مزاحمت تلگرامی برای خانوم به خاطر خیانت همسر

تاریخ انتشار پست : 1395-6-21 دسته : مجازی
دربست در اختیار همسرتان نباشید! / این موارد را به خاطر رابطه تان قربانی نکنید

مرد جوان وقتی فهمید همسرش به او خیانت کرده، برای انتقام از زنان برای آنها کلیپ های مستهجن می فرستاد. متهم بعد از بازداشت هدفش از این کار را انتقام از زنان اعلام کرد.

مزاحمت تلگرامی, ماموران, متهم, مزاحمت تلگرامی زنان خاطر خیانت همسر

مزاحمت تلگرامی, ماموران, متهم, خیانت

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ 18 تیر امسال زنی به پلیس فتای استان خراسان رضوی رفت و از مزاحم تلگرامی خود شکایت کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: یک هفته ای است که از طریق تلگرام یک مرد ناشناس برایم کلیپ های غیراخلاقی ارسال می کند. او مدعی بود مرا می شناسد و یک دوست قدیمی است. او هر روز تعدادی از این کلیپ ها را برایم ارسال می کرد تا این که همسرم این کلیپ ها را در گوشی تلفن همراهم دیده و تصور می کند من به او خیانت کرده ام.

شاکی افزود: مرد مزاحم دست از سرم برنمی دارد و مدام برایم این ویدئوهای دردسرآفرین را ارسال می کند. تهدیدم کرده که باید از همسرم جدا شوم و با وی دوست شوم، در غیر این صورت زندگی ام را نابود می کند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و بازداشت مزاحم تلگرامی ادامه داشت تا این که دو زن دیگر نیز باحضور در پلیس فتا از مردی به اتهام مزاحمت شکایت کردند.

با تحقیق از این دو نفر متوجه شدند که آنها نیز در دام یک مزاحم تلگرامی گرفتار شده اند که برایشان ایجاد مزاحمت کرده و مدام تهدیدشان می کند.

ماموران درادامه تحقیقات متوجه شدند این دو زن نیز در دام همان متهمی گرفتار شده اند که پلیس در تعقیبش است. جست وجو برای بازداشت او ادامه داشت تا این که ماموران دیروز ردپای متهم فراری را در شهر چناران به دست آوردند و او در خانه اش بازداشت شد.

در بازرسی از گوشی او اطلاعات و تصویر های شاکیان پرونده و مشخصات و تصویر های دختران و زنان دیگری همراه ویدئوهای غیراخلاقی کشف شد.

متهم با انتقال به پلیس فتای استان خراسان رضوی عنوان کرد: من و همسرم چند ماهی بود با هم اختلاف داشتیم و با توجه به این که او به من خیانت کرده بود، قصد جدایی داشتیم. همین موضوع باعث شده بود که از همسرم و دیگر زن ها متنفر شوم. به دنبال این بودم که از زن ها انتقام بگیرم. بنابراین با جمع آوری کلیپ های غیراخلاقی تصمیم گرفتم این فیلم ها را برای زنان بفرستم و زندگی آنها را خراب کنم تا آسایش نداشته باشند.

وی افزود: ابتدا برای شناسایی زنان، به طور اتفاقی با شماره تلفن ها چند بار مرتبه تماس می گرفتم. همین که متوجه می شدم آن سوی خط زن هست، شماره اش را در گوشی ام ثبت می کردم. پس از طریق تلگرام و بی آن که شماره ام برای آنها نمایان شود، مزاحمت هایم را آغاز می کردم و برای آنها کلیپ های غیراخلاقی ارسال می کردم. هدفم از این کارفقط انتقام از زنان بود .

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم به جرایمش، او روانه زندان شد. با توجه به این که تصویر های زنان دیگری نیز در گوشی او ثبت شده بود احتمال می رود مزاحم زنان دیگری هم شده باشد که این موضوع در دست بررسی است.

منبع: جام جم

دردسر ترامپ به خاطر مدرک همسرش

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :