مبارزات امام جواد (ع) باجنگ نرم علیه توطئه های استکبار

تاریخ انتشار پست : 1395-6-12 دسته :
متن دعای حرز امام جواد علیه السلام

کنسرت ها حاشیه سازی است، توان ها برای حل مشکلات مردم به کار بسته شود.

خطبه این هفته, نمازجمعه, آبادان, مبارزات امام جواد ع باجنگ نرم علیه توطئه استکبار

خطبه این هفته, نمازجمعه, آبادان, جنگ نرم
به نقل از آبادان؛امام جمعه اروندکنار گفت: کنسرت ها حاشیه سازی است و توان ها باید برای حل مشکلات مردم به کار بسته شود.

حجت الاسلام مهدی محمدی پور ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر افزود: در بین تمام مسیرهایی که مکاتب متفاوت به انسان نشان می دهند فقط مسیر مبتنی بر تقوای الهی است که او را به سعادت می رساند.

وی گفت: امام جوادالائمه(ع) دارای زندگی ویژه ای است و آن این است که با جنگ نرم به مبارزه با توطئه های استکبار زمانه پرداخت و با حضور در مجالس علمی که توسط طاغوت زمان برگزار می شد حقایق دین مبین را اسلام را تبیین و شخصیت فرهیخته او بر همه علمای زمان روشن تر می شد اگر چه ایشان در سن کم به امامت امت رسیده بودند.

امام جمعه اروندکنار افزود: در نهایت با استیصال دشمن بعد از همه دسیسه ها آن امام بزرگوار را به شهادت می رساند.

محمدی پور با اشاره به روز مبارزه با استعمار انگلیس گفت: مردم دلاور خوزستان و عشایر عزیز عرب نیز در راه مبارزه با انگلیس جنایتکار، رشادت ها به خرج داده و شهدایی تقدیم کردند.

وی ضمن تبریک روز ازدواج حضرت فاطمه زهرا(س) و امام علی(ع) افزود: جوان ما و والدین آنها باید از این ازدواج ساده و با برکت الگو بگیرد.

امام جمعه اروندکنار با بیان اینکه ملاک اصلی در ازدواج باید مومن بودن جوان باشد که به دنبال آن همه خوبی ها را می آورد، به روز 17 شهریور اشاره کردو گفت: امیدواریم همه در راه شهدا باشیم، همان گونه که تا کنون بوده ایم.

وی با ابراز تأسف از اجرای کنسرت در مشهد گفت: این ها اولویت ما نیست و مسؤولان ما با پرداختن به این مسائل حاشیه ای ذهن ها را از موضوعات اصلی منحرف نکنند و توان خود را در حل مشکلات مردم بگذارند.

تصویر بسته مناسبتی ولادت امام رضا علیه السلام

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :