مردی را مقابل همسرش کشتند

تاریخ انتشار پست : 1395-6-2 دسته : آخرین اخبار حوادث
4 شرور، مرد جوان را مقابل چشم زنش کشتند

دو نفر ازعاملان قتل هولناک مرد جوان شیرازی که مقابل چشمان وحشتزده همسر باردارش با تبرکشته شد در عملیات گسترده و اطلاعاتی پلیس فارس، در دو استان دیگر بازداشت شدند.

روزنامه ایران: دو نفر ازعاملان قتل هولناک مرد جوان شیرازی که مقابل چشمان وحشتزده همسر باردارش با تبرکشته شد در عملیات گسترده و اطلاعاتی پلیس فارس، در دو استان دیگر بازداشت شدند.

در این جنایت که چهارشنبه گذشته رخ داد چند جوان که سرنشینان خودرویی سفید رنگ بودند با تبر به مرد جوانی حمله کرده و او را مقابل چشمان بهت زده همسر باردارش از پا درآورده و گریختند. به دنبال انتشار این خبر و بازتاب های گسترده این جنایت در رسانه ها، رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران پلیس جنایی استان فارس قرار گرفت و ردیابی های تخصصی برای بازداشت عاملان قتل شروع شد.

کارآگاهان در اولین گام ها و برای کشف سرنخی برای کشف راز قتل به تحقیقات میدانی در محدوده بلوار امیرکبیر پرداختند. بعد از بررسی تصاویر دوربین های مداربسته محل حادثه نیز عکس چهره ضاربان به دست آمد.

سرانجام تحقیقات ویژه تیم جنایی در کمتر از یک هفته به نتیجه رسید و پلیس موفق شد با شناسایی مخفیگاه دو نفر از ضاربان جوان، آنها را در یزد و خرم آباد و در عملیات های غافلگیرانه بازداشت کند.سرهنگ «علی ذوالقدری» جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس در این باره گفت: در پی وقوع نزاع منجر به قتل مرحوم «ع- ع» 31 ساله با سلاح سرد در بلوار امیرکبیر شهر شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. تحقیقات همه جانبه و گسترده با بررسی صحنه جرم و جمع آوری آثار موجود در صحنه، تحقیقات محلی و بررسی فیلم های دوربین های مداربسته شروع شد. از سوی دیگر به دنبال تعامل و همکاری سازمان اطلاعات سپاه فجر استان و پیگیری های صورت گرفته ،ابتدا تعدادی از افراد مرتبط با متهمان شناسایی شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند. همزمان با تحقیقات مشترک، مخفیگاه عاملان نزاع و قتل در شهرهای یزد و خرم آباد شناسایی و بعد از اعزام مأموران به محل های مورد نظر، هر دو در یک عملیات هماهنگ و منسجم بازداشت شدند.

 متهمان در اولین بازجویی ها به جرم شان اعتراف و انگیزه قتل را نزاع و درگیری خیابانی اعلام کردند.

بررسی ویژه پرونده در دادسرا

علی القاضی رئیس کل دادگستری استان فارس نیز با اعلام خبر بازداشت دو نفر از متهمان پرونده گفت: مأموران امنیتی و انتظامی با انجام اقدام های گسترده و تلاش های شبانه روزی توانستند یکی از عاملان این جنایت را در ابرکوه یزد شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کنند. در ادامه، با بازداشت این متهم سرنخ هایی از دیگر متهم جنایت به دست آمد که مشخص شد وی به خرم آباد گریخته که با ردیابی های مأموران عامل دیگر قتل نیز به دام افتاد.رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر رسیدگی ویژه به این پرونده اظهارداشت: دادگستری استان فارس برای برخورد با این افراد مصمم بوده و به صورت ویژه پرونده آنها را بررسی و حکم نهایی را صادر خواهیم کرد.

تصویر مردی در حال التماس به همسرش در دادگاه خانواده

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :