تصویر مرگ مشکوک گروهی از قدیمی ترین موجودات زمین

تاریخ انتشار پست : 1395-6-26 دسته : مجازی
از مرگ مشکوک کودک دو ساله تا بخشش پای چوبه دار

مرگ مشکوک بیش از 500 خرچنگ نعل اسبی در ژاپن گمانه زنه های کاربران را به همراه داشت.

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کشف صدها خرچنگ نعل اسبی مرده در یکی از سواحل جنوبی ژاپن، کارشناسان محیط زیست را شگفت زده کرد. خرچنگ های نعل اسبی که از کهن ترین موجودات کره زمین هستند، به فسیل های زنده مشهورند. خون این خرچنگ ها آبی بوده و از جاذبه های توریستی ژاپن محسوب می شوند.

در فصل تابستان، که فصل تخم گذاری این خرچنگ ها در سواحل جنوبی و غربی ژاپن است، تعداد زیادی بازدیدکننده به این نقاط سفر کرده تا این موجودات کهن سال را از نزدیک مشاهده کنند. در طول این فصل برخی از خرچنگ ها به صورت طبیعی می میرند ولی آنچه امسال همه را شگفت زده کرد، مرگ دسته جمعی و 8 برابری تعداد زیادی از این بندپایان در یکی از سواحل جنوبی ژاپن بود.

تصاویری از مرگ دسته جمعی این خرچنگ های نعل اسبی در فضای مجازی منتشر شد که بعد از آن گمانه های زنی هایی از انقراض نسل این گروه از بند پایان را به دنبال داشت. تاکنون بیش از 500 خرچنگ نعل اسبی مرده در این سواحل یافت شده که هنوز دلیل آن مشخص نیست. البته کارشناسان اعلام کرده اند که به احتمال عمده بالا رفتن دمای آب و آلودگی منجر به این اتفاق شده است.

مرگ دسته جمعی خرچنگ ها, انقراض خرچنگ نعل اسبی, مرگ دسته جمعی, مرگ مشکوک گروهی قدیمی موجودات زمین

مرگ دسته جمعی خرچنگ ها, انقراض خرچنگ نعل اسبی, مرگ دسته جمعی, ژاپن, خرچنگ, سواحل چین, خرچنگ نعل اسبی


خرچنگ نعل اسبی, سواحل چین, خرچنگ, مرگ مشکوک گروهی قدیمی موجودات زمینانقراض خرچنگ نعل اسبی, ژاپن, سواحل چین, مرگ مشکوک گروهی قدیمی موجودات زمین

تصویر مرگ مشکوک مردی لای درب خودرو دَر مشهد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :