مشهد, قصاص, طلافروشی


سرانجام صبح امروز با حضور اولیا دم و مردم حکم قصاص عامل جنایت در طلا فروشی نگار اجرا شد.

سرقت, طلافروشی, قصاص


سرقت, مشهد, طلافروشی


سرقت, قصاص, طلافروشی


منبع: مشرق نیوز

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :