از 800 تومان تا 3 میلیون +جدول / قیمت قلیان در اقصی نقاط تهران چقدر است؟

تاریخ انتشار پست : 1395-1-16 دسته : اخبار اجتماعی
خط فقر تهران 3.5 میلیون تومان است

قمیت قلیان در نقاط مختلف تهران جمع آوری شده است.

قیمت یک میلیون تومان / تصاویر پراید در آلمان!
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی طاها پخش، این روزها گویی در تهران سرگرمی لذت بخشی جز قلیان کشیدن برای برخی جوانان و خانواده ها وجود ندارد چراکه اگر گذرتان به برخی از پارک ها و مناطق تفریحی بخورد صدای قل قل آب در یک ظرف شیشه ای را زیاد خواهید شنید.

سالهای زیادی است که دیگر برخی جوانان و نوجوانانمان رغبتی برای گذراندن اوقات فراغت سالم ندارند چرا که بر این باروند سرگرمی و شادی برایشان جز قلیان کشیدن تکی و یا دورهمی وجود ندارد.

امروزه در تهران مکان های تفریحی مانند توچال، دربند، درکه و فرحزاد و غیره برای گذراندن یک روز خوب و استفاده از آب و هوای سالم، کم نیست اما متاسفانه به دلیل بی توجهی مقامات مسئول این مکان ها به تفرجگاه ناسالم برای برخی جوانان و خانواده ها تبدیل شده است.

اگر به گذشته برگردیم خاطره های نصفه و نیمه زیادی به یادمان می آید، از پهن کردن زیلو در کنار رودخانه برای نشستن گرفته تا گذاشتن هندوانه در آب برای خنک شدن، اما امروزه کم پیدا می شود از این تفریحات!

مکان های تفریحی, جوانان, قلیان


ظرف شیشه, اقصا نقاط تهران, طاها پخش


قلیان, مکان های تفریحی, طاها پخشامروزه وجب به وجب تا لب رودخانه ها را سنگ و چوب و آهن پاره و حلبی پر کرده و به جای آن همه زیبایی تنها چیزی که می توان به خوبی مشاهده کرد قوه خانه هایی است که در آن برای یک تنه چوبی و یک ظرف شیشه ای باید کم و بیش 300 تا 400 هزار تومان پول خرج کنی تا بتوانی یک ساعتی از بودن در کنار آب لذت ببری.

کم نیست در این شهر سفره خانه ها و قهوه خانه هایی که تا چشم بر هم بگذاری مانند قارچ سبز می شوند و جوانان بیشتری را مشتاق دیدن خود می کنند اما در کنار تمام این موارد اصلی مانند دور کردن جوانان از سلامتی و . . . مسئله ای به نام سرمایه نیز مطرح می شود که به راحتی به خاطر چند پک زدن، دود می شود.

بر اساس گزارش میدانی خبرنگار ما قیمت قلیان در نقاط مختلف شهر تهران جمع آوری شده است که می توانید در جدول زیر آن را مشاهده کنید:

جوانان, ظرف شیشه, قمیت قلیان


گفتنی است، در مناطق شمال شرقی نیز عرضه قلیان بدون نرخ ثابت و بین 30 الی 400 هزار تومان به صورت سفارشات دو نفره و بیشتر عرضه می شود.

همچنین شاهد هستیم در نقاط جنوبی تهران مانند کهریزک و شورآباد قیمت ها از 800 تومان تا 5000 هزار تومان می رسد و همه این قیمت ها نشان دهنده عدم توجه و نظارت است و سفره خانه های سنتی که هر چقدر تیغ شان برنده تر باشد از مردم بیشتر پول دریافت می کنند.منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :