تیم ملی ایران بدون واهمه به مصاف برزیل می رود | ناظم الشریعه

تاریخ انتشار پست : 1395-6-29 دسته : ورزشی
تیم ملی ایران به مصاف پرتغال می رود

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی ایران و آذربایجان حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

تیم ملی ایران, جام جهانی کلمبیا, فوتسال, ناظم الشریعه تیم ملی ایران بدون واهمه مصاف برزیل رود

تیم ملی ایران, جام جهانی کلمبیا, فوتسال, ناظم الشریعه, سرمربی
به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛محمد ناظم الشریعه-سرمربی تیم ملی فوتسال درباره بازی مقابل آذربایجان گفت: تیم آذربایجان بسیارخوب بود. از ابتدای این مسابقات بازیهایش را زیر نظر داشتیم و در بازی برابر این تیم برنامه های خاص خود را به مرحله اجرا گذاشتیم. ضمن اینکه با دانش و علم کافی به میدان آمدیم.

وی در ادامه بیان کرد: در این دیدار، بازی فوتسال زیبایی را ارائه و حریف را تحت تاثیر قرار داده بودیم. این تیم بازیکنان تکنیکی منحصر به فرد دارد و توانستند مقابل تاکتیکی تیمی ما دوام بیاورند. ضمن اینکه ما موقعیتهای بسیاری را از دست دادیم و اگر آن موقعیتها به گل تبدیل می شد، اکنون نتیجه بسیار مختلف بود.


سرمربی تیم ملی فوتسال درباره بازی برابر برزیل در ادامه بیان کرد: با تیم های بزرگ و خوب همیشه بازیهای خوب و جذابی را ارائه می دهیم و بدون ترس به میدان رفته و توانایی های خود را به نمایش می گذاریم.


وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که چرا تیم ایران برای روی آوردن به پاور پلی(استفاده از 5 بازیکن درون زمین بدون حضور دروازه بان) دیر اقدام کرد، گفت: این تکنیک یک ریسک بود و فکر می کردیم می توانستیم به گل برتری برسیم. در دقایق آخر به این موضوع روی آوردیم و متاسفانه نتوانستیم موقعیت های بی شماری که نصیبمان شد را به گل تبدیل کنیم. به آذربایجان تبریک می گویم و امیدوارم در بازیهای پیش رو موفق باشد.دعوت تیم ملی والیبال برزیل وَ روسیه اَز ایران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :